Drenge/Mix A uøvede Pulje 2 #1
Brabrand Opdatér Team Favrskov 2
Apr 7, 2018 9:00 AM Arena - Bane 1
Drenge/Mix A uøvede Pulje 1 #2
Team Favrskov Opdatér Brabrand 2
Apr 7, 2018 9:20 AM Arena - Bane 1
Drenge/Mix A uøvede Pulje 2 #3
Kolt/Hasselager Opdatér Brabrand
Apr 7, 2018 9:40 AM Arena - Bane 1
Drenge/Mix A uøvede Pulje 1 #4
Hørning Opdatér Team Favrskov
Apr 7, 2018 10:00 AM Arena - Bane 1
Drenge/Mix A uøvede Pulje 2 #5
Team Favrskov 2 Opdatér Kolt/Hasselager
Apr 7, 2018 10:20 AM Arena - Bane 1
Drenge/Mix A letøvede Pulje 3 #6
Skovbakken Opdatér Stavtrup
Apr 7, 2018 10:40 AM Arena - Bane 1
Drenge/Mix A letøvede Pulje 2 #7
Kolt/Hasselager Opdatér Lyseng 2
Apr 7, 2018 11:00 AM Arena - Bane 1
Drenge/Mix A letøvede Pulje 3 #8
HEI 2 Opdatér Skovbakken
Apr 7, 2018 11:20 AM Arena - Bane 1
Drenge/Mix A letøvede Pulje 2 #9
Hørning 2 Opdatér Kolt/Hasselager
Apr 7, 2018 11:40 AM Arena - Bane 1
Drenge A øvede Pulje 1 #10
AGF Opdatér HEI
Apr 7, 2018 12:00 PM Arena - Bane 1
Piger C uøvede (begr) Pulje 2 #11
Hørning Opdatér Stavtrup
Apr 7, 2018 12:20 PM Arena - Bane 1
Drenge A øvede Pulje 1 #12
HEI Opdatér Hørning
Apr 7, 2018 12:40 PM Arena - Bane 1
Piger C uøvede (begr) Pulje 2 #13
Stavtrup Opdatér TMG
Apr 7, 2018 1:00 PM Arena - Bane 1
Drenge A øvede Pulje 1 #14
Hørning Opdatér AGF
Apr 7, 2018 1:20 PM Arena - Bane 1
Piger A letøvede Pulje 2 #15
Viby Opdatér Odder
Apr 7, 2018 1:40 PM Arena - Bane 1
Piger A letøvede Pulje 3 #16
Skødstrup 2 Opdatér HEI 2
Apr 7, 2018 2:00 PM Arena - Bane 1
Piger A letøvede Pulje 2 #17
Odder Opdatér Skødstrup
Apr 7, 2018 2:20 PM Arena - Bane 1
Piger A letøvede Pulje 3 #18
HEI 2 Opdatér TRIF
Apr 7, 2018 2:40 PM Arena - Bane 1
Piger B letøvede Pulje 2 #19
Lystrup Opdatér Hammel 2
Apr 7, 2018 3:00 PM Arena - Bane 1
Piger B letøvede Pulje 3 #20
Harlev Opdatér Lystrup 2
Apr 7, 2018 3:20 PM Arena - Bane 1
Piger B letøvede Pulje 2 #21
Hammel 2 Opdatér Sabro
Apr 7, 2018 3:40 PM Arena - Bane 1
Piger B letøvede Pulje 3 #22
Lystrup 2 Opdatér TMG
Apr 7, 2018 4:00 PM Arena - Bane 1
Scorekort Udskriv