U10 drenge 8:8, 7 hold (2x15min) Pulje 1 #
Odder B 9-0 Fjerritslev IF
May 19, 2018 9:00 AM Kunstgræs Bane A 8:8 U10 Drenge
U10 drenge 8:8, 7 hold (2x15min) Pulje 1 #
Stensballe 1-4 Bindslev / Tversted I
May 19, 2018 9:40 AM Kunstgræs Bane A 8:8 U10 Drenge
U10 drenge 8:8, 7 hold (2x15min) Pulje 1 #
Fjerritslev IF 1-0 Bindslev / tversted II
May 19, 2018 10:20 AM Kunstgræs Bane A 8:8 U10 Drenge
U10 drenge 8:8, 7 hold (2x15min) Pulje 1 #
Bindslev / Tversted I 3-1 Odder B
May 19, 2018 11:00 AM Kunstgræs Bane A 8:8 U10 Drenge
U10 drenge 8:8, 7 hold (2x15min) Pulje 1 #
Bindslev / tversted II 2-2 Odder C
May 19, 2018 11:40 AM Kunstgræs Bane A 8:8 U10 Drenge
U10 drenge 8:8, 7 hold (2x15min) Pulje 1 #
Fjerritslev IF 1-7 Grenå IF
May 19, 2018 1:10 PM Kunstgræs Bane A 8:8 U10 Drenge
U10 drenge 8:8, 7 hold (2x15min) Pulje 1 #
Bindslev / Tversted I 3-2 Bindslev / tversted II
May 19, 2018 1:50 PM Kunstgræs Bane A 8:8 U10 Drenge
U10 drenge 8:8, 7 hold (2x15min) Pulje 1 #
Stensballe 4-0 Odder C
May 19, 2018 2:30 PM Kunstgræs Bane A 8:8 U10 Drenge
U10 drenge 8:8, 7 hold (2x15min) Pulje 1 #
Fjerritslev IF 1-13 Bindslev / Tversted I
May 19, 2018 3:10 PM Kunstgræs Bane A 8:8 U10 Drenge
U10 drenge 8:8, 7 hold (2x15min) Pulje 1 #
Grenå IF 4-0 Bindslev / tversted II
May 19, 2018 3:50 PM Kunstgræs Bane A 8:8 U10 Drenge
U10 drenge 8:8, 7 hold (2x15min) Pulje 1 #
Odder C 1-5 Bindslev / Tversted I
May 20, 2018 9:00 AM Kunstgræs Bane A 8:8 U10 Drenge
U10 drenge 8:8, 7 hold (2x15min) Pulje 1 #
Stensballe 7-0 Fjerritslev IF
May 20, 2018 9:40 AM Kunstgræs Bane A 8:8 U10 Drenge
U10 drenge 8:8, 7 hold (2x15min) Pulje 1 #
Odder B 7-2 Odder C
May 20, 2018 10:20 AM Kunstgræs Bane A 8:8 U10 Drenge
U10 drenge 8:8, 7 hold (2x15min) Pulje 1 #
Bindslev / tversted II 1-5 Stensballe
May 20, 2018 11:00 AM Kunstgræs Bane A 8:8 U10 Drenge
U10 drenge 8:8, 7 hold (2x15min) Pulje 1 #
Odder C 2-5 Fjerritslev IF
May 20, 2018 11:40 AM Kunstgræs Bane A 8:8 U10 Drenge
U10 drenge 8:8, 7 hold (2x15min) Bronzekamp #23
Stensballe 0-2 Odder B
May 20, 2018 1:10 PM Kunstgræs Bane A 8:8 U10 Drenge
U10 drenge 8:8, 7 hold (2x15min) Finale #24
Bindslev / Tversted I 0-1 Grenå IF
May 20, 2018 1:50 PM Kunstgræs Bane A 8:8 U10 Drenge
Scorekort Udskriv