You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Toggle navigation
TrackMyLeague
Signup
Login
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Special Olympics Håndbold 19/20 - Region 3
A
A A
NFH 1
6
4
1
1
56-47
9
Faxe 1
6
2
1
3
44-42
5
AB 1
6
1
2
3
47-58
4
A A
NFH 1
-
#12
Faxe 1
A A
AB 1
-
#6
NFH 1
A A
Faxe 1
-
#5
AB 1
A A
AB 1
Nov 23, 2019 10:00 AM
3-9
#2
Faxe 1
Nykøbing Falster hal 1
A A
NFH 1
Nov 23, 2019 10:56 AM
12-9
#1
AB 1
Nykøbing Falster hal 1
A A
Faxe 1
Nov 23, 2019 11:52 AM
7-6
#3
NFH 1
Nykøbing Falster hal 1
A A
AB 1
Jan 12, 2020 11:12 AM
11-9
#8
Faxe 1
AB Bane 1
A A
NFH 1
Jan 12, 2020 12:22 PM
12-8
#11
AB 1
AB Bane 1
A A
NFH 1
Jan 12, 2020 1:18 PM
9-7
#7
Faxe 1
AB Bane 1
A A
Faxe 1
Mar 7, 2020 10:14 AM
6-7
#4
NFH 1
Helsingør hal 2
A A
Faxe 1
Mar 7, 2020 11:24 AM
6-6
#10
AB 1
Helsingør hal 2
A A
AB 1
Mar 7, 2020 12:20 PM
10-10
#9
NFH 1
Helsingør hal 2
Special Olympics Håndbold 19/20 - Region 3
B
B B
Slangerup 1
Nov 23, 2019 11:24 AM
6-1
#1
Frem 1
Nykøbing Falster hal 1
B B
Frem 1
Jan 12, 2020 12:50 PM
4-9
#2
Slangerup 1
AB Bane 1
B B
Frem 1
Mar 7, 2020 12:48 PM
9-4
#
Slangerup 1
Helsingør hal 2
Special Olympics Håndbold 19/20 - Region 3
A/B Træningskampe
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
NFH 1
6
4
0
2
37-21
8
AB 1
6
4
0
2
25-18
8
Slangerup 1
9
4
0
5
32-45
8
Faxe 1
6
3
0
3
18-19
6
Frem 1
9
3
0
6
26-35
6
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Faxe 1
-
#1
NFH 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
NFH 1
-
#19
Faxe 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Faxe 1
-
#40
AB 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
NFH 1
-
#23
Faxe 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Frem 1
-
#24
Slangerup 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
AB 1
-
#25
NFH 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
AB 1
-
#30
Faxe 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Faxe 1
-
#31
NFH 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Frem 1
-
#32
Slangerup 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
AB 1
-
#33
Slangerup 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
NFH 1
-
#34
Frem 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Frem 1
-
#35
Faxe 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
AB 1
-
#36
NFH 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Slangerup 1
-
#37
Faxe 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
AB 1
-
#38
Frem 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Slangerup 1
-
#39
NFH 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
AB 1
-
#18
Faxe 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Faxe 1
-
#4
AB 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Frem 1
-
#12
Slangerup 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
AB 1
-
#11
NFH 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
NFH 1
-
#6
AB 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Frem 1
-
#5
Slangerup 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Slangerup 1
Nov 23, 2019 10:28 AM
0-6
#8
NFH 1
Nykøbing Falster hal 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Frem 1
Nov 23, 2019 10:42 AM
0-1
#7
Faxe 1
Nykøbing Falster hal 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Slangerup 1
Nov 23, 2019 12:20 PM
5-6
#2
AB 1
Nykøbing Falster hal 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
NFH 1
Nov 23, 2019 12:34 PM
6-4
#3
Frem 1
Nykøbing Falster hal 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Slangerup 1
Nov 23, 2019 12:48 PM
5-3
#10
Faxe 1
Nykøbing Falster hal 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
AB 1
Nov 23, 2019 1:02 PM
1-4
#9
Frem 1
Nykøbing Falster hal 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Frem 1
Jan 12, 2020 10:30 AM
3-2
#13
Faxe 1
AB Bane 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
AB 1
Jan 12, 2020 10:44 AM
3-4
#22
Slangerup 1
AB Bane 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
NFH 1
Jan 12, 2020 10:58 AM
7-2
#17
Frem 1
AB Bane 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Slangerup 1
Jan 12, 2020 11:40 AM
2-8
#14
NFH 1
AB Bane 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
AB 1
Jan 12, 2020 11:54 AM
5-2
#15
Frem 1
AB Bane 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Faxe 1
Jan 12, 2020 12:08 PM
1-2
#27
Slangerup 1
AB Bane 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
AB 1
Mar 7, 2020 10:00 AM
6-3
#28
Frem 1
Helsingør hal 2
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Slangerup 1
Mar 7, 2020 10:42 AM
0-4
#20
AB 1
Helsingør hal 2
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Frem 1
Mar 7, 2020 10:56 AM
4-5
#26
Faxe 1
Helsingør hal 2
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
NFH 1
Mar 7, 2020 11:10 AM
8-9
#29
Slangerup 1
Helsingør hal 2
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
NFH 1
Mar 7, 2020 11:52 AM
2-4
#21
Frem 1
Helsingør hal 2
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Faxe 1
Mar 7, 2020 12:06 PM
6-5
#16
Slangerup 1
Helsingør hal 2
Special Olympics Håndbold 19/20 - Region 3
C1
C1 C1
Helsingør 1
6
5
1
0
29-12
11
NFH 2
6
3
1
2
23-13
7
Frem 2
6
0
0
6
10-37
0
C1 C1
Helsingør 1
-
#23
NFH 2
C1 C1
Frem 2
-
#16
Helsingør 1
C1 C1
NFH 2
-
#12
Frem 2
C1 C1
Helsingør 1
Nov 23, 2019 10:28 AM
4-1
#6
NFH 2
Nykøbing Falster hal 3
C1 C1
Helsingør 1
Nov 23, 2019 12:20 PM
3-0
#4
Frem 2
Nykøbing Falster hal 3
C1 C1
NFH 2
Nov 23, 2019 1:44 PM
3-0
#2
Frem 2
Nykøbing Falster hal 3
C1 C1
Helsingør 1
Jan 12, 2020 11:12 AM
2-2
#10
NFH 2
AB Bane 3
C1 C1
Frem 2
Jan 12, 2020 12:22 PM
0-10
#13
NFH 2
AB Bane 3
C1 C1
Helsingør 1
Jan 12, 2020 1:18 PM
10-6
#8
Frem 2
AB Bane 3
C1 C1
Helsingør 1
Mar 7, 2020 10:00 AM
5-2
#20
Frem 2
Helsingør hal 1
C1 C1
Helsingør 1
Mar 7, 2020 11:24 AM
5-1
#18
NFH 2
Helsingør hal 1
C1 C1
NFH 2
Mar 7, 2020 12:48 PM
6-2
#22
Frem 2
Helsingør hal 1
Special Olympics Håndbold 19/20 - Region 3
C2
C2 C2
AB 2
9
5
3
1
43-26
13
Slangerup 2
9
4
4
1
28-21
12
NFH 3
9
3
2
4
27-31
8
Rødovre
8
2
2
4
29-30
6
Faxe 2
9
2
1
6
13-32
5
C2 C2
AB 2
-
#39
NFH 3
C2 C2
Faxe 2
-
#40
Slangerup 2
C2 C2
NFH 3
-
#27
AB 2
C2 C2
Slangerup 2
-
#26
Faxe 2
C2 C2
NFH 3
Nov 23, 2019 10:00 AM
3-0
#10
Faxe 2
Nykøbing Falster hal 3
C2 C2
Slangerup 2
Nov 23, 2019 10:14 AM
2-2
#9
AB 2
Nykøbing Falster hal 3
C2 C2
NFH 3
Nov 23, 2019 11:24 AM
2-5
#18
Slangerup 2
Nykøbing Falster hal 3
C2 C2
AB 2
Nov 23, 2019 11:38 AM
3-0
#3
Faxe 2
Nykøbing Falster hal 3
C2 C2
AB 2
Nov 23, 2019 12:48 PM
8-4
#15
NFH 3
Nykøbing Falster hal 3
C2 C2
Faxe 2
Nov 23, 2019 1:02 PM
0-3
#13
Slangerup 2
Nykøbing Falster hal 3
C2 C2
AB 2
Jan 12, 2020 10:30 AM
5-5
#20
Slangerup 2
AB Bane 3
C2 C2
Rødovre
Jan 12, 2020 10:44 AM
3-4
#
NFH 3
AB Bane 3
C2 C2
Faxe 2
Jan 12, 2020 10:58 AM
3-7
#30
AB 2
AB Bane 3
C2 C2
Slangerup 2
Jan 12, 2020 11:40 AM
1-1
#
Rødovre
AB Bane 3
C2 C2
NFH 3
Jan 12, 2020 11:54 AM
7-2
#32
Faxe 2
AB Bane 3
C2 C2
AB 2
Jan 12, 2020 12:08 PM
4-4
#
Rødovre
AB Bane 3
C2 C2
Slangerup 2
Jan 12, 2020 12:50 PM
2-2
#36
NFH 3
AB Bane 3
C2 C2
Rødovre
Jan 12, 2020 1:04 PM
7-1
#
Faxe 2
AB Bane 3
C2 C2
Slangerup 2
Mar 7, 2020 10:28 AM
2-6
#43
AB 2
Helsingør hal 1
C2 C2
Rødovre
Mar 7, 2020 10:42 AM
1-4
#
Faxe 2
Helsingør hal 1
C2 C2
Slangerup 2
Mar 7, 2020 10:56 AM
4-0
#4
NFH 3
Helsingør hal 1
C2 C2
AB 2
Mar 7, 2020 11:10 AM
7-3
#
Rødovre
Helsingør hal 1
C2 C2
Faxe 2
Mar 7, 2020 11:52 AM
0-0
#23
NFH 3
Helsingør hal 1
C2 C2
Slangerup 2
Mar 7, 2020 12:06 PM
4-3
#
Rødovre
Helsingør hal 1
C2 C2
Faxe 2
Mar 7, 2020 12:20 PM
3-1
#34
AB 2
Helsingør hal 1
C2 C2
NFH 3
Mar 7, 2020 12:34 PM
5-7
#
Rødovre
Helsingør hal 1
Special Olympics Håndbold 19/20 - Region 3
Nykøbing Falster hal 1
A A
AB 1
Nov 23, 2019 10:00 AM
3-9
#2
Faxe 1
Nykøbing Falster hal 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Slangerup 1
Nov 23, 2019 10:28 AM
0-6
#8
NFH 1
Nykøbing Falster hal 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Frem 1
Nov 23, 2019 10:42 AM
0-1
#7
Faxe 1
Nykøbing Falster hal 1
A A
NFH 1
Nov 23, 2019 10:56 AM
12-9
#1
AB 1
Nykøbing Falster hal 1
B B
Slangerup 1
Nov 23, 2019 11:24 AM
6-1
#1
Frem 1
Nykøbing Falster hal 1
A A
Faxe 1
Nov 23, 2019 11:52 AM
7-6
#3
NFH 1
Nykøbing Falster hal 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Slangerup 1
Nov 23, 2019 12:20 PM
5-6
#2
AB 1
Nykøbing Falster hal 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
NFH 1
Nov 23, 2019 12:34 PM
6-4
#3
Frem 1
Nykøbing Falster hal 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Slangerup 1
Nov 23, 2019 12:48 PM
5-3
#10
Faxe 1
Nykøbing Falster hal 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
AB 1
Nov 23, 2019 1:02 PM
1-4
#9
Frem 1
Nykøbing Falster hal 1
Special Olympics Håndbold 19/20 - Region 3
Nykøbing Falster hal 3
C2 C2
NFH 3
Nov 23, 2019 10:00 AM
3-0
#10
Faxe 2
Nykøbing Falster hal 3
C2 C2
Slangerup 2
Nov 23, 2019 10:14 AM
2-2
#9
AB 2
Nykøbing Falster hal 3
C1 C1
Helsingør 1
Nov 23, 2019 10:28 AM
4-1
#6
NFH 2
Nykøbing Falster hal 3
C2 C2
NFH 3
Nov 23, 2019 11:24 AM
2-5
#18
Slangerup 2
Nykøbing Falster hal 3
C2 C2
AB 2
Nov 23, 2019 11:38 AM
3-0
#3
Faxe 2
Nykøbing Falster hal 3
C1 C1
Helsingør 1
Nov 23, 2019 12:20 PM
3-0
#4
Frem 2
Nykøbing Falster hal 3
C2 C2
AB 2
Nov 23, 2019 12:48 PM
8-4
#15
NFH 3
Nykøbing Falster hal 3
C2 C2
Faxe 2
Nov 23, 2019 1:02 PM
0-3
#13
Slangerup 2
Nykøbing Falster hal 3
C1 C1
NFH 2
Nov 23, 2019 1:44 PM
3-0
#2
Frem 2
Nykøbing Falster hal 3
Special Olympics Håndbold 19/20 - Region 3
AB Bane 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Frem 1
Jan 12, 2020 10:30 AM
3-2
#13
Faxe 1
AB Bane 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
AB 1
Jan 12, 2020 10:44 AM
3-4
#22
Slangerup 1
AB Bane 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
NFH 1
Jan 12, 2020 10:58 AM
7-2
#17
Frem 1
AB Bane 1
A A
AB 1
Jan 12, 2020 11:12 AM
11-9
#8
Faxe 1
AB Bane 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Slangerup 1
Jan 12, 2020 11:40 AM
2-8
#14
NFH 1
AB Bane 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
AB 1
Jan 12, 2020 11:54 AM
5-2
#15
Frem 1
AB Bane 1
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Faxe 1
Jan 12, 2020 12:08 PM
1-2
#27
Slangerup 1
AB Bane 1
A A
NFH 1
Jan 12, 2020 12:22 PM
12-8
#11
AB 1
AB Bane 1
B B
Frem 1
Jan 12, 2020 12:50 PM
4-9
#2
Slangerup 1
AB Bane 1
A A
NFH 1
Jan 12, 2020 1:18 PM
9-7
#7
Faxe 1
AB Bane 1
Special Olympics Håndbold 19/20 - Region 3
AB Bane 3
C2 C2
AB 2
Jan 12, 2020 10:30 AM
5-5
#20
Slangerup 2
AB Bane 3
C2 C2
Rødovre
Jan 12, 2020 10:44 AM
3-4
#
NFH 3
AB Bane 3
C2 C2
Faxe 2
Jan 12, 2020 10:58 AM
3-7
#30
AB 2
AB Bane 3
C1 C1
Helsingør 1
Jan 12, 2020 11:12 AM
2-2
#10
NFH 2
AB Bane 3
C2 C2
Slangerup 2
Jan 12, 2020 11:40 AM
1-1
#
Rødovre
AB Bane 3
C2 C2
NFH 3
Jan 12, 2020 11:54 AM
7-2
#32
Faxe 2
AB Bane 3
C2 C2
AB 2
Jan 12, 2020 12:08 PM
4-4
#
Rødovre
AB Bane 3
C1 C1
Frem 2
Jan 12, 2020 12:22 PM
0-10
#13
NFH 2
AB Bane 3
C2 C2
Slangerup 2
Jan 12, 2020 12:50 PM
2-2
#36
NFH 3
AB Bane 3
C2 C2
Rødovre
Jan 12, 2020 1:04 PM
7-1
#
Faxe 2
AB Bane 3
C1 C1
Helsingør 1
Jan 12, 2020 1:18 PM
10-6
#8
Frem 2
AB Bane 3
Special Olympics Håndbold 19/20 - Region 3
Faxe hal 1
Special Olympics Håndbold 19/20 - Region 3
Faxe hal 2
Special Olympics Håndbold 19/20 - Region 3
Helsingør hal 1
C1 C1
Helsingør 1
Mar 7, 2020 10:00 AM
5-2
#20
Frem 2
Helsingør hal 1
C2 C2
Slangerup 2
Mar 7, 2020 10:28 AM
2-6
#43
AB 2
Helsingør hal 1
C2 C2
Rødovre
Mar 7, 2020 10:42 AM
1-4
#
Faxe 2
Helsingør hal 1
C2 C2
Slangerup 2
Mar 7, 2020 10:56 AM
4-0
#4
NFH 3
Helsingør hal 1
C2 C2
AB 2
Mar 7, 2020 11:10 AM
7-3
#
Rødovre
Helsingør hal 1
C1 C1
Helsingør 1
Mar 7, 2020 11:24 AM
5-1
#18
NFH 2
Helsingør hal 1
C2 C2
Faxe 2
Mar 7, 2020 11:52 AM
0-0
#23
NFH 3
Helsingør hal 1
C2 C2
Slangerup 2
Mar 7, 2020 12:06 PM
4-3
#
Rødovre
Helsingør hal 1
C2 C2
Faxe 2
Mar 7, 2020 12:20 PM
3-1
#34
AB 2
Helsingør hal 1
C2 C2
NFH 3
Mar 7, 2020 12:34 PM
5-7
#
Rødovre
Helsingør hal 1
C1 C1
NFH 2
Mar 7, 2020 12:48 PM
6-2
#22
Frem 2
Helsingør hal 1
Special Olympics Håndbold 19/20 - Region 3
Helsingør hal 2
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
AB 1
Mar 7, 2020 10:00 AM
6-3
#28
Frem 1
Helsingør hal 2
A A
Faxe 1
Mar 7, 2020 10:14 AM
6-7
#4
NFH 1
Helsingør hal 2
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Slangerup 1
Mar 7, 2020 10:42 AM
0-4
#20
AB 1
Helsingør hal 2
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Frem 1
Mar 7, 2020 10:56 AM
4-5
#26
Faxe 1
Helsingør hal 2
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
NFH 1
Mar 7, 2020 11:10 AM
8-9
#29
Slangerup 1
Helsingør hal 2
A A
Faxe 1
Mar 7, 2020 11:24 AM
6-6
#10
AB 1
Helsingør hal 2
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
NFH 1
Mar 7, 2020 11:52 AM
2-4
#21
Frem 1
Helsingør hal 2
A/B Træningskampe A/B Træningskampe
Faxe 1
Mar 7, 2020 12:06 PM
6-5
#16
Slangerup 1
Helsingør hal 2
A A
AB 1
Mar 7, 2020 12:20 PM
10-10
#9
NFH 1
Helsingør hal 2
B B
Frem 1
Mar 7, 2020 12:48 PM
9-4
#
Slangerup 1
Helsingør hal 2
Special Olympics Håndbold 19/20 - Region 3
AB hal 1