You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Toggle navigation
TrackMyLeague
Signup
Login
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Dydensborg Taxi Cup 2022
U 11 Pige B
U 11 Pige B Pulje 1
TMS Ringsted 3
3
3
0
0
21-11
6
Hindsholm HK
3
2
0
1
18-14
4
SUS Håndbold 1
3
1
0
2
15-17
2
DHG Odense 2
3
0
0
3
8-20
0
U 11 Pige B Pulje 1
DHG Odense 2
Apr 8, 2022 5:45 PM
5-7
#83
SUS Håndbold 1
Munkebo Idrætscenter
U 11 Pige B Pulje 1
SUS Håndbold 1
Apr 9, 2022 8:30 AM
4-7
#48
Hindsholm HK
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Pulje 1
DHG Odense 2
Apr 9, 2022 11:30 AM
2-5
#54
Hindsholm HK
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Pulje 1
TMS Ringsted 3
Apr 9, 2022 12:00 PM
5-4
#55
SUS Håndbold 1
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Pulje 1
Hindsholm HK
Apr 9, 2022 2:00 PM
6-8
#59
TMS Ringsted 3
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Pulje 1
TMS Ringsted 3
Apr 9, 2022 5:00 PM
8-1
#65
DHG Odense 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Pulje 2
Starup UIF
3
3
0
0
57-9
6
SUS Håndbold 2
3
1
1
1
19-29
3
TMS Ringsted 2
3
1
1
1
23-36
3
Hou IF
3
0
0
3
12-37
0
U 11 Pige B Pulje 2
SUS Håndbold 2
Apr 8, 2022 6:45 PM
3-15
#85
Starup UIF
Munkebo Idrætscenter
U 11 Pige B Pulje 2
Hou IF
Apr 9, 2022 8:00 AM
4-11
#47
TMS Ringsted 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Pulje 2
Hou IF
Apr 9, 2022 10:30 AM
4-20
#52
Starup UIF
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Pulje 2
TMS Ringsted 2
Apr 9, 2022 11:00 AM
10-10
#53
SUS Håndbold 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Pulje 2
Starup UIF
Apr 9, 2022 1:30 PM
22-2
#58
TMS Ringsted 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Pulje 2
SUS Håndbold 2
Apr 9, 2022 3:30 PM
6-4
#62
Hou IF
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Semifinale 1 U11PB
TMS Ringsted 3
Apr 10, 2022 8:30 AM
7-6
#73
SUS Håndbold 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Semifinael 2 U11PB
Hindsholm HK
Apr 10, 2022 9:00 AM
5-17
#74
Starup UIF
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Finale U 11 PB
TMS Ringsted 3
Apr 10, 2022 11:30 AM
8-18
#36
Starup UIF
Kerteminde Hal 1
U 11 Pige B Placering U11 PB
SUS Håndbold 1
Apr 10, 2022 11:00 AM
4-8
#78
TMS Ringsted 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Placering U11 PB
Hou IF
Apr 10, 2022 9:00 AM
4-6
#31
DHG Odense 2
Kerteminde Hal 1
Dydensborg Taxi Cup 2022
U 11 Drenge B
U 11 Drenge B Pulje 3
TMS Ringsted 2
3
3
0
0
57-24
6
Starup UIF
3
1
1
1
30-34
3
SUS Håndbold
3
1
1
1
21-28
3
DHG Odense 3
3
0
0
3
27-49
0
U 11 Drenge B Pulje 3
SUS Håndbold
Apr 8, 2022 7:15 PM
5-5
#86
Starup UIF
Munkebo Idrætscenter
U 11 Drenge B Pulje 3
TMS Ringsted 2
Apr 9, 2022 9:30 AM
16-6
#50
SUS Håndbold
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 3
Starup UIF
Apr 9, 2022 1:00 PM
16-11
#57
DHG Odense 3
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 3
TMS Ringsted 2
Apr 9, 2022 3:00 PM
18-9
#61
Starup UIF
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 3
SUS Håndbold
Apr 9, 2022 4:00 PM
10-7
#63
DHG Odense 3
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 3
DHG Odense 3
Apr 9, 2022 6:30 PM
9-23
#68
TMS Ringsted 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 4
DHG Odense 2
3
2
1
0
32-25
5
Kerteminde HK 2
3
2
1
0
30-26
5
Hou IF
3
1
0
2
29-32
2
TMS Ringsted 3
3
0
0
3
20-28
0
U 11 Drenge B Pulje 4
Kerteminde HK 2
Apr 8, 2022 6:30 PM
10-8
#44
TMS Ringsted 3
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 4
Hou IF
Apr 9, 2022 9:00 AM
7-9
#49
Kerteminde HK 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 4
TMS Ringsted 3
Apr 9, 2022 12:30 PM
3-7
#56
DHG Odense 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 4
DHG Odense 2
Apr 9, 2022 2:30 PM
14-11
#60
Hou IF
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 4
DHG Odense 2
Apr 9, 2022 4:30 PM
11-11
#64
Kerteminde HK 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 4
Hou IF
Apr 9, 2022 5:30 PM
11-9
#66
TMS Ringsted 3
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Semifinale 1 U11 DB
TMS Ringsted 2
Apr 10, 2022 9:30 AM
14-10
#75
Kerteminde HK 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Semifinale 2 U11DB
Starup UIF
Apr 10, 2022 10:00 AM
5-9
#76
DHG Odense 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Finale U 11 DB
TMS Ringsted 2
Apr 10, 2022 12:15 PM
17-12
#37
DHG Odense 2
Kerteminde Hal 1
U 11 Drenge B Placering U11 DB
SUS Håndbold
Apr 10, 2022 10:30 AM
7-12
#77
Hou IF
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Placering U11 DB
DHG Odense 3
Apr 10, 2022 8:00 AM
8-9
#72
TMS Ringsted 3
Kerteminde Hal 2
Dydensborg Taxi Cup 2022
U 13 Pige B
U 13 Pige B Pulje 5
DHG Odense 2
4
4
0
0
33-14
8
Kerteminde HK 1
4
3
0
1
35-23
6
Herlev/Hjorten Håndbold 2
4
2
0
2
25-21
4
Stjernen IF Odense 2
4
1
0
3
31-34
2
TMS Ringsted 3
4
0
0
4
10-42
0
U 13 Pige B Pulje 5
TMS Ringsted 3
Apr 8, 2022 7:00 PM
1-13
#2
Kerteminde HK 1
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Pulje 5
DHG Odense 2
Apr 9, 2022 8:00 AM
10-6
#89
Kerteminde HK 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 5
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Apr 9, 2022 9:30 AM
9-2
#7
TMS Ringsted 3
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Pulje 5
DHG Odense 2
Apr 9, 2022 10:30 AM
8-3
#94
Stjernen IF Odense 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 5
Stjernen IF Odense 2
Apr 9, 2022 1:30 PM
13-6
#15
TMS Ringsted 3
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Pulje 5
Kerteminde HK 1
Apr 9, 2022 3:00 PM
5-3
#18
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Pulje 5
Stjernen IF Odense 2
Apr 9, 2022 6:30 PM
6-9
#110
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 5
TMS Ringsted 3
Apr 9, 2022 7:00 PM
1-7
#26
DHG Odense 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Pulje 5
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Apr 10, 2022 8:30 AM
4-8
#115
DHG Odense 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 5
Kerteminde HK 1
Apr 10, 2022 8:30 AM
11-9
#30
Stjernen IF Odense 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Pulje 6
Tåsinge HK
4
3
0
1
33-24
6
Gladsaxe HG
4
3
0
1
35-29
6
Kerteminde HK 2
4
2
0
2
27-24
4
SUS Håndbold 2
4
2
0
2
27-25
4
Svendborg Håndbold 2
4
0
0
4
14-34
0
U 13 Pige B Pulje 6
Kerteminde HK 2
Apr 8, 2022 5:15 PM
5-2
#82
SUS Håndbold 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 6
Svendborg Håndbold 2
Apr 8, 2022 7:45 PM
2-8
#87
Tåsinge HK
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 6
Kerteminde HK 2
Apr 9, 2022 10:00 AM
7-3
#93
Svendborg Håndbold 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 6
SUS Håndbold 2
Apr 9, 2022 10:30 AM
6-9
#9
Gladsaxe HG
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Pulje 6
Tåsinge HK
Apr 9, 2022 12:30 PM
9-6
#98
Kerteminde HK 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 6
Tåsinge HK
Apr 9, 2022 3:30 PM
9-6
#19
Gladsaxe HG
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Pulje 6
Gladsaxe HG
Apr 9, 2022 5:00 PM
10-5
#22
Svendborg Håndbold 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Pulje 6
SUS Håndbold 2
Apr 9, 2022 6:00 PM
10-7
#109
Tåsinge HK
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 6
Svendborg Håndbold 2
Apr 10, 2022 8:00 AM
4-9
#114
SUS Håndbold 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 6
Gladsaxe HG
Apr 10, 2022 8:00 AM
10-9
#29
Kerteminde HK 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Semifinal 1 U13 PB
Tåsinge HK
Apr 10, 2022 10:30 AM
6-7
#34
Kerteminde HK 1
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Semifinal 2 U13PB
Gladsaxe HG
Apr 10, 2022 11:00 AM
6-15
#35
DHG Odense 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Finale U 13 PB
Kerteminde HK 1
Apr 10, 2022 2:30 PM
6-13
#40
DHG Odense 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Placering U13 PB
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Apr 10, 2022 12:00 PM
6-4
#122
Kerteminde HK 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Placering U13 PB
Stjernen IF Odense 2
Apr 10, 2022 12:30 PM
13-8
#81
SUS Håndbold 2
Kerteminde Hal 2
U 13 Pige B Placering U13 PB
Svendborg Håndbold 2
Apr 10, 2022 12:00 PM
7-9
#80
TMS Ringsted 3
Kerteminde Hal 2
Dydensborg Taxi Cup 2022
U 13 Drenge B
U 13 Drenge B Pulje 7
Gladsaxe HG 1
3
3
0
0
40-12
6
TMS Ringsted 4
3
2
0
1
27-25
4
Stjernen IF Odense 2
3
1
0
2
22-29
2
Fjordager IF
3
0
0
3
17-40
0
U 13 Drenge B Pulje 7
Fjordager IF
Apr 9, 2022 8:30 AM
4-16
#90
Gladsaxe HG 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge B Pulje 7
Stjernen IF Odense 2
Apr 9, 2022 9:00 AM
5-12
#91
TMS Ringsted 4
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge B Pulje 7
Fjordager IF
Apr 9, 2022 11:00 AM
7-12
#95
Stjernen IF Odense 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge B Pulje 7
Gladsaxe HG 1
Apr 9, 2022 4:30 PM
14-3
#21
TMS Ringsted 4
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge B Pulje 7
TMS Ringsted 4
Apr 9, 2022 6:00 PM
12-6
#24
Fjordager IF
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge B Pulje 7
Gladsaxe HG 1
Apr 9, 2022 6:30 PM
10-5
#25
Stjernen IF Odense 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge B Pulje 8
Starup UIF 2
3
2
1
0
32-24
5
Team Sydfyn
3
2
0
1
40-27
4
SUS Håndbold
3
1
1
1
28-19
3
Gladsaxe HG 2
3
0
0
3
17-47
0
U 13 Drenge B Pulje 8
SUS Håndbold
Apr 8, 2022 6:15 PM
8-9
#84
Team Sydfyn
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge B Pulje 8
Gladsaxe HG 2
Apr 9, 2022 9:30 AM
4-14
#92
SUS Håndbold
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge B Pulje 8
Team Sydfyn
Apr 9, 2022 1:00 PM
11-13
#14
Starup UIF 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge B Pulje 8
Starup UIF 2
Apr 9, 2022 4:00 PM
13-7
#20
Gladsaxe HG 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge B Pulje 8
Starup UIF 2
Apr 9, 2022 5:30 PM
6-6
#23
SUS Håndbold
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge B Pulje 8
Gladsaxe HG 2
Apr 9, 2022 8:00 PM
6-20
#71
Team Sydfyn
Kerteminde Hal 2
U 13 Drenge B Semifinale 1 U13DB
Gladsaxe HG 1
Apr 10, 2022 9:30 AM
16-9
#32
Team Sydfyn
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge B Semifinale 2 U13DB
TMS Ringsted 4
Apr 10, 2022 10:00 AM
6-9
#33
Starup UIF 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge B Finale U 13 DB
Gladsaxe HG 1
Apr 10, 2022 3:15 PM
17-6
#41
Starup UIF 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge B Placerings U13 DB
Stjernen IF Odense 2
Apr 10, 2022 9:00 AM
4-15
#116
SUS Håndbold
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge B Placering U13 DB
Fjordager IF
Apr 10, 2022 9:30 AM
8-8
#117
Gladsaxe HG 2
Munkebo Idrætscenter
Dydensborg Taxi Cup 2022
U 11 Piger A
U 11 Piger A Pulje 9
Kerteminde HK
4
3
0
1
52-41
6
DHG Odense 1
4
1
1
2
35-39
3
TMS Ringsted 1
4
1
1
2
42-49
3
U 11 Piger A Pulje 9
TMS Ringsted 1
Apr 8, 2022 7:00 PM
15-17
#45
Kerteminde HK
Kerteminde Hal 2
U 11 Piger A Pulje 9
DHG Odense 1
Apr 9, 2022 11:30 AM
13-7
#96
TMS Ringsted 1
Munkebo Idrætscenter
U 11 Piger A Pulje 9
Kerteminde HK
Apr 9, 2022 2:00 PM
13-8
#101
DHG Odense 1
Munkebo Idrætscenter
U 11 Piger A Pulje 9
TMS Ringsted 1
Apr 9, 2022 3:30 PM
8-8
#104
DHG Odense 1
Munkebo Idrætscenter
U 11 Piger A Pulje 9
DHG Odense 1
Apr 9, 2022 6:00 PM
6-11
#67
Kerteminde HK
Kerteminde Hal 2
U 11 Piger A Pulje 9
Kerteminde HK
Apr 9, 2022 7:30 PM
11-12
#70
TMS Ringsted 1
Kerteminde Hal 2
U 11 Piger A Finale U 11 PA
DHG Odense 1
Apr 10, 2022 1:00 PM
12-21
#38
Kerteminde HK
Kerteminde Hal 1
Dydensborg Taxi Cup 2022
U 11 Drenge A
U 11 Drenge A Pulje 10
Kerteminde HK 1
3
3
0
0
48-19
6
DHG Odense 1
3
2
0
1
36-36
4
TMS Ringsted 1
3
0
1
2
25-35
1
Gladsaxe HG
3
0
1
2
24-43
1
U 11 Drenge A Pulje 10
Kerteminde HK 1
Apr 8, 2022 7:30 PM
14-6
#46
TMS Ringsted 1
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge A Pulje 10
DHG Odense 1
Apr 9, 2022 10:00 AM
17-9
#51
Gladsaxe HG
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge A Pulje 10
TMS Ringsted 1
Apr 9, 2022 1:30 PM
9-9
#100
Gladsaxe HG
Munkebo Idrætscenter
U 11 Drenge A Pulje 10
Kerteminde HK 1
Apr 9, 2022 2:30 PM
17-7
#102
DHG Odense 1
Munkebo Idrætscenter
U 11 Drenge A Pulje 10
TMS Ringsted 1
Apr 9, 2022 4:00 PM
10-12
#105
DHG Odense 1
Munkebo Idrætscenter
U 11 Drenge A Pulje 10
Gladsaxe HG
Apr 9, 2022 7:00 PM
6-17
#69
Kerteminde HK 1
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge A Finale U 11 DA
DHG Odense 1
Apr 10, 2022 1:45 PM
11-20
#39
Kerteminde HK 1
Kerteminde Hal 1
U 11 Drenge A Placering U11 DA
Gladsaxe HG
Apr 10, 2022 11:30 AM
11-10
#79
TMS Ringsted 1
Kerteminde Hal 2
Dydensborg Taxi Cup 2022
U 13 Piger A
U 13 Piger A Pulje 11
Herlev/Hjorten Håndbold 1
3
2
0
1
31-27
4
SUS Håndbold 1
3
2
0
1
29-23
4
Svendborg Håndbold 1
3
2
0
1
32-25
4
TMS Ringsted 2
3
0
0
3
13-30
0
U 13 Piger A Pulje 11
Svendborg Håndbold 1
Apr 8, 2022 8:15 PM
6-10
#88
SUS Håndbold 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Piger A Pulje 11
TMS Ringsted 2
Apr 9, 2022 8:30 AM
5-7
#5
Herlev/Hjorten Håndbold 1
Kerteminde Hal 1
U 13 Piger A Pulje 11
SUS Håndbold 1
Apr 9, 2022 10:00 AM
9-3
#8
TMS Ringsted 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Piger A Pulje 11
Svendborg Håndbold 1
Apr 9, 2022 12:30 PM
14-5
#13
TMS Ringsted 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Piger A Pulje 11
Herlev/Hjorten Håndbold 1
Apr 9, 2022 5:00 PM
14-10
#107
SUS Håndbold 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Piger A Pulje 11
Herlev/Hjorten Håndbold 1
Apr 9, 2022 7:00 PM
10-12
#111
Svendborg Håndbold 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Piger A Semifinale 2 U13PA
SUS Håndbold 1
Apr 10, 2022 1:00 PM
5-10
#124
BK Ydun København
Munkebo Idrætscenter
U 13 Piger A Semifinale 1 U13PA
Herlev/Hjorten Håndbold 1
Apr 10, 2022 12:30 PM
8-11
#123
DHG Odense 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Piger A Finale U 13 PA
DHG Odense 1
Apr 10, 2022 4:00 PM
9-18
#42
BK Ydun København
Kerteminde Hal 1
U 13 Piger A Placerings U13 PA
Svendborg Håndbold 1
Apr 10, 2022 10:00 AM
13-15
#118
Stjernen IF Odense 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Piger A Placering U13 PA
TMS Ringsted 2
Apr 10, 2022 10:30 AM
3-12
#119
TMS Ringsted 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Piger A Pulje 12
BK Ydun København
3
3
0
0
45-20
6
DHG Odense 1
3
1
1
1
27-30
3
Stjernen IF Odense 1
3
1
1
1
27-34
3
TMS Ringsted 1
3
0
0
3
21-36
0
U 13 Piger A Pulje 12
TMS Ringsted 1
Apr 9, 2022 8:00 AM
7-11
#4
Stjernen IF Odense 1
Kerteminde Hal 1
U 13 Piger A Pulje 12
DHG Odense 1
Apr 9, 2022 9:00 AM
8-12
#6
BK Ydun København
Kerteminde Hal 1
U 13 Piger A Pulje 12
BK Ydun København
Apr 9, 2022 12:00 PM
16-5
#12
Stjernen IF Odense 1
Kerteminde Hal 1
U 13 Piger A Pulje 12
TMS Ringsted 1
Apr 9, 2022 12:00 PM
7-8
#97
DHG Odense 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Piger A Pulje 12
BK Ydun København
Apr 9, 2022 4:30 PM
17-7
#106
TMS Ringsted 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Piger A Pulje 12
Stjernen IF Odense 1
Apr 9, 2022 7:30 PM
11-11
#112
DHG Odense 1
Munkebo Idrætscenter
Dydensborg Taxi Cup 2022
U 13 Drenge A
U 13 Drenge A Pulje 13
Kerteminde HK
3
3
0
0
55-21
6
DHG Odense 1
3
2
0
1
35-33
4
Stjernen IF Odense 1
3
1
0
2
21-33
2
TMS Ringsted 2
3
0
0
3
23-47
0
U 13 Drenge A Pulje 13
TMS Ringsted 2
Apr 8, 2022 6:30 PM
7-21
#1
Kerteminde HK
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge A Pulje 13
Kerteminde HK
Apr 9, 2022 11:30 AM
16-9
#11
DHG Odense 1
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge A Pulje 13
Stjernen IF Odense 1
Apr 9, 2022 1:00 PM
10-5
#99
TMS Ringsted 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge A Pulje 13
DHG Odense 1
Apr 9, 2022 3:00 PM
10-6
#103
Stjernen IF Odense 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge A Pulje 13
DHG Odense 1
Apr 9, 2022 5:30 PM
16-11
#108
TMS Ringsted 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge A Pulje 13
Stjernen IF Odense 1
Apr 9, 2022 8:00 PM
5-18
#113
Kerteminde HK
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge A Semifinale 1 U13DA
DHG Odense 1
Apr 10, 2022 1:30 PM
10-19
#125
Team Esbjerg
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge A Semifinale 2 U13DA
Kerteminde HK
Apr 10, 2022 2:00 PM
17-13
#126
TMS Ringsted 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge A Placerings U13 DA
Stjernen IF Odense 1
Apr 10, 2022 11:00 AM
15-16
#120
Starup UIF 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge A Placering U13 DA
TMS Ringsted 3
Apr 10, 2022 11:30 AM
8-8
#121
TMS Ringsted 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge A Finale U 13 DA
Team Esbjerg
Apr 10, 2022 4:45 PM
19-16
#43
Kerteminde HK
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge A Pulje 14
Team Esbjerg
3
3
0
0
51-33
6
TMS Ringsted 1
3
2
0
1
43-36
4
Starup UIF 1
3
1
0
2
36-48
2
TMS Ringsted 3
3
0
0
3
35-48
0
U 13 Drenge A Pulje 14
TMS Ringsted 1
Apr 8, 2022 7:30 PM
15-10
#3
TMS Ringsted 3
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge A Pulje 14
Starup UIF 1
Apr 9, 2022 11:00 AM
8-20
#10
Team Esbjerg
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge A Pulje 14
TMS Ringsted 3
Apr 9, 2022 2:00 PM
13-18
#16
Starup UIF 1
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge A Pulje 14
Team Esbjerg
Apr 9, 2022 2:30 PM
16-13
#17
TMS Ringsted 1
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge A Pulje 14
Team Esbjerg
Apr 9, 2022 7:30 PM
15-12
#27
TMS Ringsted 3
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge A Pulje 14
Starup UIF 1
Apr 9, 2022 8:00 PM
10-15
#28
TMS Ringsted 1
Kerteminde Hal 1
Dydensborg Taxi Cup 2022
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge A Pulje 13
TMS Ringsted 2
Apr 8, 2022 6:30 PM
7-21
#1
Kerteminde HK
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Pulje 5
TMS Ringsted 3
Apr 8, 2022 7:00 PM
1-13
#2
Kerteminde HK 1
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge A Pulje 14
TMS Ringsted 1
Apr 8, 2022 7:30 PM
15-10
#3
TMS Ringsted 3
Kerteminde Hal 1
U 13 Piger A Pulje 12
TMS Ringsted 1
Apr 9, 2022 8:00 AM
7-11
#4
Stjernen IF Odense 1
Kerteminde Hal 1
U 13 Piger A Pulje 11
TMS Ringsted 2
Apr 9, 2022 8:30 AM
5-7
#5
Herlev/Hjorten Håndbold 1
Kerteminde Hal 1
U 13 Piger A Pulje 12
DHG Odense 1
Apr 9, 2022 9:00 AM
8-12
#6
BK Ydun København
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Pulje 5
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Apr 9, 2022 9:30 AM
9-2
#7
TMS Ringsted 3
Kerteminde Hal 1
U 13 Piger A Pulje 11
SUS Håndbold 1
Apr 9, 2022 10:00 AM
9-3
#8
TMS Ringsted 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Pulje 6
SUS Håndbold 2
Apr 9, 2022 10:30 AM
6-9
#9
Gladsaxe HG
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge A Pulje 14
Starup UIF 1
Apr 9, 2022 11:00 AM
8-20
#10
Team Esbjerg
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge A Pulje 13
Kerteminde HK
Apr 9, 2022 11:30 AM
16-9
#11
DHG Odense 1
Kerteminde Hal 1
U 13 Piger A Pulje 12
BK Ydun København
Apr 9, 2022 12:00 PM
16-5
#12
Stjernen IF Odense 1
Kerteminde Hal 1
U 13 Piger A Pulje 11
Svendborg Håndbold 1
Apr 9, 2022 12:30 PM
14-5
#13
TMS Ringsted 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge B Pulje 8
Team Sydfyn
Apr 9, 2022 1:00 PM
11-13
#14
Starup UIF 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Pulje 5
Stjernen IF Odense 2
Apr 9, 2022 1:30 PM
13-6
#15
TMS Ringsted 3
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge A Pulje 14
TMS Ringsted 3
Apr 9, 2022 2:00 PM
13-18
#16
Starup UIF 1
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge A Pulje 14
Team Esbjerg
Apr 9, 2022 2:30 PM
16-13
#17
TMS Ringsted 1
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Pulje 5
Kerteminde HK 1
Apr 9, 2022 3:00 PM
5-3
#18
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Pulje 6
Tåsinge HK
Apr 9, 2022 3:30 PM
9-6
#19
Gladsaxe HG
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge B Pulje 8
Starup UIF 2
Apr 9, 2022 4:00 PM
13-7
#20
Gladsaxe HG 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge B Pulje 7
Gladsaxe HG 1
Apr 9, 2022 4:30 PM
14-3
#21
TMS Ringsted 4
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Pulje 6
Gladsaxe HG
Apr 9, 2022 5:00 PM
10-5
#22
Svendborg Håndbold 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge B Pulje 8
Starup UIF 2
Apr 9, 2022 5:30 PM
6-6
#23
SUS Håndbold
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge B Pulje 7
TMS Ringsted 4
Apr 9, 2022 6:00 PM
12-6
#24
Fjordager IF
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge B Pulje 7
Gladsaxe HG 1
Apr 9, 2022 6:30 PM
10-5
#25
Stjernen IF Odense 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Pulje 5
TMS Ringsted 3
Apr 9, 2022 7:00 PM
1-7
#26
DHG Odense 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge A Pulje 14
Team Esbjerg
Apr 9, 2022 7:30 PM
15-12
#27
TMS Ringsted 3
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge A Pulje 14
Starup UIF 1
Apr 9, 2022 8:00 PM
10-15
#28
TMS Ringsted 1
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Pulje 6
Gladsaxe HG
Apr 10, 2022 8:00 AM
10-9
#29
Kerteminde HK 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Pulje 5
Kerteminde HK 1
Apr 10, 2022 8:30 AM
11-9
#30
Stjernen IF Odense 2
Kerteminde Hal 1
U 11 Pige B Placering U11 PB
Hou IF
Apr 10, 2022 9:00 AM
4-6
#31
DHG Odense 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge B Semifinale 1 U13DB
Gladsaxe HG 1
Apr 10, 2022 9:30 AM
16-9
#32
Team Sydfyn
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge B Semifinale 2 U13DB
TMS Ringsted 4
Apr 10, 2022 10:00 AM
6-9
#33
Starup UIF 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Semifinal 1 U13 PB
Tåsinge HK
Apr 10, 2022 10:30 AM
6-7
#34
Kerteminde HK 1
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Semifinal 2 U13PB
Gladsaxe HG
Apr 10, 2022 11:00 AM
6-15
#35
DHG Odense 2
Kerteminde Hal 1
U 11 Pige B Finale U 11 PB
TMS Ringsted 3
Apr 10, 2022 11:30 AM
8-18
#36
Starup UIF
Kerteminde Hal 1
U 11 Drenge B Finale U 11 DB
TMS Ringsted 2
Apr 10, 2022 12:15 PM
17-12
#37
DHG Odense 2
Kerteminde Hal 1
U 11 Piger A Finale U 11 PA
DHG Odense 1
Apr 10, 2022 1:00 PM
12-21
#38
Kerteminde HK
Kerteminde Hal 1
U 11 Drenge A Finale U 11 DA
DHG Odense 1
Apr 10, 2022 1:45 PM
11-20
#39
Kerteminde HK 1
Kerteminde Hal 1
U 13 Pige B Finale U 13 PB
Kerteminde HK 1
Apr 10, 2022 2:30 PM
6-13
#40
DHG Odense 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge B Finale U 13 DB
Gladsaxe HG 1
Apr 10, 2022 3:15 PM
17-6
#41
Starup UIF 2
Kerteminde Hal 1
U 13 Piger A Finale U 13 PA
DHG Odense 1
Apr 10, 2022 4:00 PM
9-18
#42
BK Ydun København
Kerteminde Hal 1
U 13 Drenge A Finale U 13 DA
Team Esbjerg
Apr 10, 2022 4:45 PM
19-16
#43
Kerteminde HK
Kerteminde Hal 1
Dydensborg Taxi Cup 2022
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 4
Kerteminde HK 2
Apr 8, 2022 6:30 PM
10-8
#44
TMS Ringsted 3
Kerteminde Hal 2
U 11 Piger A Pulje 9
TMS Ringsted 1
Apr 8, 2022 7:00 PM
15-17
#45
Kerteminde HK
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge A Pulje 10
Kerteminde HK 1
Apr 8, 2022 7:30 PM
14-6
#46
TMS Ringsted 1
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Pulje 2
Hou IF
Apr 9, 2022 8:00 AM
4-11
#47
TMS Ringsted 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Pulje 1
SUS Håndbold 1
Apr 9, 2022 8:30 AM
4-7
#48
Hindsholm HK
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 4
Hou IF
Apr 9, 2022 9:00 AM
7-9
#49
Kerteminde HK 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 3
TMS Ringsted 2
Apr 9, 2022 9:30 AM
16-6
#50
SUS Håndbold
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge A Pulje 10
DHG Odense 1
Apr 9, 2022 10:00 AM
17-9
#51
Gladsaxe HG
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Pulje 2
Hou IF
Apr 9, 2022 10:30 AM
4-20
#52
Starup UIF
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Pulje 2
TMS Ringsted 2
Apr 9, 2022 11:00 AM
10-10
#53
SUS Håndbold 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Pulje 1
DHG Odense 2
Apr 9, 2022 11:30 AM
2-5
#54
Hindsholm HK
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Pulje 1
TMS Ringsted 3
Apr 9, 2022 12:00 PM
5-4
#55
SUS Håndbold 1
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 4
TMS Ringsted 3
Apr 9, 2022 12:30 PM
3-7
#56
DHG Odense 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 3
Starup UIF
Apr 9, 2022 1:00 PM
16-11
#57
DHG Odense 3
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Pulje 2
Starup UIF
Apr 9, 2022 1:30 PM
22-2
#58
TMS Ringsted 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Pulje 1
Hindsholm HK
Apr 9, 2022 2:00 PM
6-8
#59
TMS Ringsted 3
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 4
DHG Odense 2
Apr 9, 2022 2:30 PM
14-11
#60
Hou IF
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 3
TMS Ringsted 2
Apr 9, 2022 3:00 PM
18-9
#61
Starup UIF
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Pulje 2
SUS Håndbold 2
Apr 9, 2022 3:30 PM
6-4
#62
Hou IF
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 3
SUS Håndbold
Apr 9, 2022 4:00 PM
10-7
#63
DHG Odense 3
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 4
DHG Odense 2
Apr 9, 2022 4:30 PM
11-11
#64
Kerteminde HK 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Pulje 1
TMS Ringsted 3
Apr 9, 2022 5:00 PM
8-1
#65
DHG Odense 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 4
Hou IF
Apr 9, 2022 5:30 PM
11-9
#66
TMS Ringsted 3
Kerteminde Hal 2
U 11 Piger A Pulje 9
DHG Odense 1
Apr 9, 2022 6:00 PM
6-11
#67
Kerteminde HK
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Pulje 3
DHG Odense 3
Apr 9, 2022 6:30 PM
9-23
#68
TMS Ringsted 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge A Pulje 10
Gladsaxe HG
Apr 9, 2022 7:00 PM
6-17
#69
Kerteminde HK 1
Kerteminde Hal 2
U 11 Piger A Pulje 9
Kerteminde HK
Apr 9, 2022 7:30 PM
11-12
#70
TMS Ringsted 1
Kerteminde Hal 2
U 13 Drenge B Pulje 8
Gladsaxe HG 2
Apr 9, 2022 8:00 PM
6-20
#71
Team Sydfyn
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Placering U11 DB
DHG Odense 3
Apr 10, 2022 8:00 AM
8-9
#72
TMS Ringsted 3
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Semifinale 1 U11PB
TMS Ringsted 3
Apr 10, 2022 8:30 AM
7-6
#73
SUS Håndbold 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Semifinael 2 U11PB
Hindsholm HK
Apr 10, 2022 9:00 AM
5-17
#74
Starup UIF
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Semifinale 1 U11 DB
TMS Ringsted 2
Apr 10, 2022 9:30 AM
14-10
#75
Kerteminde HK 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Semifinale 2 U11DB
Starup UIF
Apr 10, 2022 10:00 AM
5-9
#76
DHG Odense 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge B Placering U11 DB
SUS Håndbold
Apr 10, 2022 10:30 AM
7-12
#77
Hou IF
Kerteminde Hal 2
U 11 Pige B Placering U11 PB
SUS Håndbold 1
Apr 10, 2022 11:00 AM
4-8
#78
TMS Ringsted 2
Kerteminde Hal 2
U 11 Drenge A Placering U11 DA
Gladsaxe HG
Apr 10, 2022 11:30 AM
11-10
#79
TMS Ringsted 1
Kerteminde Hal 2
U 13 Pige B Placering U13 PB
Svendborg Håndbold 2
Apr 10, 2022 12:00 PM
7-9
#80
TMS Ringsted 3
Kerteminde Hal 2
U 13 Pige B Placering U13 PB
Stjernen IF Odense 2
Apr 10, 2022 12:30 PM
13-8
#81
SUS Håndbold 2
Kerteminde Hal 2
Dydensborg Taxi Cup 2022
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 6
Kerteminde HK 2
Apr 8, 2022 5:15 PM
5-2
#82
SUS Håndbold 2
Munkebo Idrætscenter
U 11 Pige B Pulje 1
DHG Odense 2
Apr 8, 2022 5:45 PM
5-7
#83
SUS Håndbold 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge B Pulje 8
SUS Håndbold
Apr 8, 2022 6:15 PM
8-9
#84
Team Sydfyn
Munkebo Idrætscenter
U 11 Pige B Pulje 2
SUS Håndbold 2
Apr 8, 2022 6:45 PM
3-15
#85
Starup UIF
Munkebo Idrætscenter
U 11 Drenge B Pulje 3
SUS Håndbold
Apr 8, 2022 7:15 PM
5-5
#86
Starup UIF
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 6
Svendborg Håndbold 2
Apr 8, 2022 7:45 PM
2-8
#87
Tåsinge HK
Munkebo Idrætscenter
U 13 Piger A Pulje 11
Svendborg Håndbold 1
Apr 8, 2022 8:15 PM
6-10
#88
SUS Håndbold 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 5
DHG Odense 2
Apr 9, 2022 8:00 AM
10-6
#89
Kerteminde HK 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge B Pulje 7
Fjordager IF
Apr 9, 2022 8:30 AM
4-16
#90
Gladsaxe HG 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge B Pulje 7
Stjernen IF Odense 2
Apr 9, 2022 9:00 AM
5-12
#91
TMS Ringsted 4
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge B Pulje 8
Gladsaxe HG 2
Apr 9, 2022 9:30 AM
4-14
#92
SUS Håndbold
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 6
Kerteminde HK 2
Apr 9, 2022 10:00 AM
7-3
#93
Svendborg Håndbold 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 5
DHG Odense 2
Apr 9, 2022 10:30 AM
8-3
#94
Stjernen IF Odense 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge B Pulje 7
Fjordager IF
Apr 9, 2022 11:00 AM
7-12
#95
Stjernen IF Odense 2
Munkebo Idrætscenter
U 11 Piger A Pulje 9
DHG Odense 1
Apr 9, 2022 11:30 AM
13-7
#96
TMS Ringsted 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Piger A Pulje 12
TMS Ringsted 1
Apr 9, 2022 12:00 PM
7-8
#97
DHG Odense 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 6
Tåsinge HK
Apr 9, 2022 12:30 PM
9-6
#98
Kerteminde HK 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge A Pulje 13
Stjernen IF Odense 1
Apr 9, 2022 1:00 PM
10-5
#99
TMS Ringsted 2
Munkebo Idrætscenter
U 11 Drenge A Pulje 10
TMS Ringsted 1
Apr 9, 2022 1:30 PM
9-9
#100
Gladsaxe HG
Munkebo Idrætscenter
U 11 Piger A Pulje 9
Kerteminde HK
Apr 9, 2022 2:00 PM
13-8
#101
DHG Odense 1
Munkebo Idrætscenter
U 11 Drenge A Pulje 10
Kerteminde HK 1
Apr 9, 2022 2:30 PM
17-7
#102
DHG Odense 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge A Pulje 13
DHG Odense 1
Apr 9, 2022 3:00 PM
10-6
#103
Stjernen IF Odense 1
Munkebo Idrætscenter
U 11 Piger A Pulje 9
TMS Ringsted 1
Apr 9, 2022 3:30 PM
8-8
#104
DHG Odense 1
Munkebo Idrætscenter
U 11 Drenge A Pulje 10
TMS Ringsted 1
Apr 9, 2022 4:00 PM
10-12
#105
DHG Odense 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Piger A Pulje 12
BK Ydun København
Apr 9, 2022 4:30 PM
17-7
#106
TMS Ringsted 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Piger A Pulje 11
Herlev/Hjorten Håndbold 1
Apr 9, 2022 5:00 PM
14-10
#107
SUS Håndbold 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge A Pulje 13
DHG Odense 1
Apr 9, 2022 5:30 PM
16-11
#108
TMS Ringsted 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 6
SUS Håndbold 2
Apr 9, 2022 6:00 PM
10-7
#109
Tåsinge HK
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 5
Stjernen IF Odense 2
Apr 9, 2022 6:30 PM
6-9
#110
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Piger A Pulje 11
Herlev/Hjorten Håndbold 1
Apr 9, 2022 7:00 PM
10-12
#111
Svendborg Håndbold 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Piger A Pulje 12
Stjernen IF Odense 1
Apr 9, 2022 7:30 PM
11-11
#112
DHG Odense 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge A Pulje 13
Stjernen IF Odense 1
Apr 9, 2022 8:00 PM
5-18
#113
Kerteminde HK
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 6
Svendborg Håndbold 2
Apr 10, 2022 8:00 AM
4-9
#114
SUS Håndbold 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Pulje 5
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Apr 10, 2022 8:30 AM
4-8
#115
DHG Odense 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge B Placerings U13 DB
Stjernen IF Odense 2
Apr 10, 2022 9:00 AM
4-15
#116
SUS Håndbold
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge B Placering U13 DB
Fjordager IF
Apr 10, 2022 9:30 AM
8-8
#117
Gladsaxe HG 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Piger A Placerings U13 PA
Svendborg Håndbold 1
Apr 10, 2022 10:00 AM
13-15
#118
Stjernen IF Odense 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Piger A Placering U13 PA
TMS Ringsted 2
Apr 10, 2022 10:30 AM
3-12
#119
TMS Ringsted 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge A Placerings U13 DA
Stjernen IF Odense 1
Apr 10, 2022 11:00 AM
15-16
#120
Starup UIF 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge A Placering U13 DA
TMS Ringsted 3
Apr 10, 2022 11:30 AM
8-8
#121
TMS Ringsted 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Pige B Placering U13 PB
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Apr 10, 2022 12:00 PM
6-4
#122
Kerteminde HK 2
Munkebo Idrætscenter
U 13 Piger A Semifinale 1 U13PA
Herlev/Hjorten Håndbold 1
Apr 10, 2022 12:30 PM
8-11
#123
DHG Odense 1
Munkebo Idrætscenter
U 13 Piger A Semifinale 2 U13PA
SUS Håndbold 1
Apr 10, 2022 1:00 PM
5-10
#124
BK Ydun København
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge A Semifinale 1 U13DA
DHG Odense 1
Apr 10, 2022 1:30 PM
10-19
#125
Team Esbjerg
Munkebo Idrætscenter
U 13 Drenge A Semifinale 2 U13DA
Kerteminde HK
Apr 10, 2022 2:00 PM
17-13
#126
TMS Ringsted 1
Munkebo Idrætscenter