You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Toggle navigation
TrackMyLeague
Signup
Login
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
HOG - ELRO - CUP 2021
U6 mix
U6 mix Pulje 1
HOG 1
-
HSK 1
-
HSK 2
-
Romalt 1
-
Alliancen
-
U6 mix Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 10:00 AM
-
#
Alliancen
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 1
HSK 1
May 30, 2021 10:12 AM
-
#
Romalt 1
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 1
Alliancen
May 30, 2021 10:24 AM
-
#
Romalt 1
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 10:36 AM
-
#
HSK 2
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 1
Romalt 1
May 30, 2021 10:48 AM
-
#
HSK 2
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 1
Alliancen
May 30, 2021 11:00 AM
-
#
HSK 1
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 1
HSK 2
May 30, 2021 11:12 AM
-
#
HSK 1
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 1
Romalt 1
May 30, 2021 11:24 AM
-
#
HOG 1
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 1
HSK 1
May 30, 2021 11:36 AM
-
#
HOG 1
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 1
HSK 2
May 30, 2021 11:48 AM
-
#
Alliancen
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
HOG 2
-
HSK 3
-
HSK 4
-
Romalt 2
-
HSK 5
-
U6 mix Pulje 2
HOG 2
May 30, 2021 12:00 PM
-
#
HSK 5
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
HSK 3
May 30, 2021 12:12 PM
-
#
Romalt 2
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
HSK 5
May 30, 2021 12:24 PM
-
#
Romalt 2
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
HOG 2
May 30, 2021 12:36 PM
-
#
HSK 4
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
Romalt 2
May 30, 2021 12:48 PM
-
#
HSK 4
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
HSK 5
May 30, 2021 1:00 PM
-
#
HSK 3
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
HSK 4
May 30, 2021 1:12 PM
-
#
HSK 3
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
Romalt 2
May 30, 2021 1:24 PM
-
#
HOG 2
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
HSK 3
May 30, 2021 1:36 PM
-
#
HOG 2
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
HSK 4
May 30, 2021 1:48 PM
-
#
HSK 5
Bane 1 - 3 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
U7 Drenge
U7 Drenge Pulje 1
HSK 1
-
HSK 2
-
HØST IF
-
Romalt 1
-
Ommersyssel 1
-
Hornbæk 1
-
Hornbæk 2
-
U7 Drenge Pulje 1
HSK 1
May 30, 2021 9:00 AM
-
#
Hornbæk 2
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
HSK 2
May 30, 2021 9:12 AM
-
#
Hornbæk 1
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 9:24 AM
-
#
Ommersyssel 1
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
HSK 1
May 30, 2021 9:36 AM
-
#
Ommersyssel 1
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
HSK 2
May 30, 2021 9:48 AM
-
#
Romalt 1
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Hornbæk 1
May 30, 2021 10:00 AM
-
#
Ommersyssel 1
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Hornbæk 2
May 30, 2021 10:12 AM
-
#
Romalt 1
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
HSK 1
May 30, 2021 10:24 AM
-
#
HØST IF
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Hornbæk 1
May 30, 2021 10:36 AM
-
#
HØST IF
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Hornbæk 2
May 30, 2021 10:48 AM
-
#
HSK 2
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Romalt 1
May 30, 2021 11:00 AM
-
#
HØST IF
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Ommersyssel 1
May 30, 2021 11:12 AM
-
#
HSK 2
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Hornbæk 1
May 30, 2021 11:24 AM
-
#
HSK 1
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 11:36 AM
-
#
HSK 2
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Romalt 1
May 30, 2021 11:48 AM
-
#
HSK 1
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Ommersyssel 1
May 30, 2021 12:00 PM
-
#
Hornbæk 2
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 12:12 PM
-
#
Hornbæk 2
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Romalt 1
May 30, 2021 12:24 PM
-
#
Hornbæk 1
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
HSK 3
-
HSK 4
-
Romalt 2
-
Ommersyssel 2
-
Hornbæk 3
-
Hornbæk 4
-
U7 Drenge Pulje 2
HSK 3
May 30, 2021 9:00 AM
-
#
Hornbæk 3
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
HSK 4
May 30, 2021 9:12 AM
-
#
Ommersyssel 2
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Hornbæk 4
May 30, 2021 9:24 AM
-
#
Romalt 2
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Hornbæk 3
May 30, 2021 9:36 AM
-
#
Ommersyssel 2
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
HSK 3
May 30, 2021 9:48 AM
-
#
Romalt 2
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
HSK 4
May 30, 2021 10:00 AM
-
#
Hornbæk 4
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Ommersyssel 2
May 30, 2021 10:12 AM
-
#
Romalt 2
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Hornbæk 3
May 30, 2021 10:24 AM
-
#
HSK 4
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Hornbæk 4
May 30, 2021 10:36 AM
-
#
HSK 3
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Romalt 2
May 30, 2021 10:48 AM
-
#
HSK 4
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Ommersyssel 2
May 30, 2021 11:00 AM
-
#
HSK 3
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Hornbæk 4
May 30, 2021 11:12 AM
-
#
Hornbæk 3
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
HSK 4
May 30, 2021 11:24 AM
-
#
HSK 3
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Romalt 2
May 30, 2021 11:36 AM
-
#
Hornbæk 3
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Ommersyssel 2
May 30, 2021 11:48 AM
-
#
Hornbæk 4
Bane 4 - 3 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
U7 Piger
U7 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 1
-
Hornbæk SF 2
-
Hornbæk SF 3
-
Helsted Tøserne 1
-
Helsted Tøserne 2
-
Helsted Tøserne 3
-
U7 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 1
May 30, 2021 9:45 AM
-
#
Helsted Tøserne 2
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 2
May 30, 2021 9:57 AM
-
#
Helsted Tøserne 1
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 3
May 30, 2021 10:09 AM
-
#
Helsted Tøserne 3
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Helsted Tøserne 2
May 30, 2021 10:21 AM
-
#
Helsted Tøserne 1
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 1
May 30, 2021 10:33 AM
-
#
Hornbæk SF 3
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Helsted Tøserne 3
May 30, 2021 10:45 AM
-
#
Hornbæk SF 2
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Helsted Tøserne 1
May 30, 2021 10:57 AM
-
#
Hornbæk SF 3
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Helsted Tøserne 2
May 30, 2021 11:09 AM
-
#
Hornbæk SF 2
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 1
May 30, 2021 11:21 AM
-
#
Helsted Tøserne 3
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 3
May 30, 2021 11:33 AM
-
#
Hornbæk SF 2
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Helsted Tøserne 1
May 30, 2021 11:45 AM
-
#
Hornbæk SF 1
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Helsted Tøserne 2
May 30, 2021 11:57 AM
-
#
Helsted Tøserne 3
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 2
May 30, 2021 12:09 PM
-
#
Hornbæk SF 1
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 3
May 30, 2021 12:21 PM
-
#
Helsted Tøserne 2
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Helsted Tøserne 3
May 30, 2021 12:33 PM
-
#
Helsted Tøserne 1
Bane 3 - 3 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
U8 Drenge - AB
U8 Drenge - AB Pulje 1
Helsted Fremad IF 2
5
4
1
0
22-6
13
Helsted Fremad IF 1
5
4
1
0
14-4
13
GUI 1
5
3
0
2
10-15
9
HOG 1
5
2
0
3
11-14
6
HOG 3
5
1
0
4
3-9
3
HOG 2
5
0
0
5
4-16
0
U8 Drenge - AB Pulje 1
GUI 1
May 30, 2021 9:30 AM
4-1
#
HOG 2
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
HOG 3
May 30, 2021 9:47 AM
1-3
#
Helsted Fremad IF 2
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
Helsted Fremad IF 1
May 30, 2021 10:04 AM
2-1
#
HOG 1
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
HOG 2
May 30, 2021 10:21 AM
1-5
#
Helsted Fremad IF 2
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
GUI 1
May 30, 2021 10:38 AM
1-6
#
Helsted Fremad IF 1
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 10:55 AM
3-1
#
HOG 3
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
Helsted Fremad IF 2
May 30, 2021 11:12 AM
2-2
#
Helsted Fremad IF 1
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
HOG 2
May 30, 2021 11:29 AM
0-1
#
HOG 3
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
GUI 1
May 30, 2021 11:46 AM
3-2
#
HOG 1
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
Helsted Fremad IF 1
May 30, 2021 12:03 PM
1-0
#
HOG 3
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
Helsted Fremad IF 2
May 30, 2021 12:20 PM
6-0
#
GUI 1
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 12:37 PM
3-2
#
HOG 2
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
HOG 3
May 30, 2021 12:54 PM
0-2
#
GUI 1
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
Helsted Fremad IF 1
May 30, 2021 1:11 PM
3-0
#
HOG 2
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 1:28 PM
2-6
#
Helsted Fremad IF 2
Bane 5 - 5 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
U8 Drenge C
U8 Drenge C Pulje 1
HSK 2
4
3
1
0
16-3
10
HSK 1
4
3
1
0
10-1
10
Romalt IF
4
2
2
0
21-1
8
HØST IF
4
2
0
2
11-10
6
HOG 4
4
0
0
4
2-23
0
HOG 5
4
0
0
4
1-23
0
U8 Drenge C Pulje 1
HSK 2
May 30, 2021 10:00 AM
7-0
#
HOG 5
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
HOG 4
May 30, 2021 10:17 AM
0-10
#
Romalt IF
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
HSK 2
May 30, 2021 10:34 AM
1-1
#
Romalt IF
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 10:51 AM
1-3
#
HSK 1
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
HOG 5
May 30, 2021 11:08 AM
0-3
#
HSK 1
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
HSK 2
May 30, 2021 11:25 AM
4-0
#
HOG 4
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
Romalt IF
May 30, 2021 11:42 AM
0-0
#
HSK 1
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
HOG 5
May 30, 2021 11:59 AM
1-3
#
HØST IF
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
HSK 1
May 30, 2021 12:16 PM
4-0
#
HOG 4
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
HOG 4
May 30, 2021 12:33 PM
2-5
#
HØST IF
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
Romalt IF
May 30, 2021 12:50 PM
10-0
#
HOG 5
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 1:07 PM
2-4
#
HSK 2
Bane 6 - 5 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
U8 Piger
U8 Piger Pulje 1
Team Stavtrup 2
4
3
1
0
8-3
10
Helsted Fremad IF
4
2
1
1
1006-4
7
Hornbæk SF
4
2
1
1
10-9
7
Helsted Fremad IF 2
4
2
0
2
4-5
6
Team Stavtrup 1
4
1
1
2
9-9
4
GUI Piger
4
0
0
4
2-1009
0
U8 Piger Pulje 1
Team Stavtrup 1
May 30, 2021 12:40 PM
0-1
#
Helsted Fremad IF 2
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
Team Stavtrup 2
May 30, 2021 12:57 PM
1-0
#
Helsted Fremad IF
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
Team Stavtrup 1
May 30, 2021 1:14 PM
3-5
#
Hornbæk SF
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
Team Stavtrup 2
May 30, 2021 1:31 PM
3-0
#
GUI Piger
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 1:48 PM
5-2
#
Hornbæk SF
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF 2
May 30, 2021 2:05 PM
2-3
#
Team Stavtrup 2
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
GUI Piger
May 30, 2021 2:22 PM
2-5
#
Team Stavtrup 1
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
Hornbæk SF
May 30, 2021 2:39 PM
1-1
#
Team Stavtrup 2
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 2:56 PM
1-1
#
Team Stavtrup 1
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
GUI Piger
May 30, 2021 3:13 PM
0-1
#
Helsted Fremad IF 2
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
Hornbæk SF
May 30, 2021 3:30 PM
2-0
#
Helsted Fremad IF 2
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 3:47 PM
1000-0
#
GUI Piger
Bane 8 - 5 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
U9 Piger
U9 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 1
3
3
0
0
16-0
9
GUI
3
2
0
1
8-11
6
Helsted Fremad IF 1
3
0
1
2
3-6
1
OIF 1
3
0
1
2
3-13
1
U9 Piger Pulje 1
OIF 1
May 30, 2021 10:22 AM
1-1
#
Helsted Fremad IF 1
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 1
May 30, 2021 11:06 AM
7-0
#
GUI
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF 1
May 30, 2021 11:50 AM
0-2
#
Hornbæk SF 1
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 1
OIF 1
May 30, 2021 12:34 PM
2-5
#
GUI
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF 1
May 30, 2021 1:18 PM
2-3
#
GUI
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 1
May 30, 2021 2:02 PM
7-0
#
OIF 1
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 2
Hornbæk 2
4
3
0
1
9-3
9
Romalt
4
3
0
1
6-4
9
Helsted 2
4
0
0
4
3-11
0
U9 Piger Pulje 2
Romalt
May 30, 2021 10:00 AM
3-0
#
Helsted 2
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 2
Helsted 2
May 30, 2021 10:44 AM
1-3
#
Hornbæk 2
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 2
Hornbæk 2
May 30, 2021 11:28 AM
3-0
#
Romalt
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 2
Helsted 2
May 30, 2021 12:12 PM
1-2
#
Romalt
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 2
Hornbæk 2
May 30, 2021 12:56 PM
3-1
#
Helsted 2
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 2
Romalt
May 30, 2021 1:40 PM
1-0
#
Hornbæk 2
Bane 7 - 5 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
U9 Drenge - Niv. 1
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
Ørsted
4
4
0
0
17-1
12
AIF/VIF
4
3
0
1
11-5
9
HOG 1
4
0
2
2
6-12
2
HSK
4
0
2
2
2-13
2
GUI 1
4
0
2
2
2-7
2
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 9:00 AM
2-4
#
AIF/VIF
Bane 8 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
GUI 1
May 30, 2021 9:22 AM
0-0
#
HSK
Bane 8 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 9:44 AM
1-5
#
Ørsted
Bane 8 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
AIF/VIF
May 30, 2021 10:06 AM
4-0
#
HSK
Bane 8 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
Ørsted
May 30, 2021 10:28 AM
3-0
#
GUI 1
Bane 8 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
HSK
May 30, 2021 10:50 AM
2-2
#
HOG 1
Bane 8 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
AIF/VIF
May 30, 2021 11:12 AM
3-1
#
GUI 1
Bane 8 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
HSK
May 30, 2021 11:34 AM
0-7
#
Ørsted
Bane 8 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
GUI 1
May 30, 2021 11:56 AM
1-1
#
HOG 1
Bane 8 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
Ørsted
May 30, 2021 12:18 PM
2-0
#
AIF/VIF
Bane 8 - 5 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
U9 Drenge - Niv. 2
U9 Drenge - Niv. 2 Pulje 1
Langå IK
3
3
0
0
13-2
9
AIF/VIF 2
3
2
0
1
8-8
6
GUI 2
3
1
0
2
5-7
3
HOG 2
3
0
0
3
3-12
0
U9 Drenge - Niv. 2 Pulje 1
HOG 2
May 30, 2021 10:00 AM
1-5
#
Langå IK
Bane 9 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 2 Pulje 1
AIF/VIF 2
May 30, 2021 10:22 AM
3-2
#
GUI 2
Bane 9 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 2 Pulje 1
Langå IK
May 30, 2021 10:51 AM
3-0
#
GUI 2
Bane 9 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 2 Pulje 1
HOG 2
May 30, 2021 11:13 AM
1-4
#
AIF/VIF 2
Bane 9 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 2 Pulje 1
GUI 2
May 30, 2021 11:42 AM
3-1
#
HOG 2
Bane 9 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 2 Pulje 1
Langå IK
May 30, 2021 12:04 PM
5-1
#
AIF/VIF 2
Bane 9 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 2 1. - 2. Plads
Langå IK
May 30, 2021 12:58 PM
-
#
AIF/VIF 2
Bane 9 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 2 3. - 4. plads
GUI 2
May 30, 2021 12:36 PM
6-4
#
HOG 2
Bane 9 - 5 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
U10 Drenge
U10 Drenge Pulje 1
Ommersyssel IF 1
4
3
1
0
8-3
10
HOG 1
4
2
2
0
9-5
8
IF Alliancen 1
4
2
1
1
8-5
7
HSK
4
0
1
3
3-8
1
HØST IF
4
0
1
3
2-9
1
U10 Drenge Pulje 1
IF Alliancen 1
May 30, 2021 9:30 AM
3-1
#
HSK
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 9:30 AM
2-2
#
Ommersyssel IF 1
Bane 11 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 1
HSK
May 30, 2021 10:14 AM
0-2
#
Ommersyssel IF 1
Bane 11 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 1
IF Alliancen 1
May 30, 2021 10:14 AM
3-0
#
HØST IF
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 1
HSK
May 30, 2021 10:58 AM
1-2
#
HOG 1
Bane 11 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 1
Ommersyssel IF 1
May 30, 2021 10:58 AM
2-1
#
HØST IF
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 11:42 AM
0-3
#
HOG 1
Bane 11 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 1
Ommersyssel IF 1
May 30, 2021 11:42 AM
2-0
#
IF Alliancen 1
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 12:26 PM
2-2
#
IF Alliancen 1
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 12:26 PM
1-1
#
HSK
Bane 11 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
Helsted Fremad IF
4
4
0
0
19-0
12
IF Alliancen 2
4
3
0
1
11-4
9
HOG 2
4
1
1
2
2-8
4
Ommersyssel IF 2
4
1
0
3
4-11
3
TMIF
4
0
1
3
1-14
1
U10 Drenge Pulje 2
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 9:52 AM
3-0
#
IF Alliancen 2
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
HOG 2
May 30, 2021 9:52 AM
1-1
#
TMIF
Bane 11 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
IF Alliancen 2
May 30, 2021 10:36 AM
4-0
#
TMIF
Bane 11 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 10:36 AM
5-0
#
Ommersyssel IF 2
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
IF Alliancen 2
May 30, 2021 11:20 AM
2-0
#
HOG 2
Bane 11 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
TMIF
May 30, 2021 11:20 AM
0-3
#
Ommersyssel IF 2
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
Ommersyssel IF 2
May 30, 2021 12:04 PM
0-1
#
HOG 2
Bane 11 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
TMIF
May 30, 2021 12:04 PM
0-6
#
Helsted Fremad IF
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
HOG 2
May 30, 2021 12:48 PM
0-5
#
Helsted Fremad IF
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
Ommersyssel IF 2
May 30, 2021 12:48 PM
1-5
#
IF Alliancen 2
Bane 11 - 5 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
U10 Piger
U10 Piger Pulje 1
HOG Girls
5
5
0
0
25-0
15
HSK
5
3
2
0
16-5
11
Helsted Fremad IF
6
3
2
1
13-10
11
IF Alliancen 2
5
2
2
1
13-8
8
IF Alliancen 1
5
2
0
3
5-14
6
OIF 1
5
0
0
5
3-14
0
Romalt IF
5
0
0
5
3-27
0
U10 Piger Pulje 1
HOG Girls
May 30, 2021 9:00 AM
1-0
#
IF Alliancen 2
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 9:22 AM
2-1
#
IF Alliancen 1
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
OIF 1
May 30, 2021 9:44 AM
0-1
#
HSK
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 10:06 AM
5-2
#
Romalt IF
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
IF Alliancen 1
May 30, 2021 10:28 AM
0-5
#
HSK
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
IF Alliancen 2
May 30, 2021 10:50 AM
4-0
#
Romalt IF
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
HOG Girls
May 30, 2021 11:12 AM
3-0
#
OIF 1
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
HSK
May 30, 2021 11:34 AM
5-0
#
Romalt IF
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
IF Alliancen 1
May 30, 2021 11:56 AM
2-0
#
OIF 1
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
IF Alliancen 2
May 30, 2021 12:18 PM
1-1
#
Helsted Fremad IF
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
IF Alliancen 1
May 30, 2021 12:40 PM
0-6
#
HOG Girls
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
HSK
May 30, 2021 1:02 PM
4-4
#
IF Alliancen 2
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
HSK
May 30, 2021 1:24 PM
1-1
#
Helsted Fremad IF
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
OIF 1
May 30, 2021 1:46 PM
2-4
#
IF Alliancen 2
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 2:08 PM
0-4
#
HOG Girls
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
Romalt IF
May 30, 2021 2:30 PM
1-2
#
IF Alliancen 1
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
OIF 1
May 30, 2021 2:52 PM
1-4
#
Helsted Fremad IF
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
Romalt IF
May 30, 2021 3:14 PM
0-11
#
HOG Girls
Bane 12 - 5 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
U11 Drenge
U11 Drenge Pulje 1
HOG 3
4
3
1
0
10-5
10
HSK 1
4
3
0
1
8-3
9
HOG 1
4
3
0
1
12-5
9
OIF
4
1
0
3
8-10
3
Spentrup 1
4
1
0
3
3-12
3
HØST IF
4
0
1
3
2-8
1
U11 Drenge Pulje 1
Spentrup 1
May 30, 2021 9:00 AM
0-3
#
HOG 3
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 9:22 AM
2-0
#
HØST IF
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
OIF
May 30, 2021 9:44 AM
0-2
#
HSK 1
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
HOG 3
May 30, 2021 10:06 AM
1-1
#
HØST IF
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 10:28 AM
5-3
#
OIF
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 10:50 AM
0-3
#
HSK 1
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
OIF
May 30, 2021 11:12 AM
3-0
#
Spentrup 1
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
HSK 1
May 30, 2021 11:34 AM
1-0
#
HOG 1
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 11:56 AM
1-2
#
Spentrup 1
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
HSK 1
May 30, 2021 12:18 PM
2-3
#
HOG 3
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 12:40 PM
5-1
#
Spentrup 1
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
OIF
May 30, 2021 1:02 PM
2-3
#
HOG 3
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
HOG 2
4
3
1
0
10-2
10
HSK U12 Piger
4
2
0
2
8-10
6
Hornslet IF
2
1
0
1
6-1
3
Romalt IF
2
0
1
1
2-5
1
HSK 2
2
0
0
2
0-8
0
U11 Drenge Pulje 2
HSK U12 Piger
May 30, 2021 9:00 AM
3-0
#
HSK 2
Bane 14 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
Romalt IF
May 30, 2021 9:22 AM
1-1
#
HOG 2
Bane 14 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
HSK U12 Piger
May 30, 2021 9:44 AM
0-6
#
Hornslet IF
Bane 14 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
HSK 2
May 30, 2021 10:06 AM
-
#
Romalt IF
Bane 14 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
HOG 2
May 30, 2021 10:28 AM
1-0
#
Hornslet IF
Bane 14 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
Romalt IF
May 30, 2021 10:50 AM
1-4
#
HSK U12 Piger
Bane 14 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
Hornslet IF
May 30, 2021 11:12 AM
-
#
HSK 2
Bane 14 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
HOG 2
May 30, 2021 11:34 AM
3-1
#
HSK U12 Piger
Bane 14 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
Hornslet IF
May 30, 2021 11:56 AM
-
#
Romalt IF
Bane 14 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
HSK 2
May 30, 2021 12:18 PM
0-5
#
HOG 2
Bane 14 - 8 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
U11 Piger
U11 Piger Pulje 1
HOG Girls 1
5
5
0
0
14-1
15
IF Alliancen
5
4
0
1
10-3
12
HOG Girls 2
5
3
0
2
13-7
9
HØST IF
5
1
1
3
2-3
4
HSK
5
1
1
3
2-14
4
Helsted Fremad IF
5
0
0
5
0-13
0
U11 Piger Pulje 1
HOG Girls 1
May 30, 2021 9:00 AM
4-0
#
HSK
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
HOG Girls 2
May 30, 2021 9:22 AM
1-0
#
HØST IF
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 9:44 AM
0-1
#
IF Alliancen
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
HSK
May 30, 2021 10:06 AM
0-0
#
HØST IF
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
HOG Girls 1
May 30, 2021 10:28 AM
3-0
#
Helsted Fremad IF
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
IF Alliancen
May 30, 2021 10:50 AM
2-1
#
HOG Girls 2
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 11:12 AM
2-0
#
Helsted Fremad IF
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
HSK
May 30, 2021 11:34 AM
0-4
#
HOG Girls 2
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
HOG Girls 1
May 30, 2021 11:56 AM
1-0
#
IF Alliancen
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 12:18 PM
0-6
#
HOG Girls 2
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 12:40 PM
0-1
#
HOG Girls 1
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
IF Alliancen
May 30, 2021 1:02 PM
6-1
#
HSK
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
HOG Girls 2
May 30, 2021 1:24 PM
1-5
#
HOG Girls 1
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 1:46 PM
0-1
#
HSK
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
IF Alliancen
May 30, 2021 2:08 PM
1-0
#
HØST IF
Bane 15 - 8 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
U12 Drenge
U12 Drenge Pulje 1
HOG 1
3
3
0
0
4-1
9
LIK 1
3
1
1
1
6-3
4
HOG 2
3
1
1
1
4-4
4
Virup IF
3
0
0
3
2-8
0
U12 Drenge Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 1:24 PM
1-0
#
LIK 1
Bane 13 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 1
Virup IF
May 30, 2021 1:24 PM
1-2
#
HOG 2
Bane 14 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 1
LIK 1
May 30, 2021 2:08 PM
2-2
#
HOG 2
Bane 13 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 2:08 PM
2-1
#
Virup IF
Bane 14 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 1
HOG 2
May 30, 2021 2:52 PM
0-1
#
HOG 1
Bane 13 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 1
LIK 1
May 30, 2021 2:52 PM
4-0
#
Virup IF
Bane 14 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 2
HSK
3
2
0
1
7-4
6
HOG 3
3
2
0
1
11-3
6
SMIFF
3
2
0
1
6-2
6
LIK 2
3
0
0
3
0-15
0
U12 Drenge Pulje 2
HOG 3
May 30, 2021 1:46 PM
3-2
#
HSK
Bane 13 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 2
SMIFF
May 30, 2021 1:46 PM
4-0
#
LIK 2
Bane 14 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 2
HSK
May 30, 2021 2:30 PM
3-0
#
LIK 2
Bane 13 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 2
HOG 3
May 30, 2021 2:30 PM
0-1
#
SMIFF
Bane 14 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 2
LIK 2
May 30, 2021 3:14 PM
0-8
#
HOG 3
Bane 13 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 2
HSK
May 30, 2021 3:14 PM
2-1
#
SMIFF
Bane 14 - 8 mands
U12 Drenge 1. - 2. Plads
HOG 1
May 30, 2021 4:08 PM
3-1
#
HSK
Bane 14 - 8 mands
U12 Drenge 3. - 4. plads
LIK 1
May 30, 2021 4:08 PM
-
#
HOG 3
Bane 13 - 8 mands
U12 Drenge 5. - 6. plads
HOG 2
May 30, 2021 3:46 PM
-
#
SMIFF
Bane 14 - 8 mands
U12 Drenge 7. - 8. plads
Virup IF
May 30, 2021 3:46 PM
-
#
LIK 2
Bane 13 - 8 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 10:00 AM
-
#
Alliancen
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 1
HSK 1
May 30, 2021 10:12 AM
-
#
Romalt 1
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 1
Alliancen
May 30, 2021 10:24 AM
-
#
Romalt 1
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 10:36 AM
-
#
HSK 2
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 1
Romalt 1
May 30, 2021 10:48 AM
-
#
HSK 2
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 1
Alliancen
May 30, 2021 11:00 AM
-
#
HSK 1
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 1
HSK 2
May 30, 2021 11:12 AM
-
#
HSK 1
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 1
Romalt 1
May 30, 2021 11:24 AM
-
#
HOG 1
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 1
HSK 1
May 30, 2021 11:36 AM
-
#
HOG 1
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 1
HSK 2
May 30, 2021 11:48 AM
-
#
Alliancen
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
HOG 2
May 30, 2021 12:00 PM
-
#
HSK 5
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
HSK 3
May 30, 2021 12:12 PM
-
#
Romalt 2
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
HSK 5
May 30, 2021 12:24 PM
-
#
Romalt 2
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
HOG 2
May 30, 2021 12:36 PM
-
#
HSK 4
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
Romalt 2
May 30, 2021 12:48 PM
-
#
HSK 4
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
HSK 5
May 30, 2021 1:00 PM
-
#
HSK 3
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
HSK 4
May 30, 2021 1:12 PM
-
#
HSK 3
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
Romalt 2
May 30, 2021 1:24 PM
-
#
HOG 2
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
HSK 3
May 30, 2021 1:36 PM
-
#
HOG 2
Bane 1 - 3 mands
U6 mix Pulje 2
HSK 4
May 30, 2021 1:48 PM
-
#
HSK 5
Bane 1 - 3 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
HSK 1
May 30, 2021 9:00 AM
-
#
Hornbæk 2
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
HSK 2
May 30, 2021 9:12 AM
-
#
Hornbæk 1
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 9:24 AM
-
#
Ommersyssel 1
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
HSK 1
May 30, 2021 9:36 AM
-
#
Ommersyssel 1
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
HSK 2
May 30, 2021 9:48 AM
-
#
Romalt 1
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Hornbæk 1
May 30, 2021 10:00 AM
-
#
Ommersyssel 1
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Hornbæk 2
May 30, 2021 10:12 AM
-
#
Romalt 1
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
HSK 1
May 30, 2021 10:24 AM
-
#
HØST IF
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Hornbæk 1
May 30, 2021 10:36 AM
-
#
HØST IF
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Hornbæk 2
May 30, 2021 10:48 AM
-
#
HSK 2
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Romalt 1
May 30, 2021 11:00 AM
-
#
HØST IF
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Ommersyssel 1
May 30, 2021 11:12 AM
-
#
HSK 2
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Hornbæk 1
May 30, 2021 11:24 AM
-
#
HSK 1
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 11:36 AM
-
#
HSK 2
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Romalt 1
May 30, 2021 11:48 AM
-
#
HSK 1
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Ommersyssel 1
May 30, 2021 12:00 PM
-
#
Hornbæk 2
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 12:12 PM
-
#
Hornbæk 2
Bane 2 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 1
Romalt 1
May 30, 2021 12:24 PM
-
#
Hornbæk 1
Bane 2 - 3 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 1
May 30, 2021 9:45 AM
-
#
Helsted Tøserne 2
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 2
May 30, 2021 9:57 AM
-
#
Helsted Tøserne 1
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 3
May 30, 2021 10:09 AM
-
#
Helsted Tøserne 3
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Helsted Tøserne 2
May 30, 2021 10:21 AM
-
#
Helsted Tøserne 1
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 1
May 30, 2021 10:33 AM
-
#
Hornbæk SF 3
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Helsted Tøserne 3
May 30, 2021 10:45 AM
-
#
Hornbæk SF 2
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Helsted Tøserne 1
May 30, 2021 10:57 AM
-
#
Hornbæk SF 3
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Helsted Tøserne 2
May 30, 2021 11:09 AM
-
#
Hornbæk SF 2
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 1
May 30, 2021 11:21 AM
-
#
Helsted Tøserne 3
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 3
May 30, 2021 11:33 AM
-
#
Hornbæk SF 2
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Helsted Tøserne 1
May 30, 2021 11:45 AM
-
#
Hornbæk SF 1
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Helsted Tøserne 2
May 30, 2021 11:57 AM
-
#
Helsted Tøserne 3
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 2
May 30, 2021 12:09 PM
-
#
Hornbæk SF 1
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 3
May 30, 2021 12:21 PM
-
#
Helsted Tøserne 2
Bane 3 - 3 mands
U7 Piger Pulje 1
Helsted Tøserne 3
May 30, 2021 12:33 PM
-
#
Helsted Tøserne 1
Bane 3 - 3 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
HSK 3
May 30, 2021 9:00 AM
-
#
Hornbæk 3
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
HSK 4
May 30, 2021 9:12 AM
-
#
Ommersyssel 2
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Hornbæk 4
May 30, 2021 9:24 AM
-
#
Romalt 2
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Hornbæk 3
May 30, 2021 9:36 AM
-
#
Ommersyssel 2
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
HSK 3
May 30, 2021 9:48 AM
-
#
Romalt 2
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
HSK 4
May 30, 2021 10:00 AM
-
#
Hornbæk 4
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Ommersyssel 2
May 30, 2021 10:12 AM
-
#
Romalt 2
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Hornbæk 3
May 30, 2021 10:24 AM
-
#
HSK 4
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Hornbæk 4
May 30, 2021 10:36 AM
-
#
HSK 3
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Romalt 2
May 30, 2021 10:48 AM
-
#
HSK 4
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Ommersyssel 2
May 30, 2021 11:00 AM
-
#
HSK 3
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Hornbæk 4
May 30, 2021 11:12 AM
-
#
Hornbæk 3
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
HSK 4
May 30, 2021 11:24 AM
-
#
HSK 3
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Romalt 2
May 30, 2021 11:36 AM
-
#
Hornbæk 3
Bane 4 - 3 mands
U7 Drenge Pulje 2
Ommersyssel 2
May 30, 2021 11:48 AM
-
#
Hornbæk 4
Bane 4 - 3 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
GUI 1
May 30, 2021 9:30 AM
4-1
#
HOG 2
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
HOG 3
May 30, 2021 9:47 AM
1-3
#
Helsted Fremad IF 2
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
Helsted Fremad IF 1
May 30, 2021 10:04 AM
2-1
#
HOG 1
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
HOG 2
May 30, 2021 10:21 AM
1-5
#
Helsted Fremad IF 2
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
GUI 1
May 30, 2021 10:38 AM
1-6
#
Helsted Fremad IF 1
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 10:55 AM
3-1
#
HOG 3
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
Helsted Fremad IF 2
May 30, 2021 11:12 AM
2-2
#
Helsted Fremad IF 1
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
HOG 2
May 30, 2021 11:29 AM
0-1
#
HOG 3
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
GUI 1
May 30, 2021 11:46 AM
3-2
#
HOG 1
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
Helsted Fremad IF 1
May 30, 2021 12:03 PM
1-0
#
HOG 3
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
Helsted Fremad IF 2
May 30, 2021 12:20 PM
6-0
#
GUI 1
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 12:37 PM
3-2
#
HOG 2
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
HOG 3
May 30, 2021 12:54 PM
0-2
#
GUI 1
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
Helsted Fremad IF 1
May 30, 2021 1:11 PM
3-0
#
HOG 2
Bane 5 - 5 mands
U8 Drenge - AB Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 1:28 PM
2-6
#
Helsted Fremad IF 2
Bane 5 - 5 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
HSK 2
May 30, 2021 10:00 AM
7-0
#
HOG 5
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
HOG 4
May 30, 2021 10:17 AM
0-10
#
Romalt IF
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
HSK 2
May 30, 2021 10:34 AM
1-1
#
Romalt IF
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 10:51 AM
1-3
#
HSK 1
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
HOG 5
May 30, 2021 11:08 AM
0-3
#
HSK 1
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
HSK 2
May 30, 2021 11:25 AM
4-0
#
HOG 4
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
Romalt IF
May 30, 2021 11:42 AM
0-0
#
HSK 1
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
HOG 5
May 30, 2021 11:59 AM
1-3
#
HØST IF
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
HSK 1
May 30, 2021 12:16 PM
4-0
#
HOG 4
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
HOG 4
May 30, 2021 12:33 PM
2-5
#
HØST IF
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
Romalt IF
May 30, 2021 12:50 PM
10-0
#
HOG 5
Bane 6 - 5 mands
U8 Drenge C Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 1:07 PM
2-4
#
HSK 2
Bane 6 - 5 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 2
Romalt
May 30, 2021 10:00 AM
3-0
#
Helsted 2
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 1
OIF 1
May 30, 2021 10:22 AM
1-1
#
Helsted Fremad IF 1
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 2
Helsted 2
May 30, 2021 10:44 AM
1-3
#
Hornbæk 2
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 1
May 30, 2021 11:06 AM
7-0
#
GUI
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 2
Hornbæk 2
May 30, 2021 11:28 AM
3-0
#
Romalt
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF 1
May 30, 2021 11:50 AM
0-2
#
Hornbæk SF 1
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 2
Helsted 2
May 30, 2021 12:12 PM
1-2
#
Romalt
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 1
OIF 1
May 30, 2021 12:34 PM
2-5
#
GUI
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 2
Hornbæk 2
May 30, 2021 12:56 PM
3-1
#
Helsted 2
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF 1
May 30, 2021 1:18 PM
2-3
#
GUI
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 2
Romalt
May 30, 2021 1:40 PM
1-0
#
Hornbæk 2
Bane 7 - 5 mands
U9 Piger Pulje 1
Hornbæk SF 1
May 30, 2021 2:02 PM
7-0
#
OIF 1
Bane 7 - 5 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
Bane 8 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 9:00 AM
2-4
#
AIF/VIF
Bane 8 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
GUI 1
May 30, 2021 9:22 AM
0-0
#
HSK
Bane 8 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 9:44 AM
1-5
#
Ørsted
Bane 8 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
AIF/VIF
May 30, 2021 10:06 AM
4-0
#
HSK
Bane 8 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
Ørsted
May 30, 2021 10:28 AM
3-0
#
GUI 1
Bane 8 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
HSK
May 30, 2021 10:50 AM
2-2
#
HOG 1
Bane 8 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
AIF/VIF
May 30, 2021 11:12 AM
3-1
#
GUI 1
Bane 8 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
HSK
May 30, 2021 11:34 AM
0-7
#
Ørsted
Bane 8 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
GUI 1
May 30, 2021 11:56 AM
1-1
#
HOG 1
Bane 8 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 1 Pulje 1
Ørsted
May 30, 2021 12:18 PM
2-0
#
AIF/VIF
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
Team Stavtrup 1
May 30, 2021 12:40 PM
0-1
#
Helsted Fremad IF 2
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
Team Stavtrup 2
May 30, 2021 12:57 PM
1-0
#
Helsted Fremad IF
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
Team Stavtrup 1
May 30, 2021 1:14 PM
3-5
#
Hornbæk SF
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
Team Stavtrup 2
May 30, 2021 1:31 PM
3-0
#
GUI Piger
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 1:48 PM
5-2
#
Hornbæk SF
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF 2
May 30, 2021 2:05 PM
2-3
#
Team Stavtrup 2
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
GUI Piger
May 30, 2021 2:22 PM
2-5
#
Team Stavtrup 1
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
Hornbæk SF
May 30, 2021 2:39 PM
1-1
#
Team Stavtrup 2
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 2:56 PM
1-1
#
Team Stavtrup 1
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
GUI Piger
May 30, 2021 3:13 PM
0-1
#
Helsted Fremad IF 2
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
Hornbæk SF
May 30, 2021 3:30 PM
2-0
#
Helsted Fremad IF 2
Bane 8 - 5 mands
U8 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 3:47 PM
1000-0
#
GUI Piger
Bane 8 - 5 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
Bane 9 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 2 Pulje 1
HOG 2
May 30, 2021 10:00 AM
1-5
#
Langå IK
Bane 9 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 2 Pulje 1
AIF/VIF 2
May 30, 2021 10:22 AM
3-2
#
GUI 2
Bane 9 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 2 Pulje 1
Langå IK
May 30, 2021 10:51 AM
3-0
#
GUI 2
Bane 9 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 2 Pulje 1
HOG 2
May 30, 2021 11:13 AM
1-4
#
AIF/VIF 2
Bane 9 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 2 Pulje 1
GUI 2
May 30, 2021 11:42 AM
3-1
#
HOG 2
Bane 9 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 2 Pulje 1
Langå IK
May 30, 2021 12:04 PM
5-1
#
AIF/VIF 2
Bane 9 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 2 3. - 4. plads
GUI 2
May 30, 2021 12:36 PM
6-4
#
HOG 2
Bane 9 - 5 mands
U9 Drenge - Niv. 2 1. - 2. Plads
Langå IK
May 30, 2021 12:58 PM
-
#
AIF/VIF 2
Bane 9 - 5 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 1
IF Alliancen 1
May 30, 2021 9:30 AM
3-1
#
HSK
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 9:52 AM
3-0
#
IF Alliancen 2
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 1
IF Alliancen 1
May 30, 2021 10:14 AM
3-0
#
HØST IF
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 10:36 AM
5-0
#
Ommersyssel IF 2
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 1
Ommersyssel IF 1
May 30, 2021 10:58 AM
2-1
#
HØST IF
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
TMIF
May 30, 2021 11:20 AM
0-3
#
Ommersyssel IF 2
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 1
Ommersyssel IF 1
May 30, 2021 11:42 AM
2-0
#
IF Alliancen 1
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
TMIF
May 30, 2021 12:04 PM
0-6
#
Helsted Fremad IF
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 12:26 PM
2-2
#
IF Alliancen 1
Bane 10 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
HOG 2
May 30, 2021 12:48 PM
0-5
#
Helsted Fremad IF
Bane 10 - 5 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
Bane 11 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 9:30 AM
2-2
#
Ommersyssel IF 1
Bane 11 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
HOG 2
May 30, 2021 9:52 AM
1-1
#
TMIF
Bane 11 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 1
HSK
May 30, 2021 10:14 AM
0-2
#
Ommersyssel IF 1
Bane 11 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
IF Alliancen 2
May 30, 2021 10:36 AM
4-0
#
TMIF
Bane 11 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 1
HSK
May 30, 2021 10:58 AM
1-2
#
HOG 1
Bane 11 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
IF Alliancen 2
May 30, 2021 11:20 AM
2-0
#
HOG 2
Bane 11 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 11:42 AM
0-3
#
HOG 1
Bane 11 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
Ommersyssel IF 2
May 30, 2021 12:04 PM
0-1
#
HOG 2
Bane 11 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 12:26 PM
1-1
#
HSK
Bane 11 - 5 mands
U10 Drenge Pulje 2
Ommersyssel IF 2
May 30, 2021 12:48 PM
1-5
#
IF Alliancen 2
Bane 11 - 5 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
HOG Girls
May 30, 2021 9:00 AM
1-0
#
IF Alliancen 2
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 9:22 AM
2-1
#
IF Alliancen 1
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
OIF 1
May 30, 2021 9:44 AM
0-1
#
HSK
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 10:06 AM
5-2
#
Romalt IF
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
IF Alliancen 1
May 30, 2021 10:28 AM
0-5
#
HSK
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
IF Alliancen 2
May 30, 2021 10:50 AM
4-0
#
Romalt IF
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
HOG Girls
May 30, 2021 11:12 AM
3-0
#
OIF 1
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
HSK
May 30, 2021 11:34 AM
5-0
#
Romalt IF
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
IF Alliancen 1
May 30, 2021 11:56 AM
2-0
#
OIF 1
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
IF Alliancen 2
May 30, 2021 12:18 PM
1-1
#
Helsted Fremad IF
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
IF Alliancen 1
May 30, 2021 12:40 PM
0-6
#
HOG Girls
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
HSK
May 30, 2021 1:02 PM
4-4
#
IF Alliancen 2
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
HSK
May 30, 2021 1:24 PM
1-1
#
Helsted Fremad IF
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
OIF 1
May 30, 2021 1:46 PM
2-4
#
IF Alliancen 2
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 2:08 PM
0-4
#
HOG Girls
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
Romalt IF
May 30, 2021 2:30 PM
1-2
#
IF Alliancen 1
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
OIF 1
May 30, 2021 2:52 PM
1-4
#
Helsted Fremad IF
Bane 12 - 5 mands
U10 Piger Pulje 1
Romalt IF
May 30, 2021 3:14 PM
0-11
#
HOG Girls
Bane 12 - 5 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
Spentrup 1
May 30, 2021 9:00 AM
0-3
#
HOG 3
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 9:22 AM
2-0
#
HØST IF
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
OIF
May 30, 2021 9:44 AM
0-2
#
HSK 1
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
HOG 3
May 30, 2021 10:06 AM
1-1
#
HØST IF
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 10:28 AM
5-3
#
OIF
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 10:50 AM
0-3
#
HSK 1
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
OIF
May 30, 2021 11:12 AM
3-0
#
Spentrup 1
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
HSK 1
May 30, 2021 11:34 AM
1-0
#
HOG 1
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 11:56 AM
1-2
#
Spentrup 1
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
HSK 1
May 30, 2021 12:18 PM
2-3
#
HOG 3
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 12:40 PM
5-1
#
Spentrup 1
Bane 13 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 1
OIF
May 30, 2021 1:02 PM
2-3
#
HOG 3
Bane 13 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 1:24 PM
1-0
#
LIK 1
Bane 13 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 2
HOG 3
May 30, 2021 1:46 PM
3-2
#
HSK
Bane 13 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 1
LIK 1
May 30, 2021 2:08 PM
2-2
#
HOG 2
Bane 13 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 2
HSK
May 30, 2021 2:30 PM
3-0
#
LIK 2
Bane 13 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 1
HOG 2
May 30, 2021 2:52 PM
0-1
#
HOG 1
Bane 13 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 2
LIK 2
May 30, 2021 3:14 PM
0-8
#
HOG 3
Bane 13 - 8 mands
U12 Drenge 7. - 8. plads
Virup IF
May 30, 2021 3:46 PM
-
#
LIK 2
Bane 13 - 8 mands
U12 Drenge 3. - 4. plads
LIK 1
May 30, 2021 4:08 PM
-
#
HOG 3
Bane 13 - 8 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
Bane 14 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
HSK U12 Piger
May 30, 2021 9:00 AM
3-0
#
HSK 2
Bane 14 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
Romalt IF
May 30, 2021 9:22 AM
1-1
#
HOG 2
Bane 14 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
HSK U12 Piger
May 30, 2021 9:44 AM
0-6
#
Hornslet IF
Bane 14 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
HSK 2
May 30, 2021 10:06 AM
-
#
Romalt IF
Bane 14 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
HOG 2
May 30, 2021 10:28 AM
1-0
#
Hornslet IF
Bane 14 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
Romalt IF
May 30, 2021 10:50 AM
1-4
#
HSK U12 Piger
Bane 14 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
Hornslet IF
May 30, 2021 11:12 AM
-
#
HSK 2
Bane 14 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
HOG 2
May 30, 2021 11:34 AM
3-1
#
HSK U12 Piger
Bane 14 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
Hornslet IF
May 30, 2021 11:56 AM
-
#
Romalt IF
Bane 14 - 8 mands
U11 Drenge Pulje 2
HSK 2
May 30, 2021 12:18 PM
0-5
#
HOG 2
Bane 14 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 1
Virup IF
May 30, 2021 1:24 PM
1-2
#
HOG 2
Bane 14 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 2
SMIFF
May 30, 2021 1:46 PM
4-0
#
LIK 2
Bane 14 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 1
HOG 1
May 30, 2021 2:08 PM
2-1
#
Virup IF
Bane 14 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 2
HOG 3
May 30, 2021 2:30 PM
0-1
#
SMIFF
Bane 14 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 1
LIK 1
May 30, 2021 2:52 PM
4-0
#
Virup IF
Bane 14 - 8 mands
U12 Drenge Pulje 2
HSK
May 30, 2021 3:14 PM
2-1
#
SMIFF
Bane 14 - 8 mands
U12 Drenge 5. - 6. plads
HOG 2
May 30, 2021 3:46 PM
-
#
SMIFF
Bane 14 - 8 mands
U12 Drenge 1. - 2. Plads
HOG 1
May 30, 2021 4:08 PM
3-1
#
HSK
Bane 14 - 8 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
HOG Girls 1
May 30, 2021 9:00 AM
4-0
#
HSK
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
HOG Girls 2
May 30, 2021 9:22 AM
1-0
#
HØST IF
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 9:44 AM
0-1
#
IF Alliancen
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
HSK
May 30, 2021 10:06 AM
0-0
#
HØST IF
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
HOG Girls 1
May 30, 2021 10:28 AM
3-0
#
Helsted Fremad IF
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
IF Alliancen
May 30, 2021 10:50 AM
2-1
#
HOG Girls 2
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 11:12 AM
2-0
#
Helsted Fremad IF
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
HSK
May 30, 2021 11:34 AM
0-4
#
HOG Girls 2
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
HOG Girls 1
May 30, 2021 11:56 AM
1-0
#
IF Alliancen
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 12:18 PM
0-6
#
HOG Girls 2
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
HØST IF
May 30, 2021 12:40 PM
0-1
#
HOG Girls 1
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
IF Alliancen
May 30, 2021 1:02 PM
6-1
#
HSK
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
HOG Girls 2
May 30, 2021 1:24 PM
1-5
#
HOG Girls 1
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
Helsted Fremad IF
May 30, 2021 1:46 PM
0-1
#
HSK
Bane 15 - 8 mands
U11 Piger Pulje 1
IF Alliancen
May 30, 2021 2:08 PM
1-0
#
HØST IF
Bane 15 - 8 mands
HOG - ELRO - CUP 2021
Bane 16 - 8 mands