You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Toggle navigation
TrackMyLeague
Signup
Login
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Kreds 5 - U5-U8 - Egelund Idrætscenter 26. februar 2022
Drenge U7 - Letøvede
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
TRIF
-
BMI Håndbold
-
Harlev IK
-
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
TRIF
Feb 26, 2022 2:35 PM
-
#1
BMI Håndbold
Egelundhallen - Bane 1
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
Harlev IK
Feb 26, 2022 3:15 PM
-
#3
TRIF
Egelundhallen - Bane 1
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Feb 26, 2022 3:55 PM
-
#2
Harlev IK
Egelundhallen - Bane 1
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
TFH
-
BMI Håndbold 2
-
IF Lyseng
-
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
IF Lyseng
Feb 26, 2022 2:35 PM
-
#6
TFH
Egelundhallen - Bane 2
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
TFH
Feb 26, 2022 3:15 PM
-
#4
BMI Håndbold 2
Egelundhallen - Bane 2
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
BMI Håndbold 2
Feb 26, 2022 3:55 PM
-
#5
IF Lyseng
Egelundhallen - Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Egelund Idrætscenter 26. februar 2022
Drenge U7 - Uøvede
Drenge U7 - Uøvede Pulje 1
Skødstrup SF
Feb 26, 2022 2:55 PM
-
#1
BMI Håndbold
Egelundhallen - Bane 2
Drenge U7 - Uøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Feb 26, 2022 3:35 PM
-
#2
Skødstrup SF
Egelundhallen - Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Egelund Idrætscenter 26. februar 2022
Drenge/Mix U5 (Begr)
Drenge/Mix U5 (Begr) Pulje 1
IF Lyseng
-
Stavtrup IF
-
IF Lyseng 2
-
BMI Håndbold
-
Drenge/Mix U5 (Begr) Pulje 1
IF Lyseng
Feb 26, 2022 10:15 AM
-
#
Stavtrup IF
Egelundhallen - Bane 1
Drenge/Mix U5 (Begr) Pulje 1
IF Lyseng 2
Feb 26, 2022 10:15 AM
-
#
BMI Håndbold
Egelundhallen - Bane 2
Drenge/Mix U5 (Begr) Pulje 1
Stavtrup IF
Feb 26, 2022 10:55 AM
-
#
IF Lyseng 2
Egelundhallen - Bane 1
Drenge/Mix U5 (Begr) Pulje 1
BMI Håndbold
Feb 26, 2022 10:55 AM
-
#
IF Lyseng
Egelundhallen - Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Egelund Idrætscenter 26. februar 2022
Mix U6 - Uøvede
Mix U6 - Uøvede Pulje 1
BMI Håndbold
-
Hammel GF
-
TFH
-
Mix U6 - Uøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Feb 26, 2022 11:35 AM
-
#1
Hammel GF
Egelundhallen - Bane 2
Mix U6 - Uøvede Pulje 1
Hammel GF
Feb 26, 2022 12:15 PM
-
#2
TFH
Egelundhallen - Bane 2
Mix U6 - Uøvede Pulje 1
TFH
Feb 26, 2022 12:55 PM
-
#3
BMI Håndbold
Egelundhallen - Bane 2
Mix U6 - Uøvede Pulje 2
AGF, Århus
-
Hørning Håndbold
-
Hammel GF 2
-
TFH 2
-
Mix U6 - Uøvede Pulje 2
AGF, Århus
Feb 26, 2022 11:55 AM
-
#4
Hørning Håndbold
Egelundhallen - Bane 1
Mix U6 - Uøvede Pulje 2
Hammel GF 2
Feb 26, 2022 11:55 AM
-
#5
TFH 2
Egelundhallen - Bane 2
Mix U6 - Uøvede Pulje 2
Hørning Håndbold
Feb 26, 2022 12:35 PM
-
#6
Hammel GF 2
Egelundhallen - Bane 1
Mix U6 - Uøvede Pulje 2
TFH 2
Feb 26, 2022 12:35 PM
-
#7
AGF, Århus
Egelundhallen - Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Egelund Idrætscenter 26. februar 2022
Piger U6 - Uøvede
Piger U6 - Uøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Feb 26, 2022 2:55 PM
-
#1
BMI Håndbold
Egelundhallen - Bane 1
Piger U6 - Uøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Feb 26, 2022 3:35 PM
-
#2
Stavtrup IF
Egelundhallen - Bane 1
Kreds 5 - U5-U8 - Egelund Idrætscenter 26. februar 2022
Piger U7 - Letøvede
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Skødstrup SF
-
IF Lyseng
-
Skødstrup SF 2
-
BMI Håndbold
-
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Skødstrup SF
Feb 26, 2022 1:15 PM
-
#1
IF Lyseng
Egelundhallen - Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Skødstrup SF 2
Feb 26, 2022 1:15 PM
-
#2
BMI Håndbold
Egelundhallen - Bane 2
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
IF Lyseng
Feb 26, 2022 1:55 PM
-
#3
Skødstrup SF 2
Egelundhallen - Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Feb 26, 2022 1:55 PM
-
#4
Skødstrup SF
Egelundhallen - Bane 2
Piger U7 - Letøvede Pulje 2
ST70
-
IF Lyseng 2
-
Skødstrup SF 3
-
IF Lyseng 3
-
Piger U7 - Letøvede Pulje 2
ST70
Feb 26, 2022 1:35 PM
-
#5
IF Lyseng 2
Egelundhallen - Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 2
Skødstrup SF 3
Feb 26, 2022 1:35 PM
-
#6
IF Lyseng 3
Egelundhallen - Bane 2
Piger U7 - Letøvede Pulje 2
IF Lyseng 2
Feb 26, 2022 2:15 PM
-
#7
Skødstrup SF 3
Egelundhallen - Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 2
IF Lyseng 3
Feb 26, 2022 2:15 PM
-
#8
ST70
Egelundhallen - Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Egelund Idrætscenter 26. februar 2022
Piger/Mix U5 (Begr)
Piger/Mix U5 (Begr) Pulje 1
Hørning Håndbold
-
Stavtrup IF
-
BMI Håndbold
-
Piger/Mix U5 (Begr) Pulje 1
BMI Håndbold
Feb 26, 2022 11:35 AM
-
#3
Hørning Håndbold
Egelundhallen - Bane 1
Piger/Mix U5 (Begr) Pulje 1
Hørning Håndbold
Feb 26, 2022 12:15 PM
-
#1
Stavtrup IF
Egelundhallen - Bane 1
Piger/Mix U5 (Begr) Pulje 1
Stavtrup IF
Feb 26, 2022 12:55 PM
-
#2
BMI Håndbold
Egelundhallen - Bane 1
Piger/Mix U5 (Begr) Pulje 2
AGF, Århus
-
Stavtrup IF 2
-
Hørning Håndbold 2
-
Stavtrup IF 3
-
Piger/Mix U5 (Begr) Pulje 2
AGF, Århus
Feb 26, 2022 10:35 AM
-
#4
Stavtrup IF 2
Egelundhallen - Bane 1
Piger/Mix U5 (Begr) Pulje 2
Hørning Håndbold 2
Feb 26, 2022 10:35 AM
-
#5
Stavtrup IF 3
Egelundhallen - Bane 2
Piger/Mix U5 (Begr) Pulje 2
Stavtrup IF 2
Feb 26, 2022 11:15 AM
-
#6
Hørning Håndbold 2
Egelundhallen - Bane 1
Piger/Mix U5 (Begr) Pulje 2
Stavtrup IF 3
Feb 26, 2022 11:15 AM
-
#7
AGF, Århus
Egelundhallen - Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Egelund Idrætscenter 26. februar 2022
Egelundhallen - Bane 1
Drenge/Mix U5 (Begr) Pulje 1
IF Lyseng
Feb 26, 2022 10:15 AM
-
#
Stavtrup IF
Egelundhallen - Bane 1
Piger/Mix U5 (Begr) Pulje 2
AGF, Århus
Feb 26, 2022 10:35 AM
-
#4
Stavtrup IF 2
Egelundhallen - Bane 1
Drenge/Mix U5 (Begr) Pulje 1
Stavtrup IF
Feb 26, 2022 10:55 AM
-
#
IF Lyseng 2
Egelundhallen - Bane 1
Piger/Mix U5 (Begr) Pulje 2
Stavtrup IF 2
Feb 26, 2022 11:15 AM
-
#6
Hørning Håndbold 2
Egelundhallen - Bane 1
Piger/Mix U5 (Begr) Pulje 1
BMI Håndbold
Feb 26, 2022 11:35 AM
-
#3
Hørning Håndbold
Egelundhallen - Bane 1
Mix U6 - Uøvede Pulje 2
AGF, Århus
Feb 26, 2022 11:55 AM
-
#4
Hørning Håndbold
Egelundhallen - Bane 1
Piger/Mix U5 (Begr) Pulje 1
Hørning Håndbold
Feb 26, 2022 12:15 PM
-
#1
Stavtrup IF
Egelundhallen - Bane 1
Mix U6 - Uøvede Pulje 2
Hørning Håndbold
Feb 26, 2022 12:35 PM
-
#6
Hammel GF 2
Egelundhallen - Bane 1
Piger/Mix U5 (Begr) Pulje 1
Stavtrup IF
Feb 26, 2022 12:55 PM
-
#2
BMI Håndbold
Egelundhallen - Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Skødstrup SF
Feb 26, 2022 1:15 PM
-
#1
IF Lyseng
Egelundhallen - Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 2
ST70
Feb 26, 2022 1:35 PM
-
#5
IF Lyseng 2
Egelundhallen - Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
IF Lyseng
Feb 26, 2022 1:55 PM
-
#3
Skødstrup SF 2
Egelundhallen - Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 2
IF Lyseng 2
Feb 26, 2022 2:15 PM
-
#7
Skødstrup SF 3
Egelundhallen - Bane 1
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
TRIF
Feb 26, 2022 2:35 PM
-
#1
BMI Håndbold
Egelundhallen - Bane 1
Piger U6 - Uøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Feb 26, 2022 2:55 PM
-
#1
BMI Håndbold
Egelundhallen - Bane 1
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
Harlev IK
Feb 26, 2022 3:15 PM
-
#3
TRIF
Egelundhallen - Bane 1
Piger U6 - Uøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Feb 26, 2022 3:35 PM
-
#2
Stavtrup IF
Egelundhallen - Bane 1
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Feb 26, 2022 3:55 PM
-
#2
Harlev IK
Egelundhallen - Bane 1
Kreds 5 - U5-U8 - Egelund Idrætscenter 26. februar 2022
Egelundhallen - Bane 2
Drenge/Mix U5 (Begr) Pulje 1
IF Lyseng 2
Feb 26, 2022 10:15 AM
-
#
BMI Håndbold
Egelundhallen - Bane 2
Piger/Mix U5 (Begr) Pulje 2
Hørning Håndbold 2
Feb 26, 2022 10:35 AM
-
#5
Stavtrup IF 3
Egelundhallen - Bane 2
Drenge/Mix U5 (Begr) Pulje 1
BMI Håndbold
Feb 26, 2022 10:55 AM
-
#
IF Lyseng
Egelundhallen - Bane 2
Piger/Mix U5 (Begr) Pulje 2
Stavtrup IF 3
Feb 26, 2022 11:15 AM
-
#7
AGF, Århus
Egelundhallen - Bane 2
Mix U6 - Uøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Feb 26, 2022 11:35 AM
-
#1
Hammel GF
Egelundhallen - Bane 2
Mix U6 - Uøvede Pulje 2
Hammel GF 2
Feb 26, 2022 11:55 AM
-
#5
TFH 2
Egelundhallen - Bane 2
Mix U6 - Uøvede Pulje 1
Hammel GF
Feb 26, 2022 12:15 PM
-
#2
TFH
Egelundhallen - Bane 2
Mix U6 - Uøvede Pulje 2
TFH 2
Feb 26, 2022 12:35 PM
-
#7
AGF, Århus
Egelundhallen - Bane 2
Mix U6 - Uøvede Pulje 1
TFH
Feb 26, 2022 12:55 PM
-
#3
BMI Håndbold
Egelundhallen - Bane 2
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Skødstrup SF 2
Feb 26, 2022 1:15 PM
-
#2
BMI Håndbold
Egelundhallen - Bane 2
Piger U7 - Letøvede Pulje 2
Skødstrup SF 3
Feb 26, 2022 1:35 PM
-
#6
IF Lyseng 3
Egelundhallen - Bane 2
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Feb 26, 2022 1:55 PM
-
#4
Skødstrup SF
Egelundhallen - Bane 2
Piger U7 - Letøvede Pulje 2
IF Lyseng 3
Feb 26, 2022 2:15 PM
-
#8
ST70
Egelundhallen - Bane 2
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
IF Lyseng
Feb 26, 2022 2:35 PM
-
#6
TFH
Egelundhallen - Bane 2
Drenge U7 - Uøvede Pulje 1
Skødstrup SF
Feb 26, 2022 2:55 PM
-
#1
BMI Håndbold
Egelundhallen - Bane 2
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
TFH
Feb 26, 2022 3:15 PM
-
#4
BMI Håndbold 2
Egelundhallen - Bane 2
Drenge U7 - Uøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Feb 26, 2022 3:35 PM
-
#2
Skødstrup SF
Egelundhallen - Bane 2
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
BMI Håndbold 2
Feb 26, 2022 3:55 PM
-
#5
IF Lyseng
Egelundhallen - Bane 2