You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Toggle navigation
TrackMyLeague
Signup
Login
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Special Olympics Håndbold 22/23 - Region 1
C Træningskampe
C Træningskampe C
VRI 2 (C)
1
1
0
0
6-0
2
Frederikshavn 2 (C)
1
1
0
0
5-2
2
Skanderborg (C)
1
1
0
0
5-2
2
Ebeltoft (C)
0
0
0
0
0-0
0
VRI 1 (C)
0
0
0
0
0-0
0
Struer 2 (C)
1
0
0
1
2-5
0
Viborg 3 (C)
1
0
0
1
2-5
0
Viborg 2 (C)
1
0
0
1
0-6
0
C Træningskampe C
Frederikshavn 2 (C)
-
#
Viborg 2 (C)
C Træningskampe C
Skanderborg (C)
-
#
Frederikshavn 2 (C)
C Træningskampe C
Viborg 2 (C)
-
#
Viborg 3 (C)
C Træningskampe C
Struer 2 (C)
-
#
VRI 1 (C)
C Træningskampe C
Skanderborg (C)
-
#
VRI 2 (C)
C Træningskampe C
Frederikshavn 2 (C)
-
#
Ebeltoft (C)
C Træningskampe C
Struer 2 (C)
-
#
Viborg 2 (C)
C Træningskampe C
Skanderborg (C)
-
#
Viborg 3 (C)
C Træningskampe C
Frederikshavn 2 (C)
-
#
VRI 1 (C)
C Træningskampe C
Ebeltoft (C)
-
#
VRI 2 (C)
C Træningskampe C
Viborg 2 (C)
-
#
Skanderborg (C)
C Træningskampe C
Frederikshavn 2 (C)
-
#
Struer 2 (C)
C Træningskampe C
Ebeltoft (C)
-
#
Viborg 3 (C)
C Træningskampe C
Struer 2 (C)
-
#
Ebeltoft (C)
C Træningskampe C
Viborg 3 (C)
-
#
VRI 2 (C)
C Træningskampe C
Ebeltoft (C)
-
#
Skanderborg (C)
C Træningskampe C
VRI 2 (C)
-
#
Struer 2 (C)
C Træningskampe C
VRI 1 (C)
-
#
Viborg 3 (C)
C Træningskampe C
Viborg 2 (C)
-
#
Ebeltoft (C)
C Træningskampe C
VRI 2 (C)
-
#
Frederikshavn 2 (C)
C Træningskampe C
VRI 1 (C)
-
#
Skanderborg (C)
C Træningskampe C
Viborg 3 (C)
-
#
Struer 2 (C)
C Træningskampe C
VRI 2 (C)
-
#
Viborg 2 (C)
C Træningskampe C
VRI 1 (C)
-
#
Ebeltoft (C)
C Træningskampe C
Viborg 3 (C)
-
#
Frederikshavn 2 (C)
C Træningskampe C
Struer 2 (C)
-
#
Skanderborg (C)
C Træningskampe C
VRI 1 (C)
-
#
Viborg 2 (C)
C Træningskampe C
VRI 2 (C)
-
#
VRI 1 (C)
C Træningskampe C
Viborg 2 (C)
-
#
Frederikshavn 2 (C)
C Træningskampe C
Frederikshavn 2 (C)
-
#
Skanderborg (C)
C Træningskampe C
Viborg 3 (C)
-
#
Viborg 2 (C)
C Træningskampe C
VRI 1 (C)
-
#
Struer 2 (C)
C Træningskampe C
VRI 2 (C)
-
#
Skanderborg (C)
C Træningskampe C
Ebeltoft (C)
-
#
Frederikshavn 2 (C)
C Træningskampe C
Viborg 2 (C)
-
#
Struer 2 (C)
C Træningskampe C
Viborg 3 (C)
-
#
Skanderborg (C)
C Træningskampe C
VRI 1 (C)
-
#
Frederikshavn 2 (C)
C Træningskampe C
VRI 2 (C)
-
#
Ebeltoft (C)
C Træningskampe C
Skanderborg (C)
-
#
Viborg 2 (C)
C Træningskampe C
Struer 2 (C)
-
#
Frederikshavn 2 (C)
C Træningskampe C
Viborg 3 (C)
-
#
Ebeltoft (C)
C Træningskampe C
Ebeltoft (C)
-
#
Struer 2 (C)
C Træningskampe C
VRI 2 (C)
-
#
Viborg 3 (C)
C Træningskampe C
Skanderborg (C)
-
#
Ebeltoft (C)
C Træningskampe C
Struer 2 (C)
-
#
VRI 2 (C)
C Træningskampe C
Viborg 3 (C)
-
#
VRI 1 (C)
C Træningskampe C
Ebeltoft (C)
-
#
Viborg 2 (C)
C Træningskampe C
Frederikshavn 2 (C)
-
#
VRI 2 (C)
C Træningskampe C
Skanderborg (C)
-
#
VRI 1 (C)
C Træningskampe C
Struer 2 (C)
-
#
Viborg 3 (C)
C Træningskampe C
Ebeltoft (C)
-
#
VRI 1 (C)
C Træningskampe C
Viborg 2 (C)
-
#
VRI 1 (C)
C Træningskampe C
VRI 1 (C)
-
#
VRI 2 (C)
C Træningskampe C
Skanderborg (C)
Mar 5, 2023 10:44 AM
5-2
#
Struer 2 (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C Træningskampe C
Frederikshavn 2 (C)
Mar 5, 2023 11:26 AM
5-2
#
Viborg 3 (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C Træningskampe C
Viborg 2 (C)
Mar 5, 2023 1:18 PM
0-6
#
VRI 2 (C)
Bellevue hallerne - bane 1
Special Olympics Håndbold 22/23 - Region 1
A (Special Olympics Håndbold)
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg (A)
12
10
2
0
96-78
22
Viborg 1 (A)
12
3
4
5
67-73
10
Struer 1 (A)
12
4
2
6
81-83
10
Frederikshavn 1 (A)
12
1
4
7
67-77
6
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg 1 (A)
Nov 12, 2022 10:30 AM
3-7
#13
Skalborg (A)
Viborg Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1 (A)
Nov 12, 2022 10:58 AM
5-6
#14
Struer 1 (A)
Viborg Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg 1 (A)
Nov 12, 2022 11:54 AM
2-7
#17
Frederikshavn 1 (A)
Viborg Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer 1 (A)
Nov 12, 2022 12:22 PM
7-10
#18
Skalborg (A)
Viborg Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg (A)
Nov 12, 2022 1:18 PM
7-5
#21
Frederikshavn 1 (A)
Viborg Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer 1 (A)
Nov 12, 2022 1:46 PM
7-2
#22
Viborg 1 (A)
Viborg Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg (A)
Jan 28, 2023 10:30 AM
8-7
#
Struer 1 (A)
Arena Nord - Bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1 (A)
Jan 28, 2023 10:58 AM
4-8
#
Viborg 1 (A)
Arena Nord - Bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg (A)
Jan 28, 2023 11:40 AM
7-6
#
Viborg 1 (A)
Arena Nord - Bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer 1 (A)
Jan 28, 2023 12:08 PM
7-7
#
Frederikshavn 1 (A)
Arena Nord - Bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1 (A)
Jan 28, 2023 1:04 PM
6-7
#
Skalborg (A)
Arena Nord - Bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg 1 (A)
Jan 28, 2023 1:32 PM
3-3
#
Struer 1 (A)
Arena Nord - Bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1 (A)
Mar 5, 2023 10:30 AM
5-8
#
Struer 1 (A)
Bellevue hallerne - bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg 1 (A)
Mar 5, 2023 10:58 AM
9-9
#
Skalborg (A)
Bellevue hallerne - bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer 1 (A)
Mar 5, 2023 11:40 AM
6-10
#
Viborg 1 (A)
Bellevue hallerne - bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg (A)
Mar 5, 2023 12:08 PM
7-7
#
Frederikshavn 1 (A)
Bellevue hallerne - bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg (A)
Mar 5, 2023 12:50 PM
10-9
#
Struer 1 (A)
Bellevue hallerne - bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg 1 (A)
Mar 5, 2023 1:18 PM
5-5
#
Frederikshavn 1 (A)
Bellevue hallerne - bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg (A)
Mar 26, 2023 10:30 AM
8-6
#
Viborg 1 (A)
Skjern Bank Arena Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer 1 (A)
Mar 26, 2023 10:58 AM
8-6
#
Frederikshavn 1 (A)
Skjern Bank Arena Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1 (A)
Mar 26, 2023 11:40 AM
5-5
#
Viborg 1 (A)
Skjern Bank Arena Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer 1 (A)
Mar 26, 2023 12:08 PM
8-9
#
Skalborg (A)
Skjern Bank Arena Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg 1 (A)
Mar 26, 2023 12:50 PM
8-5
#
Struer 1 (A)
Skjern Bank Arena Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1 (A)
Mar 26, 2023 1:18 PM
5-7
#
Skalborg (A)
Skjern Bank Arena Hal 2
Special Olympics Håndbold 22/23 - Region 1
C (Special Olympics Håndbold)
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 1 (C)
14
11
2
1
77-26
24
Skanderborg (C)
14
9
2
3
74-42
20
Viborg 3 (C)
14
7
2
5
50-44
16
Ebeltoft (C)
14
7
0
7
33-40
14
Frederikshavn 2 (C)
14
6
1
7
52-63
13
Struer 2 (C)
14
4
5
5
52-60
13
VRI 2 (C)
14
4
2
8
35-46
10
Viborg 2 (C)
14
1
0
13
17-69
2
C (Special Olympics Håndbold) C
Struer 2 (C)
Nov 12, 2022 10:30 AM
5-4
#1
Skanderborg (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 2 (C)
Nov 12, 2022 10:44 AM
4-5
#2
Frederikshavn 2 (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Ebeltoft (C)
Nov 12, 2022 10:58 AM
2-3
#3
VRI 1 (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 3 (C)
Nov 12, 2022 11:12 AM
2-2
#4
VRI 2 (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 2 (C)
Nov 12, 2022 11:26 AM
0-8
#5
VRI 1 (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Skanderborg (C)
Nov 12, 2022 11:26 AM
6-3
#15
Frederikshavn 2 (C)
Viborg Hal 2
C (Special Olympics Håndbold) C
Struer 2 (C)
Nov 12, 2022 11:40 AM
6-5
#16
VRI 2 (C)
Viborg Hal 2
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 3 (C)
Nov 12, 2022 11:40 AM
2-1
#6
Ebeltoft (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Skanderborg (C)
Nov 12, 2022 11:54 AM
3-5
#7
VRI 1 (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Struer 2 (C)
Nov 12, 2022 12:08 PM
4-4
#8
Viborg 3 (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Frederikshavn 2 (C)
Nov 12, 2022 12:22 PM
5-2
#9
VRI 2 (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Ebeltoft (C)
Nov 12, 2022 12:36 PM
3-0
#10
Viborg 2 (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Frederikshavn 2 (C)
Nov 12, 2022 12:50 PM
2-6
#11
Viborg 3 (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 2 (C)
Nov 12, 2022 12:50 PM
6-3
#19
VRI 1 (C)
Viborg Hal 2
C (Special Olympics Håndbold) C
Skanderborg (C)
Nov 12, 2022 1:04 PM
3-1
#12
Viborg 2 (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Struer 2 (C)
Nov 12, 2022 1:04 PM
3-1
#20
Ebeltoft (C)
Viborg Hal 2
C (Special Olympics Håndbold) C
Frederikshavn 2 (C)
Jan 28, 2023 10:30 AM
6-5
#
Struer 2 (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 1 (C)
Jan 28, 2023 10:44 AM
5-0
#
Viborg 3 (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 2 (C)
Jan 28, 2023 10:58 AM
4-0
#
Viborg 2 (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Ebeltoft (C)
Jan 28, 2023 11:12 AM
2-5
#
Skanderborg (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 2 (C)
Jan 28, 2023 11:26 AM
1-4
#
Viborg 3 (C)
Arena Nord - Bane 2
C (Special Olympics Håndbold) C
Frederikshavn 2 (C)
Jan 28, 2023 11:26 AM
5-0
#
Viborg 2 (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Struer 2 (C)
Jan 28, 2023 11:40 AM
5-5
#
VRI 1 (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 2 (C)
Jan 28, 2023 11:54 AM
0-3
#
Ebeltoft (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 3 (C)
Jan 28, 2023 12:08 PM
3-1
#
Frederikshavn 2 (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Skanderborg (C)
Jan 28, 2023 12:22 PM
4-4
#
Struer 2 (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Ebeltoft (C)
Jan 28, 2023 12:36 PM
1-0
#
Viborg 3 (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 1 (C)
Jan 28, 2023 12:36 PM
7-3
#
Frederikshavn 2 (C)
Arena Nord - Bane 2
C (Special Olympics Håndbold) C
Skanderborg (C)
Jan 28, 2023 12:50 PM
5-0
#
VRI 2 (C)
Arena Nord - Bane 2
C (Special Olympics Håndbold) C
Struer 2 (C)
Jan 28, 2023 12:50 PM
4-7
#
Viborg 2 (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 1 (C)
Jan 28, 2023 1:04 PM
4-1
#
VRI 2 (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 1 (C)
Mar 5, 2023 10:30 AM
8-1
#
Ebeltoft (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 3 (C)
Mar 5, 2023 10:58 AM
9-2
#
Viborg 2 (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 2 (C)
Mar 5, 2023 11:12 AM
0-1
#
Ebeltoft (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 1 (C)
Mar 5, 2023 11:26 AM
3-3
#
Skanderborg (C)
Bellevue hallerne - bane 2
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 2 (C)
Mar 5, 2023 11:40 AM
2-5
#
Struer 2 (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 2 (C)
Mar 5, 2023 11:54 AM
2-4
#
Frederikshavn 2 (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Skanderborg (C)
Mar 5, 2023 12:08 PM
9-5
#
Viborg 3 (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Ebeltoft (C)
Mar 5, 2023 12:22 PM
4-3
#
Struer 2 (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 2 (C)
Mar 5, 2023 12:36 PM
2-2
#
Struer 2 (C)
Bellevue hallerne - bane 2
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 3 (C)
Mar 5, 2023 12:36 PM
1-8
#
VRI 1 (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 2 (C)
Mar 5, 2023 12:50 PM
0-5
#
Skanderborg (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Frederikshavn 2 (C)
Mar 5, 2023 1:04 PM
2-6
#
Ebeltoft (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Ebeltoft (C)
Mar 26, 2023 10:30 AM
1-4
#
VRI 2 (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
Struer 2 (C)
Mar 26, 2023 10:44 AM
5-5
#
Frederikshavn 2 (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 3 (C)
Mar 26, 2023 10:58 AM
3-6
#
Skanderborg (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
Ebeltoft (C)
Mar 26, 2023 11:12 AM
5-3
#
Frederikshavn 2 (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 2 (C)
Mar 26, 2023 11:26 AM
2-9
#
Skanderborg (C)
Skjern Bank Arena Hal 2
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 1 (C)
Mar 26, 2023 11:26 AM
6-0
#
Viborg 2 (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 3 (C)
Mar 26, 2023 11:40 AM
6-1
#
Struer 2 (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
Frederikshavn 2 (C)
Mar 26, 2023 11:54 AM
1-7
#
VRI 1 (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 2 (C)
Mar 26, 2023 12:08 PM
0-4
#
VRI 2 (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
Skanderborg (C)
Mar 26, 2023 12:22 PM
7-2
#
Ebeltoft (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 1 (C)
Mar 26, 2023 12:36 PM
5-0
#
Struer 2 (C)
Skjern Bank Arena Hal 2
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 2 (C)
Mar 26, 2023 12:36 PM
1-5
#
Viborg 3 (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
Frederikshavn 2 (C)
Mar 26, 2023 12:50 PM
7-5
#
Skanderborg (C)
Skjern Bank Arena bane A
Special Olympics Håndbold 22/23 - Region 1
Pause (Special Olympics Håndbold)
Special Olympics Håndbold 22/23 - Region 1
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
Ebeltoft (C)
Mar 26, 2023 10:30 AM
1-4
#
VRI 2 (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
Struer 2 (C)
Mar 26, 2023 10:44 AM
5-5
#
Frederikshavn 2 (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 3 (C)
Mar 26, 2023 10:58 AM
3-6
#
Skanderborg (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
Ebeltoft (C)
Mar 26, 2023 11:12 AM
5-3
#
Frederikshavn 2 (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 1 (C)
Mar 26, 2023 11:26 AM
6-0
#
Viborg 2 (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 3 (C)
Mar 26, 2023 11:40 AM
6-1
#
Struer 2 (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
Frederikshavn 2 (C)
Mar 26, 2023 11:54 AM
1-7
#
VRI 1 (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 2 (C)
Mar 26, 2023 12:08 PM
0-4
#
VRI 2 (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
Skanderborg (C)
Mar 26, 2023 12:22 PM
7-2
#
Ebeltoft (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 2 (C)
Mar 26, 2023 12:36 PM
1-5
#
Viborg 3 (C)
Skjern Bank Arena bane A
C (Special Olympics Håndbold) C
Frederikshavn 2 (C)
Mar 26, 2023 12:50 PM
7-5
#
Skanderborg (C)
Skjern Bank Arena bane A
Special Olympics Håndbold 22/23 - Region 1
Skjern Bank Arena Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg (A)
Mar 26, 2023 10:30 AM
8-6
#
Viborg 1 (A)
Skjern Bank Arena Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer 1 (A)
Mar 26, 2023 10:58 AM
8-6
#
Frederikshavn 1 (A)
Skjern Bank Arena Hal 2
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 2 (C)
Mar 26, 2023 11:26 AM
2-9
#
Skanderborg (C)
Skjern Bank Arena Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1 (A)
Mar 26, 2023 11:40 AM
5-5
#
Viborg 1 (A)
Skjern Bank Arena Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer 1 (A)
Mar 26, 2023 12:08 PM
8-9
#
Skalborg (A)
Skjern Bank Arena Hal 2
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 1 (C)
Mar 26, 2023 12:36 PM
5-0
#
Struer 2 (C)
Skjern Bank Arena Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg 1 (A)
Mar 26, 2023 12:50 PM
8-5
#
Struer 1 (A)
Skjern Bank Arena Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1 (A)
Mar 26, 2023 1:18 PM
5-7
#
Skalborg (A)
Skjern Bank Arena Hal 2
Special Olympics Håndbold 22/23 - Region 1
Bellevue hallerne - bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1 (A)
Mar 5, 2023 10:30 AM
5-8
#
Struer 1 (A)
Bellevue hallerne - bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg 1 (A)
Mar 5, 2023 10:58 AM
9-9
#
Skalborg (A)
Bellevue hallerne - bane 2
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 1 (C)
Mar 5, 2023 11:26 AM
3-3
#
Skanderborg (C)
Bellevue hallerne - bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer 1 (A)
Mar 5, 2023 11:40 AM
6-10
#
Viborg 1 (A)
Bellevue hallerne - bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg (A)
Mar 5, 2023 12:08 PM
7-7
#
Frederikshavn 1 (A)
Bellevue hallerne - bane 2
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 2 (C)
Mar 5, 2023 12:36 PM
2-2
#
Struer 2 (C)
Bellevue hallerne - bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg (A)
Mar 5, 2023 12:50 PM
10-9
#
Struer 1 (A)
Bellevue hallerne - bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg 1 (A)
Mar 5, 2023 1:18 PM
5-5
#
Frederikshavn 1 (A)
Bellevue hallerne - bane 2
Special Olympics Håndbold 22/23 - Region 1
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 1 (C)
Mar 5, 2023 10:30 AM
8-1
#
Ebeltoft (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C Træningskampe C
Skanderborg (C)
Mar 5, 2023 10:44 AM
5-2
#
Struer 2 (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 3 (C)
Mar 5, 2023 10:58 AM
9-2
#
Viborg 2 (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 2 (C)
Mar 5, 2023 11:12 AM
0-1
#
Ebeltoft (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C Træningskampe C
Frederikshavn 2 (C)
Mar 5, 2023 11:26 AM
5-2
#
Viborg 3 (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 2 (C)
Mar 5, 2023 11:40 AM
2-5
#
Struer 2 (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 2 (C)
Mar 5, 2023 11:54 AM
2-4
#
Frederikshavn 2 (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Skanderborg (C)
Mar 5, 2023 12:08 PM
9-5
#
Viborg 3 (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Ebeltoft (C)
Mar 5, 2023 12:22 PM
4-3
#
Struer 2 (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 3 (C)
Mar 5, 2023 12:36 PM
1-8
#
VRI 1 (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 2 (C)
Mar 5, 2023 12:50 PM
0-5
#
Skanderborg (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Frederikshavn 2 (C)
Mar 5, 2023 1:04 PM
2-6
#
Ebeltoft (C)
Bellevue hallerne - bane 1
C Træningskampe C
Viborg 2 (C)
Mar 5, 2023 1:18 PM
0-6
#
VRI 2 (C)
Bellevue hallerne - bane 1
Special Olympics Håndbold 22/23 - Region 1
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Frederikshavn 2 (C)
Jan 28, 2023 10:30 AM
6-5
#
Struer 2 (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 1 (C)
Jan 28, 2023 10:44 AM
5-0
#
Viborg 3 (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 2 (C)
Jan 28, 2023 10:58 AM
4-0
#
Viborg 2 (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Ebeltoft (C)
Jan 28, 2023 11:12 AM
2-5
#
Skanderborg (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Frederikshavn 2 (C)
Jan 28, 2023 11:26 AM
5-0
#
Viborg 2 (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Struer 2 (C)
Jan 28, 2023 11:40 AM
5-5
#
VRI 1 (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 2 (C)
Jan 28, 2023 11:54 AM
0-3
#
Ebeltoft (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 3 (C)
Jan 28, 2023 12:08 PM
3-1
#
Frederikshavn 2 (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Skanderborg (C)
Jan 28, 2023 12:22 PM
4-4
#
Struer 2 (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Ebeltoft (C)
Jan 28, 2023 12:36 PM
1-0
#
Viborg 3 (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Struer 2 (C)
Jan 28, 2023 12:50 PM
4-7
#
Viborg 2 (C)
Arena Nord - Bane 1
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 1 (C)
Jan 28, 2023 1:04 PM
4-1
#
VRI 2 (C)
Arena Nord - Bane 1
Special Olympics Håndbold 22/23 - Region 1
Arena Nord - Bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg (A)
Jan 28, 2023 10:30 AM
8-7
#
Struer 1 (A)
Arena Nord - Bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1 (A)
Jan 28, 2023 10:58 AM
4-8
#
Viborg 1 (A)
Arena Nord - Bane 2
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 2 (C)
Jan 28, 2023 11:26 AM
1-4
#
Viborg 3 (C)
Arena Nord - Bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg (A)
Jan 28, 2023 11:40 AM
7-6
#
Viborg 1 (A)
Arena Nord - Bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer 1 (A)
Jan 28, 2023 12:08 PM
7-7
#
Frederikshavn 1 (A)
Arena Nord - Bane 2
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 1 (C)
Jan 28, 2023 12:36 PM
7-3
#
Frederikshavn 2 (C)
Arena Nord - Bane 2
C (Special Olympics Håndbold) C
Skanderborg (C)
Jan 28, 2023 12:50 PM
5-0
#
VRI 2 (C)
Arena Nord - Bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1 (A)
Jan 28, 2023 1:04 PM
6-7
#
Skalborg (A)
Arena Nord - Bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg 1 (A)
Jan 28, 2023 1:32 PM
3-3
#
Struer 1 (A)
Arena Nord - Bane 2
Special Olympics Håndbold 22/23 - Region 1
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Struer 2 (C)
Nov 12, 2022 10:30 AM
5-4
#1
Skanderborg (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 2 (C)
Nov 12, 2022 10:44 AM
4-5
#2
Frederikshavn 2 (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Ebeltoft (C)
Nov 12, 2022 10:58 AM
2-3
#3
VRI 1 (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 3 (C)
Nov 12, 2022 11:12 AM
2-2
#4
VRI 2 (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 2 (C)
Nov 12, 2022 11:26 AM
0-8
#5
VRI 1 (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Viborg 3 (C)
Nov 12, 2022 11:40 AM
2-1
#6
Ebeltoft (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Skanderborg (C)
Nov 12, 2022 11:54 AM
3-5
#7
VRI 1 (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Struer 2 (C)
Nov 12, 2022 12:08 PM
4-4
#8
Viborg 3 (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Frederikshavn 2 (C)
Nov 12, 2022 12:22 PM
5-2
#9
VRI 2 (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Ebeltoft (C)
Nov 12, 2022 12:36 PM
3-0
#10
Viborg 2 (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Frederikshavn 2 (C)
Nov 12, 2022 12:50 PM
2-6
#11
Viborg 3 (C)
Viborg Hal 1
C (Special Olympics Håndbold) C
Skanderborg (C)
Nov 12, 2022 1:04 PM
3-1
#12
Viborg 2 (C)
Viborg Hal 1
Special Olympics Håndbold 22/23 - Region 1
Viborg Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg 1 (A)
Nov 12, 2022 10:30 AM
3-7
#13
Skalborg (A)
Viborg Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1 (A)
Nov 12, 2022 10:58 AM
5-6
#14
Struer 1 (A)
Viborg Hal 2
C (Special Olympics Håndbold) C
Skanderborg (C)
Nov 12, 2022 11:26 AM
6-3
#15
Frederikshavn 2 (C)
Viborg Hal 2
C (Special Olympics Håndbold) C
Struer 2 (C)
Nov 12, 2022 11:40 AM
6-5
#16
VRI 2 (C)
Viborg Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg 1 (A)
Nov 12, 2022 11:54 AM
2-7
#17
Frederikshavn 1 (A)
Viborg Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer 1 (A)
Nov 12, 2022 12:22 PM
7-10
#18
Skalborg (A)
Viborg Hal 2
C (Special Olympics Håndbold) C
VRI 2 (C)
Nov 12, 2022 12:50 PM
6-3
#19
VRI 1 (C)
Viborg Hal 2
C (Special Olympics Håndbold) C
Struer 2 (C)
Nov 12, 2022 1:04 PM
3-1
#20
Ebeltoft (C)
Viborg Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg (A)
Nov 12, 2022 1:18 PM
7-5
#21
Frederikshavn 1 (A)
Viborg Hal 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer 1 (A)
Nov 12, 2022 1:46 PM
7-2
#22
Viborg 1 (A)
Viborg Hal 2
Special Olympics Håndbold 22/23 - Region 1
KFUM Hallerne 1 - Aalborg
Special Olympics Håndbold 22/23 - Region 1
KFUM Hallerne 2 - Aalborg