U9 Drenge A/B NY Pulje 1 #1
Egebjerg fodbold 1 1-5 Kerteminde BK
Jun 28, 2019 4:45 PM Bane 11
U9 Drenge A/B NY Pulje 1 #2
Allerød blå 4-1 FIF Hillerød
Jun 28, 2019 5:25 PM Bane 11
U8 Drenge A Indledende pulje #1
Kerteminde Boldklub 1 3-2 Havdrup
Jun 28, 2019 6:05 PM Bane 11
U9/U10 Piger NY Pulje 1 #2
SGIF U10 piger 4-2 Assens BK
Jun 28, 2019 6:45 PM Bane 11
U9 Drenge A/B NY Pulje 1 #4
Allerød blå 3-1 Egebjerg fodbold 1
Jun 29, 2019 10:00 AM Bane 11
U8 Drenge A Indledende pulje #3
Ålholm IF 2-1 Måløv BK
Jun 29, 2019 10:40 AM Bane 11
U9 Drenge A/B NY Pulje 1 #5
Kerteminde BK 4-1 SGIF U9
Jun 29, 2019 11:20 AM Bane 11
U8 Drenge A Indledende pulje #10
Havdrup 2-2 BK Friheden
Jun 29, 2019 12:00 PM Bane 11
U9/U10 Piger NY Pulje 1 #16
Kerteminde BK 3-1 Måløv U10
Jun 29, 2019 12:40 PM Bane 11
U9 Drenge A/B NY Pulje 1 #7
FIF Hillerød 1-3 Kerteminde BK
Jun 29, 2019 1:20 PM Bane 11
U9/U10 Piger NY Pulje 1 #18
SGIF U10 piger 0-0 Tusserne
Jun 29, 2019 2:00 PM Bane 11
U9 Drenge A/B NY Pulje 1 #9
G77 drengene 1-4 Allerød blå
Jun 29, 2019 2:40 PM Bane 11
U9 Drenge A/B NY Pulje 1 #8
Egebjerg fodbold 1 4-0 SGIF U9
Jun 29, 2019 3:20 PM Bane 11
U9/U10 Piger NY Pulje 1 #10
Korup Ubberud ungdom 3-2 Assens BK
Jun 29, 2019 4:00 PM Bane 11
U9 Drenge A/B NY Pulje 1 #6
G77 drengene 2-1 FIF Hillerød
Jun 29, 2019 4:40 PM Bane 11
U8 Drenge A Indledende pulje #7
Havdrup 4-3 Ålholm IF
Jun 29, 2019 5:20 PM Bane 11
U9/U10 Piger NY Pulje 1 #9
Assens BK 3-6 Kerteminde BK
Jun 29, 2019 6:00 PM Bane 11
U9 Drenge A/B NY Pulje 1 #12
Egebjerg fodbold 1 1-2 G77 drengene
Jun 29, 2019 6:40 PM Bane 11
U9 Drenge A/B NY Pulje 2 #25
Esbjerg IF92 - 1 4-3 BK Friheden 1
Jun 30, 2019 9:00 AM Bane 11
U8 Drenge A Placering 3/4/5 #12
Havdrup 2-2 Ålholm IF
Jun 30, 2019 9:40 AM Bane 11
U9 Drenge A/B NY Pulje 1 #13
Kerteminde BK 2-1 G77 drengene
Jun 30, 2019 10:20 AM Bane 11
U9/U10 Piger NY Pulje 1 #14
Måløv U10 4-3 Assens BK
Jun 30, 2019 11:00 AM Bane 11
U8 Drenge A Placering 3/4/5 #14
Ålholm IF 4-1 Måløv BK
Jun 30, 2019 11:40 AM Bane 11
U9/U10 Piger NY Pulje 1 #19
Harboøre IF 0-3 Måløv U10
Jun 30, 2019 12:20 PM Bane 11
U9 Drenge A/B NY Kamp 9.-10. plads #26
SGIF U9 1-0 GVI Real
Jun 30, 2019 1:00 PM Bane 11
U9/U10 Piger NY Pulje 1 #6
Kerteminde BK 0-0 SGIF U10 piger
Jun 30, 2019 1:40 PM Bane 11
U8 Drenge A Finalekamp #11
BK Friheden 4-2 Kerteminde Boldklub 1
Jun 30, 2019 2:20 PM Bane 11
Scorekort Udskriv