You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Toggle navigation
TrackMyLeague
Signup
Login
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 2
B (Special Olympics Håndbold)
B (Special Olympics Håndbold) B
Skjern Håndbold 1 B
10
9
0
1
80-29
18
Holstebro Håndbold B
10
9
0
1
93-35
18
HF Mors Special Olympics 1
10
5
1
4
38-61
11
Golden Stars, Vejle
10
2
1
7
26-59
5
Ikast FS
10
2
1
7
45-75
5
Lemvig Nissum Håndbold 1
10
1
1
8
21-44
3
B (Special Olympics Håndbold) B
HF Mors Special Olympics 1
Nov 5, 2023 11:00 AM
6-6
#1
Lemvig Nissum Håndbold 1
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
B (Special Olympics Håndbold) B
Golden Stars, Vejle
Nov 5, 2023 11:28 AM
2-8
#2
Skjern Håndbold 1 B
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
B (Special Olympics Håndbold) B
Holstebro Håndbold B
Nov 5, 2023 11:56 AM
13-5
#3
Ikast FS
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
B (Special Olympics Håndbold) B
Lemvig Nissum Håndbold 1
Nov 5, 2023 12:40 PM
9-4
#5
Golden Stars, Vejle
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
B (Special Olympics Håndbold) B
Skjern Håndbold 1 B
Nov 5, 2023 1:08 PM
12-3
#6
Ikast FS
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
B (Special Olympics Håndbold) B
HF Mors Special Olympics 1
Nov 5, 2023 1:36 PM
1-13
#7
Holstebro Håndbold B
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
B (Special Olympics Håndbold) B
Golden Stars, Vejle
Nov 5, 2023 2:20 PM
8-6
#9
Ikast FS
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
B (Special Olympics Håndbold) B
Lemvig Nissum Håndbold 1
Nov 5, 2023 2:48 PM
5-9
#10
Holstebro Håndbold B
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
B (Special Olympics Håndbold) B
Skjern Håndbold 1 B
Nov 5, 2023 3:16 PM
11-0
#11
HF Mors Special Olympics 1
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
B (Special Olympics Håndbold) B
Ikast FS
Feb 19, 2024 4:00 PM
5-9
#
HF Mors Special Olympics 1
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Lemvig Nissum Håndbold 1
Feb 19, 2024 4:28 PM
0-3
#
Skjern Håndbold 1 B
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Holstebro Håndbold B
Feb 19, 2024 5:12 PM
7-11
#
Skjern Håndbold 1 B
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Ikast FS
Feb 19, 2024 5:40 PM
3-0
#
Lemvig Nissum Håndbold 1
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Holstebro Håndbold B
Feb 19, 2024 9:28 PM
3-0
#
Golden Stars, Vejle
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Golden Stars, Vejle
Feb 19, 2024 9:56 PM
0-3
#
HF Mors Special Olympics 1
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Skjern Håndbold 1 B
Mar 9, 2024 11:00 AM
9-0
#
Golden Stars, Vejle
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Lemvig Nissum Håndbold 1
Mar 9, 2024 11:28 AM
0-3
#
HF Mors Special Olympics 1
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Ikast FS
Mar 9, 2024 11:56 AM
5-13
#
Holstebro Håndbold B
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Golden Stars, Vejle
Mar 9, 2024 12:40 PM
3-0
#
Lemvig Nissum Håndbold 1
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Ikast FS
Mar 9, 2024 1:08 PM
5-9
#
Skjern Håndbold 1 B
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Holstebro Håndbold B
Mar 9, 2024 1:36 PM
10-0
#
HF Mors Special Olympics 1
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Ikast FS
Mar 24, 2024 11:00 AM
5-5
#
Golden Stars, Vejle
Kulturcenter Skive - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Holstebro Håndbold B
Mar 24, 2024 11:28 AM
7-1
#
Lemvig Nissum Håndbold 1
Kulturcenter Skive - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
HF Mors Special Olympics 1
Mar 24, 2024 11:56 AM
5-8
#
Skjern Håndbold 1 B
Kulturcenter Skive - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Golden Stars, Vejle
Mar 24, 2024 12:40 PM
1-11
#
Holstebro Håndbold B
Kulturcenter Skive - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
HF Mors Special Olympics 1
Mar 24, 2024 1:08 PM
6-5
#
Ikast FS
Kulturcenter Skive - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Skjern Håndbold 1 B
Mar 24, 2024 1:36 PM
3-0
#
Lemvig Nissum Håndbold 1
Kulturcenter Skive - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
HF Mors Special Olympics 1
Mar 24, 2024 2:18 PM
5-3
#
Golden Stars, Vejle
Kulturcenter Skive - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Skjern Håndbold 1 B
Mar 24, 2024 2:46 PM
6-7
#
Holstebro Håndbold B
Kulturcenter Skive - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Lemvig Nissum Håndbold 1
Mar 24, 2024 3:14 PM
0-3
#
Ikast FS
Kulturcenter Skive - Bane 1
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 2
C1 (Special Olympics Håndbold)
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skive 1
12
10
1
1
57-21
21
Holstebro Håndbold 1 C
12
5
3
4
33-33
13
Skjern Håndbold 2 C
12
4
2
6
42-52
10
Gullestrup
12
1
2
9
30-56
4
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Gullestrup
Nov 5, 2023 11:00 AM
2-4
#12
Skive 1
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Holstebro Håndbold 1 C
Nov 5, 2023 11:48 AM
1-4
#15
Skive 1
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Gullestrup
Nov 5, 2023 12:24 PM
4-5
#4
Skjern Håndbold 2 C
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skjern Håndbold 2 C
Nov 5, 2023 12:36 PM
3-3
#18
Holstebro Håndbold 1 C
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skive 1
Nov 5, 2023 1:08 PM
4-1
#20
Skjern Håndbold 2 C
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Holstebro Håndbold 1 C
Nov 5, 2023 1:24 PM
3-2
#21
Gullestrup
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skive 1
Feb 19, 2024 4:32 PM
2-2
#
Holstebro Håndbold 1 C
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skjern Håndbold 2 C
Feb 19, 2024 4:56 PM
5-5
#
Gullestrup
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Holstebro Håndbold 1 C
Feb 19, 2024 5:20 PM
4-0
#
Skjern Håndbold 2 C
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skive 1
Feb 19, 2024 5:36 PM
6-0
#
Gullestrup
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Gullestrup
Mar 9, 2024 11:48 AM
1-2
#
Holstebro Håndbold 1 C
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skjern Håndbold 2 C
Mar 9, 2024 12:24 PM
4-6
#
Skive 1
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skive 1
Mar 9, 2024 12:52 PM
5-0
#
Holstebro Håndbold 1 C
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skjern Håndbold 2 C
Mar 9, 2024 2:04 PM
5-4
#
Gullestrup
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Holstebro Håndbold 1 C
Mar 9, 2024 2:20 PM
7-5
#
Skjern Håndbold 2 C
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skive 1
Mar 9, 2024 2:36 PM
6-2
#
Gullestrup
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skjern Håndbold 2 C
Mar 24, 2024 11:16 AM
3-1
#
Holstebro Håndbold 1 C
Kulturcenter Skive - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Gullestrup
Mar 24, 2024 11:32 AM
1-7
#
Skive 1
Kulturcenter Skive - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Gullestrup
Mar 24, 2024 12:20 PM
3-3
#
Holstebro Håndbold 1 C
Kulturcenter Skive - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skjern Håndbold 2 C
Mar 24, 2024 12:24 PM
5-4
#
Skive 1
Kulturcenter Skive - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Holstebro Håndbold 1 C
Mar 24, 2024 1:24 PM
1-4
#
Skive 1
Kulturcenter Skive - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Gullestrup
Mar 24, 2024 1:40 PM
5-4
#
Skjern Håndbold 2 C
Kulturcenter Skive - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skive 1
Mar 24, 2024 2:10 PM
5-2
#
Skjern Håndbold 2 C
Kulturcenter Skive - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Holstebro Håndbold 1 C
Mar 24, 2024 2:26 PM
6-1
#
Gullestrup
Kulturcenter Skive - Bane 2
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 2
Pause (Special Olympics Håndbold)
Pause (Special Olympics Håndbold) Pause
Hold 1
-
#1
Hold 2
Pause (Special Olympics Håndbold) Pause
Hold 1
-
#2
Hold 1
Pause (Special Olympics Håndbold) Pause
Hold 1
-
#3
Hold 2
Pause (Special Olympics Håndbold) Pause
Hold 1
-
#4
Hold 1
Pause (Special Olympics Håndbold) Pause
Hold 1
-
#5
Hold 2
Pause (Special Olympics Håndbold) Pause
Hold 1
-
#6
Hold 1
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 2
C2 (Special Olympics Håndbold)
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skive 2
10
8
2
0
43-11
18
Holstebro Håndbold 2 C
10
6
3
1
45-22
15
Lemvig Nissum Håndbold 2
10
6
1
3
32-26
13
HF Mors Special Olympics 2 C
10
3
3
4
17-30
9
Skjern Håndbold 3 C
10
1
1
8
18-42
3
Team Esbjerg
10
1
0
9
6-30
2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Holstebro Håndbold 2 C
Nov 5, 2023 11:16 AM
7-3
#13
Skjern Håndbold 3 C
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Lemvig Nissum Håndbold 2
Nov 5, 2023 11:32 AM
2-4
#14
Skive 2
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skjern Håndbold 3 C
Nov 5, 2023 12:04 PM
0-2
#16
HF Mors Special Olympics 2 C
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Holstebro Håndbold 2 C
Nov 5, 2023 12:20 PM
4-5
#17
Lemvig Nissum Håndbold 2
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skjern Håndbold 3 C
Nov 5, 2023 12:52 PM
2-4
#19
Lemvig Nissum Håndbold 2
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
HF Mors Special Olympics 2 C
Nov 5, 2023 2:04 PM
0-6
#8
Skive 2
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
HF Mors Special Olympics 2 C
Nov 5, 2023 5:28 PM
3-0
#25
Team Esbjerg
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Team Esbjerg
Nov 5, 2023 5:44 PM
0-3
#26
Holstebro Håndbold 2 C
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Team Esbjerg
Nov 5, 2023 6:00 PM
0-3
#27
Skive 2
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Lemvig Nissum Håndbold 2
Feb 19, 2024 4:00 PM
3-3
#
HF Mors Special Olympics 2 C
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skive 2
Feb 19, 2024 4:16 PM
3-3
#
Holstebro Håndbold 2 C
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
HF Mors Special Olympics 2 C
Feb 19, 2024 4:48 PM
0-7
#
Holstebro Håndbold 2 C
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skive 2
Feb 19, 2024 5:04 PM
6-0
#
Skjern Håndbold 3 C
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skjern Håndbold 3 C
Feb 19, 2024 5:52 PM
2-6
#
Holstebro Håndbold 2 C
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skive 2
Feb 19, 2024 6:08 PM
3-1
#
Lemvig Nissum Håndbold 2
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skjern Håndbold 3 C
Feb 19, 2024 9:44 PM
3-0
#
Team Esbjerg
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Lemvig Nissum Håndbold 2
Feb 19, 2024 10:00 PM
3-0
#
Team Esbjerg
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Team Esbjerg
Feb 19, 2024 10:16 PM
0-3
#
HF Mors Special Olympics 2 C
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
HF Mors Special Olympics 2 C
Mar 9, 2024 11:00 AM
1-1
#
Skjern Håndbold 3 C
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skive 2
Mar 9, 2024 11:16 AM
3-0
#
Team Esbjerg
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Lemvig Nissum Håndbold 2
Mar 9, 2024 11:32 AM
2-5
#
Holstebro Håndbold 2 C
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skive 2
Mar 9, 2024 12:04 PM
6-1
#
HF Mors Special Olympics 2 C
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Lemvig Nissum Håndbold 2
Mar 9, 2024 12:20 PM
6-3
#
Skjern Håndbold 3 C
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Holstebro Håndbold 2 C
Mar 9, 2024 12:36 PM
3-0
#
Team Esbjerg
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
HF Mors Special Olympics 2 C
Mar 24, 2024 11:00 AM
0-3
#
Lemvig Nissum Håndbold 2
Kulturcenter Skive - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Holstebro Håndbold 2 C
Mar 24, 2024 11:48 AM
3-3
#
Skive 2
Kulturcenter Skive - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Team Esbjerg
Mar 24, 2024 12:04 PM
4-3
#
Skjern Håndbold 3 C
Kulturcenter Skive - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Holstebro Håndbold 2 C
Mar 24, 2024 12:36 PM
4-4
#
HF Mors Special Olympics 2 C
Kulturcenter Skive - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Team Esbjerg
Mar 24, 2024 12:52 PM
2-3
#
Lemvig Nissum Håndbold 2
Kulturcenter Skive - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skjern Håndbold 3 C
Mar 24, 2024 1:08 PM
1-6
#
Skive 2
Kulturcenter Skive - Bane 2
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 2
C2 træningskampe
C2 træningskampe C2
HF Mors Special Olympics 2 C
-
Holstebro Håndbold 2 C
-
Lemvig Nissum Håndbold 2
-
Skive 2
-
Skjern Håndbold 3 C
-
Team Esbjerg hk C
-
C2 træningskampe C2
Skive 2
-
#
Team Esbjerg hk C
C2 træningskampe C2
Holstebro Håndbold 2 C
-
#
HF Mors Special Olympics 2 C
C2 træningskampe C2
Lemvig Nissum Håndbold 2
-
#
Skjern Håndbold 3 C
C2 træningskampe C2
Team Esbjerg hk C
-
#
Skjern Håndbold 3 C
C2 træningskampe C2
Team Esbjerg hk C
-
#
HF Mors Special Olympics 2 C
C2 træningskampe C2
Skive 2
-
#
Holstebro Håndbold 2 C
C2 træningskampe C2
Team Esbjerg hk C
-
#
Lemvig Nissum Håndbold 2
C2 træningskampe C2
Skive 2
-
#
Skjern Håndbold 3 C
C2 træningskampe C2
Holstebro Håndbold 2 C
-
#
Skjern Håndbold 3 C
C2 træningskampe C2
Skjern Håndbold 3 C
-
#
Team Esbjerg hk C
C2 træningskampe C2
Skive 2
-
#
HF Mors Special Olympics 2 C
C2 træningskampe C2
Lemvig Nissum Håndbold 2
-
#
Holstebro Håndbold 2 C
C2 træningskampe C2
Holstebro Håndbold 2 C
-
#
Skive 2
C2 træningskampe C2
Lemvig Nissum Håndbold 2
-
#
Team Esbjerg hk C
C2 træningskampe C2
Skjern Håndbold 3 C
-
#
Skive 2
C2 træningskampe C2
HF Mors Special Olympics 2 C
-
#
Lemvig Nissum Håndbold 2
C2 træningskampe C2
HF Mors Special Olympics 2 C
-
#
Holstebro Håndbold 2 C
C2 træningskampe C2
Skive 2
-
#
Lemvig Nissum Håndbold 2
C2 træningskampe C2
Skjern Håndbold 3 C
-
#
Holstebro Håndbold 2 C
C2 træningskampe C2
HF Mors Special Olympics 2 C
-
#
Team Esbjerg hk C
C2 træningskampe C2
Holstebro Håndbold 2 C
-
#
Team Esbjerg hk C
C2 træningskampe C2
HF Mors Special Olympics 2 C
Nov 5, 2023 1:40 PM
-
#22
Skjern Håndbold 3 C
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 træningskampe C2
HF Mors Special Olympics 2 C
Nov 5, 2023 1:54 PM
-
#23
Skive 2
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 træningskampe C2
Skjern Håndbold 3 C
Mar 9, 2024 1:08 PM
-
#
Lemvig Nissum Håndbold 2
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C2 træningskampe C2
Team Esbjerg hk C
Mar 9, 2024 1:22 PM
-
#
Holstebro Håndbold 2 C
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C2 træningskampe C2
Lemvig Nissum Håndbold 2
Mar 9, 2024 1:36 PM
-
#
HF Mors Special Olympics 2 C
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C2 træningskampe C2
Skjern Håndbold 3 C
Mar 24, 2024 1:56 PM
-
#
HF Mors Special Olympics 2 C
Kulturcenter Skive - Bane 2
C2 træningskampe C2
Lemvig Nissum Håndbold 2
Mar 24, 2024 2:04 PM
-
#
Skive 2
Kulturcenter Skive - Bane 1
C2 træningskampe C2
Team Esbjerg hk C
Mar 24, 2024 2:42 PM
-
#
Skive 2
Kulturcenter Skive - Bane 2
C2 træningskampe C2
Holstebro Håndbold 2 C
Mar 24, 2024 2:56 PM
-
#
Lemvig Nissum Håndbold 2
Kulturcenter Skive - Bane 2
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 2
Skal ikke spilles
Skal ikke spilles Pulje 1
hold 2
-
#
Hold 1
Skal ikke spilles Pulje 1
Hold 1
-
#
hold 2
Skal ikke spilles Pulje 1
Hold 1
Feb 19, 2024 6:08 PM
-
#
hold 2
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 1
Skal ikke spilles Pulje 1
hold 2
Feb 19, 2024 6:24 PM
-
#
Hold 1
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 2
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
B (Special Olympics Håndbold) B
HF Mors Special Olympics 1
Nov 5, 2023 11:00 AM
6-6
#1
Lemvig Nissum Håndbold 1
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
B (Special Olympics Håndbold) B
Golden Stars, Vejle
Nov 5, 2023 11:28 AM
2-8
#2
Skjern Håndbold 1 B
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
B (Special Olympics Håndbold) B
Holstebro Håndbold B
Nov 5, 2023 11:56 AM
13-5
#3
Ikast FS
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Gullestrup
Nov 5, 2023 12:24 PM
4-5
#4
Skjern Håndbold 2 C
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
B (Special Olympics Håndbold) B
Lemvig Nissum Håndbold 1
Nov 5, 2023 12:40 PM
9-4
#5
Golden Stars, Vejle
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
B (Special Olympics Håndbold) B
Skjern Håndbold 1 B
Nov 5, 2023 1:08 PM
12-3
#6
Ikast FS
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
B (Special Olympics Håndbold) B
HF Mors Special Olympics 1
Nov 5, 2023 1:36 PM
1-13
#7
Holstebro Håndbold B
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
HF Mors Special Olympics 2 C
Nov 5, 2023 2:04 PM
0-6
#8
Skive 2
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
B (Special Olympics Håndbold) B
Golden Stars, Vejle
Nov 5, 2023 2:20 PM
8-6
#9
Ikast FS
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
B (Special Olympics Håndbold) B
Lemvig Nissum Håndbold 1
Nov 5, 2023 2:48 PM
5-9
#10
Holstebro Håndbold B
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
B (Special Olympics Håndbold) B
Skjern Håndbold 1 B
Nov 5, 2023 3:16 PM
11-0
#11
HF Mors Special Olympics 1
Sparekassen Thy Arena - Bane 2
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 2
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Gullestrup
Nov 5, 2023 11:00 AM
2-4
#12
Skive 1
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Holstebro Håndbold 2 C
Nov 5, 2023 11:16 AM
7-3
#13
Skjern Håndbold 3 C
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Lemvig Nissum Håndbold 2
Nov 5, 2023 11:32 AM
2-4
#14
Skive 2
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Holstebro Håndbold 1 C
Nov 5, 2023 11:48 AM
1-4
#15
Skive 1
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skjern Håndbold 3 C
Nov 5, 2023 12:04 PM
0-2
#16
HF Mors Special Olympics 2 C
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Holstebro Håndbold 2 C
Nov 5, 2023 12:20 PM
4-5
#17
Lemvig Nissum Håndbold 2
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skjern Håndbold 2 C
Nov 5, 2023 12:36 PM
3-3
#18
Holstebro Håndbold 1 C
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skjern Håndbold 3 C
Nov 5, 2023 12:52 PM
2-4
#19
Lemvig Nissum Håndbold 2
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skive 1
Nov 5, 2023 1:08 PM
4-1
#20
Skjern Håndbold 2 C
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Holstebro Håndbold 1 C
Nov 5, 2023 1:24 PM
3-2
#21
Gullestrup
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 træningskampe C2
HF Mors Special Olympics 2 C
Nov 5, 2023 1:40 PM
-
#22
Skjern Håndbold 3 C
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 træningskampe C2
HF Mors Special Olympics 2 C
Nov 5, 2023 1:54 PM
-
#23
Skive 2
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
HF Mors Special Olympics 2 C
Nov 5, 2023 5:28 PM
3-0
#25
Team Esbjerg
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Team Esbjerg
Nov 5, 2023 5:44 PM
0-3
#26
Holstebro Håndbold 2 C
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Team Esbjerg
Nov 5, 2023 6:00 PM
0-3
#27
Skive 2
Sparekassen Thy Arena - Bane 1
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 2
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Ikast FS
Feb 19, 2024 4:00 PM
5-9
#
HF Mors Special Olympics 1
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Lemvig Nissum Håndbold 1
Feb 19, 2024 4:28 PM
0-3
#
Skjern Håndbold 1 B
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skjern Håndbold 2 C
Feb 19, 2024 4:56 PM
5-5
#
Gullestrup
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Holstebro Håndbold B
Feb 19, 2024 5:12 PM
7-11
#
Skjern Håndbold 1 B
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Ikast FS
Feb 19, 2024 5:40 PM
3-0
#
Lemvig Nissum Håndbold 1
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 1
Skal ikke spilles Pulje 1
Hold 1
Feb 19, 2024 6:08 PM
-
#
hold 2
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Holstebro Håndbold B
Feb 19, 2024 9:28 PM
3-0
#
Golden Stars, Vejle
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Golden Stars, Vejle
Feb 19, 2024 9:56 PM
0-3
#
HF Mors Special Olympics 1
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 1
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 2
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Lemvig Nissum Håndbold 2
Feb 19, 2024 4:00 PM
3-3
#
HF Mors Special Olympics 2 C
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skive 2
Feb 19, 2024 4:16 PM
3-3
#
Holstebro Håndbold 2 C
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skive 1
Feb 19, 2024 4:32 PM
2-2
#
Holstebro Håndbold 1 C
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
HF Mors Special Olympics 2 C
Feb 19, 2024 4:48 PM
0-7
#
Holstebro Håndbold 2 C
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skive 2
Feb 19, 2024 5:04 PM
6-0
#
Skjern Håndbold 3 C
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Holstebro Håndbold 1 C
Feb 19, 2024 5:20 PM
4-0
#
Skjern Håndbold 2 C
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skive 1
Feb 19, 2024 5:36 PM
6-0
#
Gullestrup
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skjern Håndbold 3 C
Feb 19, 2024 5:52 PM
2-6
#
Holstebro Håndbold 2 C
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skive 2
Feb 19, 2024 6:08 PM
3-1
#
Lemvig Nissum Håndbold 2
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
Skal ikke spilles Pulje 1
hold 2
Feb 19, 2024 6:24 PM
-
#
Hold 1
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skjern Håndbold 3 C
Feb 19, 2024 9:44 PM
3-0
#
Team Esbjerg
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Lemvig Nissum Håndbold 2
Feb 19, 2024 10:00 PM
3-0
#
Team Esbjerg
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Team Esbjerg
Feb 19, 2024 10:16 PM
0-3
#
HF Mors Special Olympics 2 C
Lemvig Idræts- og Kulturcenter - Bane 2
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 2
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Skjern Håndbold 1 B
Mar 9, 2024 11:00 AM
9-0
#
Golden Stars, Vejle
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Lemvig Nissum Håndbold 1
Mar 9, 2024 11:28 AM
0-3
#
HF Mors Special Olympics 1
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Ikast FS
Mar 9, 2024 11:56 AM
5-13
#
Holstebro Håndbold B
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skjern Håndbold 2 C
Mar 9, 2024 12:24 PM
4-6
#
Skive 1
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Golden Stars, Vejle
Mar 9, 2024 12:40 PM
3-0
#
Lemvig Nissum Håndbold 1
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Ikast FS
Mar 9, 2024 1:08 PM
5-9
#
Skjern Håndbold 1 B
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Holstebro Håndbold B
Mar 9, 2024 1:36 PM
10-0
#
HF Mors Special Olympics 1
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skjern Håndbold 2 C
Mar 9, 2024 2:04 PM
5-4
#
Gullestrup
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Holstebro Håndbold 1 C
Mar 9, 2024 2:20 PM
7-5
#
Skjern Håndbold 2 C
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skive 1
Mar 9, 2024 2:36 PM
6-2
#
Gullestrup
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 1
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 2
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
HF Mors Special Olympics 2 C
Mar 9, 2024 11:00 AM
1-1
#
Skjern Håndbold 3 C
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skive 2
Mar 9, 2024 11:16 AM
3-0
#
Team Esbjerg
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Lemvig Nissum Håndbold 2
Mar 9, 2024 11:32 AM
2-5
#
Holstebro Håndbold 2 C
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Gullestrup
Mar 9, 2024 11:48 AM
1-2
#
Holstebro Håndbold 1 C
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skive 2
Mar 9, 2024 12:04 PM
6-1
#
HF Mors Special Olympics 2 C
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Lemvig Nissum Håndbold 2
Mar 9, 2024 12:20 PM
6-3
#
Skjern Håndbold 3 C
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Holstebro Håndbold 2 C
Mar 9, 2024 12:36 PM
3-0
#
Team Esbjerg
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skive 1
Mar 9, 2024 12:52 PM
5-0
#
Holstebro Håndbold 1 C
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C2 træningskampe C2
Skjern Håndbold 3 C
Mar 9, 2024 1:08 PM
-
#
Lemvig Nissum Håndbold 2
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C2 træningskampe C2
Team Esbjerg hk C
Mar 9, 2024 1:22 PM
-
#
Holstebro Håndbold 2 C
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
C2 træningskampe C2
Lemvig Nissum Håndbold 2
Mar 9, 2024 1:36 PM
-
#
HF Mors Special Olympics 2 C
Idrætscenter Vest, Holstebro - Bane 2
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 2
Kulturcenter Skive - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Ikast FS
Mar 24, 2024 11:00 AM
5-5
#
Golden Stars, Vejle
Kulturcenter Skive - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Holstebro Håndbold B
Mar 24, 2024 11:28 AM
7-1
#
Lemvig Nissum Håndbold 1
Kulturcenter Skive - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
HF Mors Special Olympics 1
Mar 24, 2024 11:56 AM
5-8
#
Skjern Håndbold 1 B
Kulturcenter Skive - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skjern Håndbold 2 C
Mar 24, 2024 12:24 PM
5-4
#
Skive 1
Kulturcenter Skive - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Golden Stars, Vejle
Mar 24, 2024 12:40 PM
1-11
#
Holstebro Håndbold B
Kulturcenter Skive - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
HF Mors Special Olympics 1
Mar 24, 2024 1:08 PM
6-5
#
Ikast FS
Kulturcenter Skive - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Skjern Håndbold 1 B
Mar 24, 2024 1:36 PM
3-0
#
Lemvig Nissum Håndbold 1
Kulturcenter Skive - Bane 1
C2 træningskampe C2
Lemvig Nissum Håndbold 2
Mar 24, 2024 2:04 PM
-
#
Skive 2
Kulturcenter Skive - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
HF Mors Special Olympics 1
Mar 24, 2024 2:18 PM
5-3
#
Golden Stars, Vejle
Kulturcenter Skive - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Skjern Håndbold 1 B
Mar 24, 2024 2:46 PM
6-7
#
Holstebro Håndbold B
Kulturcenter Skive - Bane 1
B (Special Olympics Håndbold) B
Lemvig Nissum Håndbold 1
Mar 24, 2024 3:14 PM
0-3
#
Ikast FS
Kulturcenter Skive - Bane 1
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 2
Kulturcenter Skive - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
HF Mors Special Olympics 2 C
Mar 24, 2024 11:00 AM
0-3
#
Lemvig Nissum Håndbold 2
Kulturcenter Skive - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skjern Håndbold 2 C
Mar 24, 2024 11:16 AM
3-1
#
Holstebro Håndbold 1 C
Kulturcenter Skive - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Gullestrup
Mar 24, 2024 11:32 AM
1-7
#
Skive 1
Kulturcenter Skive - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Holstebro Håndbold 2 C
Mar 24, 2024 11:48 AM
3-3
#
Skive 2
Kulturcenter Skive - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Team Esbjerg
Mar 24, 2024 12:04 PM
4-3
#
Skjern Håndbold 3 C
Kulturcenter Skive - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Gullestrup
Mar 24, 2024 12:20 PM
3-3
#
Holstebro Håndbold 1 C
Kulturcenter Skive - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Holstebro Håndbold 2 C
Mar 24, 2024 12:36 PM
4-4
#
HF Mors Special Olympics 2 C
Kulturcenter Skive - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Team Esbjerg
Mar 24, 2024 12:52 PM
2-3
#
Lemvig Nissum Håndbold 2
Kulturcenter Skive - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Skjern Håndbold 3 C
Mar 24, 2024 1:08 PM
1-6
#
Skive 2
Kulturcenter Skive - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Holstebro Håndbold 1 C
Mar 24, 2024 1:24 PM
1-4
#
Skive 1
Kulturcenter Skive - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Gullestrup
Mar 24, 2024 1:40 PM
5-4
#
Skjern Håndbold 2 C
Kulturcenter Skive - Bane 2
C2 træningskampe C2
Skjern Håndbold 3 C
Mar 24, 2024 1:56 PM
-
#
HF Mors Special Olympics 2 C
Kulturcenter Skive - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skive 1
Mar 24, 2024 2:10 PM
5-2
#
Skjern Håndbold 2 C
Kulturcenter Skive - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Holstebro Håndbold 1 C
Mar 24, 2024 2:26 PM
6-1
#
Gullestrup
Kulturcenter Skive - Bane 2
C2 træningskampe C2
Team Esbjerg hk C
Mar 24, 2024 2:42 PM
-
#
Skive 2
Kulturcenter Skive - Bane 2
C2 træningskampe C2
Holstebro Håndbold 2 C
Mar 24, 2024 2:56 PM
-
#
Lemvig Nissum Håndbold 2
Kulturcenter Skive - Bane 2