You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Toggle navigation
TrackMyLeague
Signup
Login
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 1
A (Special Olympics Håndbold)
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg
12
7
2
3
95-82
16
Viborg
12
6
2
4
92-79
14
Frederikshavn 1
12
4
2
6
65-79
10
Struer
12
4
0
8
71-83
8
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg
3-0
#
Struer
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer
0-3
#
Viborg
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1
3-0
#
Struer
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg
Nov 11, 2023 10:30 AM
9-7
#
Skalborg
Viborg Stadion Center - Bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg
Nov 11, 2023 10:58 AM
8-3
#
Frederikshavn 1
Viborg Stadion Center - Bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1
Nov 11, 2023 11:42 AM
4-13
#
Skalborg
Viborg Stadion Center - Bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg
Jan 13, 2024 12:30 PM
6-8
#
Frederikshavn 1
Fælledhallen - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg
Jan 13, 2024 12:58 PM
7-8
#
Struer
Fælledhallen - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer
Jan 13, 2024 1:42 PM
9-10
#
Skalborg
Fælledhallen - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1
Jan 13, 2024 2:10 PM
7-10
#
Viborg
Fælledhallen - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg
Jan 13, 2024 2:54 PM
8-5
#
Viborg
Fælledhallen - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer
Jan 13, 2024 3:22 PM
7-11
#
Frederikshavn 1
Fælledhallen - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg
Mar 3, 2024 11:00 AM
11-8
#
Struer
Bellevuehallerne - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg
Mar 3, 2024 11:28 AM
6-6
#
Frederikshavn 1
Bellevuehallerne - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer
Mar 3, 2024 12:12 PM
13-11
#
Viborg
Bellevuehallerne - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1
Mar 3, 2024 12:40 PM
6-6
#
Skalborg
Bellevuehallerne - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1
Mar 3, 2024 1:24 PM
5-9
#
Struer
Bellevuehallerne - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg
Mar 3, 2024 1:52 PM
9-9
#
Skalborg
Bellevuehallerne - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1
Apr 6, 2024 11:00 AM
2-5
#
Viborg
Arena Nord - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer
Apr 6, 2024 11:28 AM
6-8
#
Skalborg
Arena Nord - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg
Apr 6, 2024 12:12 PM
6-8
#
Struer
Arena Nord - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg
Apr 6, 2024 12:40 PM
6-5
#
Frederikshavn 1
Arena Nord - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg
Apr 6, 2024 1:24 PM
8-13
#
Viborg
Arena Nord - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer
Apr 6, 2024 1:52 PM
3-5
#
Frederikshavn 1
Arena Nord - Bane 1
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 1
C1 (Special Olympics Håndbold)
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
VRI
12
11
0
1
60-21
22
Skanderborg
12
6
2
4
50-50
14
Viborg 2
12
3
2
7
33-46
8
Struer 2
12
1
2
9
35-61
4
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skanderborg
Nov 11, 2023 10:30 AM
6-2
#
Viborg 2
Viborg Stadion Center - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
VRI
Nov 11, 2023 10:46 AM
5-2
#
Viborg 2
Viborg Stadion Center - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skanderborg
Nov 11, 2023 11:18 AM
4-2
#
VRI
Viborg Stadion Center - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Struer 2
Nov 11, 2023 1:50 PM
0-3
#
Skanderborg
Viborg Stadion Center - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Viborg 2
Nov 11, 2023 2:06 PM
3-0
#
Struer 2
Viborg Stadion Center - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Struer 2
Nov 11, 2023 2:22 PM
0-3
#
VRI
Viborg Stadion Center - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skanderborg
Jan 13, 2024 12:30 PM
7-6
#
Struer 2
Fælledhallen - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Viborg 2
Jan 13, 2024 12:46 PM
2-4
#
VRI
Fælledhallen - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
VRI
Jan 13, 2024 1:18 PM
7-3
#
Skanderborg
Fælledhallen - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Struer 2
Jan 13, 2024 1:34 PM
3-4
#
Viborg 2
Fælledhallen - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Viborg 2
Jan 13, 2024 2:22 PM
4-4
#
Skanderborg
Fælledhallen - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
VRI
Jan 13, 2024 2:38 PM
9-2
#
Struer 2
Fælledhallen - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Struer 2
Mar 3, 2024 11:32 AM
1-6
#
Skanderborg
Bellevuehallerne - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
VRI
Mar 3, 2024 11:48 AM
3-0
#
Viborg 2
Bellevuehallerne - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Viborg 2
Mar 3, 2024 12:20 PM
4-4
#
Struer 2
Bellevuehallerne - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skanderborg
Mar 3, 2024 12:36 PM
0-5
#
VRI
Bellevuehallerne - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Struer 2
Mar 3, 2024 1:08 PM
4-5
#
VRI
Bellevuehallerne - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skanderborg
Mar 3, 2024 1:24 PM
8-4
#
Viborg 2
Bellevuehallerne - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Viborg 2
Apr 6, 2024 11:00 AM
3-1
#
Skanderborg
Arena Nord - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
VRI
Apr 6, 2024 11:16 AM
6-2
#
Struer 2
Arena Nord - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skanderborg
Apr 6, 2024 11:56 AM
6-6
#
Struer 2
Arena Nord - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Viborg 2
Apr 6, 2024 12:04 PM
0-1
#
VRI
Arena Nord - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Struer 2
Apr 6, 2024 12:52 PM
7-5
#
Viborg 2
Arena Nord - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
VRI
Apr 6, 2024 1:08 PM
10-2
#
Skanderborg
Arena Nord - Bane 2
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 1
C2 (Special Olympics Håndbold)
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Ebeltoft
12
9
2
1
37-17
20
Frederikshavn 2
12
7
2
3
45-33
16
VRI 2
12
5
2
5
34-23
12
Viborg 3
12
0
0
12
17-60
0
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Ebeltoft
Nov 11, 2023 11:02 AM
5-1
#
Frederikshavn 2
Viborg Stadion Center - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Ebeltoft
Nov 11, 2023 11:26 AM
2-1
#
VRI 2
Viborg Stadion Center - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Frederikshavn 2
Nov 11, 2023 11:34 AM
5-3
#
Viborg 3
Viborg Stadion Center - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Viborg 3
Nov 11, 2023 12:06 PM
2-4
#
Ebeltoft
Viborg Stadion Center - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
VRI 2
Nov 11, 2023 12:22 PM
5-6
#
Frederikshavn 2
Viborg Stadion Center - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
VRI 2
Nov 11, 2023 12:54 PM
5-2
#
Viborg 3
Viborg Stadion Center - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
VRI 2
Jan 13, 2024 1:02 PM
2-4
#
Ebeltoft
Fælledhallen - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Viborg 3
Jan 13, 2024 1:26 PM
1-7
#
Frederikshavn 2
Fælledhallen - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Frederikshavn 2
Jan 13, 2024 1:50 PM
1-3
#
VRI 2
Fælledhallen - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Ebeltoft
Jan 13, 2024 2:06 PM
5-1
#
Viborg 3
Fælledhallen - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
VRI 2
Jan 13, 2024 2:38 PM
8-0
#
Viborg 3
Fælledhallen - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Frederikshavn 2
Jan 13, 2024 2:54 PM
2-2
#
Ebeltoft
Fælledhallen - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Viborg 3
Mar 3, 2024 11:56 AM
0-2
#
VRI 2
Bellevuehallerne - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Frederikshavn 2
Mar 3, 2024 12:04 PM
5-2
#
Ebeltoft
Bellevuehallerne - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Ebeltoft
Mar 3, 2024 12:52 PM
6-0
#
Viborg 3
Bellevuehallerne - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Frederikshavn 2
Mar 3, 2024 1:08 PM
4-1
#
VRI 2
Bellevuehallerne - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Ebeltoft
Mar 3, 2024 1:40 PM
0-0
#
VRI 2
Bellevuehallerne - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Frederikshavn 2
Mar 3, 2024 1:56 PM
6-3
#
Viborg 3
Bellevuehallerne - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
VRI 2
Apr 6, 2024 11:32 AM
2-2
#
Frederikshavn 2
Arena Nord - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Viborg 3
Apr 6, 2024 11:48 AM
1-3
#
Ebeltoft
Arena Nord - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Ebeltoft
Apr 6, 2024 12:20 PM
3-2
#
Frederikshavn 2
Arena Nord - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Viborg 3
Apr 6, 2024 12:36 PM
1-5
#
VRI 2
Arena Nord - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
VRI 2
Apr 6, 2024 1:08 PM
0-1
#
Ebeltoft
Arena Nord - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Viborg 3
Apr 6, 2024 1:24 PM
3-4
#
Frederikshavn 2
Arena Nord - Bane 2
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 1
Pause (Special Olympics Håndbold)
Pause (Special Olympics Håndbold) Pause
Hold 1
-
#1
Hold 2
Pause (Special Olympics Håndbold) Pause
Hold 1
-
#2
Hold 1
Pause (Special Olympics Håndbold) Pause
Hold 1
-
#3
Hold 1
Pause (Special Olympics Håndbold) Pause
Hold 1
-
#5
Hold 1
Pause (Special Olympics Håndbold) Pause
Hold 1
-
#6
Hold 2
Pause (Special Olympics Håndbold) Pause
Hold 1
Nov 11, 2023 12:38 PM
-
#4
Hold 2
Viborg Stadion Center - Bane 2
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 1
Træningskampe Viborg
Træningskampe Viborg Træningskampe C-Række
Skanderborg
0
0
0
0
0-0
0
VRI
0
0
0
0
0-0
0
Viborg 2
0
0
0
0
0-0
0
Træningskampe Viborg Træningskampe C-Række
Viborg 2
-
#10
Skanderborg
Træningskampe Viborg Træningskampe C-Række
Skanderborg
Nov 11, 2023 11:50 AM
-
#7
VRI
Viborg Stadion Center - Bane 1
Træningskampe Viborg Træningskampe C-Række
VRI
Nov 11, 2023 12:38 PM
-
#2
Viborg 2
Viborg Stadion Center - Bane 1
Træningskampe Viborg Træningskampe A-Række
Frederikshavn 1
0
0
0
0
0-0
0
Skalborg
0
0
0
0
0-0
0
Viborg 1
0
0
0
0
0-0
0
Træningskampe Viborg Træningskampe A-Række
Skalborg
Nov 11, 2023 12:10 PM
-
#
Viborg 1
Viborg Stadion Center - Bane 2
Træningskampe Viborg Træningskampe A-Række
Frederikshavn 1
Nov 11, 2023 12:54 PM
-
#
Skalborg
Viborg Stadion Center - Bane 2
Træningskampe Viborg Træningskampe A-Række
Viborg 1
Nov 11, 2023 1:22 PM
-
#
Frederikshavn 1
Viborg Stadion Center - Bane 2
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 1
Viborg Stadion Center - Bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg
Nov 11, 2023 10:30 AM
9-7
#
Skalborg
Viborg Stadion Center - Bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg
Nov 11, 2023 10:58 AM
8-3
#
Frederikshavn 1
Viborg Stadion Center - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Ebeltoft
Nov 11, 2023 11:26 AM
2-1
#
VRI 2
Viborg Stadion Center - Bane 2
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1
Nov 11, 2023 11:42 AM
4-13
#
Skalborg
Viborg Stadion Center - Bane 2
Træningskampe Viborg Træningskampe A-Række
Skalborg
Nov 11, 2023 12:10 PM
-
#
Viborg 1
Viborg Stadion Center - Bane 2
Pause (Special Olympics Håndbold) Pause
Hold 1
Nov 11, 2023 12:38 PM
-
#4
Hold 2
Viborg Stadion Center - Bane 2
Træningskampe Viborg Træningskampe A-Række
Frederikshavn 1
Nov 11, 2023 12:54 PM
-
#
Skalborg
Viborg Stadion Center - Bane 2
Træningskampe Viborg Træningskampe A-Række
Viborg 1
Nov 11, 2023 1:22 PM
-
#
Frederikshavn 1
Viborg Stadion Center - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Struer 2
Nov 11, 2023 1:50 PM
0-3
#
Skanderborg
Viborg Stadion Center - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Viborg 2
Nov 11, 2023 2:06 PM
3-0
#
Struer 2
Viborg Stadion Center - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Struer 2
Nov 11, 2023 2:22 PM
0-3
#
VRI
Viborg Stadion Center - Bane 2
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 1
Viborg Stadion Center - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skanderborg
Nov 11, 2023 10:30 AM
6-2
#
Viborg 2
Viborg Stadion Center - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
VRI
Nov 11, 2023 10:46 AM
5-2
#
Viborg 2
Viborg Stadion Center - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Ebeltoft
Nov 11, 2023 11:02 AM
5-1
#
Frederikshavn 2
Viborg Stadion Center - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skanderborg
Nov 11, 2023 11:18 AM
4-2
#
VRI
Viborg Stadion Center - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Frederikshavn 2
Nov 11, 2023 11:34 AM
5-3
#
Viborg 3
Viborg Stadion Center - Bane 1
Træningskampe Viborg Træningskampe C-Række
Skanderborg
Nov 11, 2023 11:50 AM
-
#7
VRI
Viborg Stadion Center - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Viborg 3
Nov 11, 2023 12:06 PM
2-4
#
Ebeltoft
Viborg Stadion Center - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
VRI 2
Nov 11, 2023 12:22 PM
5-6
#
Frederikshavn 2
Viborg Stadion Center - Bane 1
Træningskampe Viborg Træningskampe C-Række
VRI
Nov 11, 2023 12:38 PM
-
#2
Viborg 2
Viborg Stadion Center - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
VRI 2
Nov 11, 2023 12:54 PM
5-2
#
Viborg 3
Viborg Stadion Center - Bane 1
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 1
Fælledhallen - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg
Jan 13, 2024 12:30 PM
6-8
#
Frederikshavn 1
Fælledhallen - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg
Jan 13, 2024 12:58 PM
7-8
#
Struer
Fælledhallen - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Viborg 3
Jan 13, 2024 1:26 PM
1-7
#
Frederikshavn 2
Fælledhallen - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer
Jan 13, 2024 1:42 PM
9-10
#
Skalborg
Fælledhallen - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1
Jan 13, 2024 2:10 PM
7-10
#
Viborg
Fælledhallen - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
VRI
Jan 13, 2024 2:38 PM
9-2
#
Struer 2
Fælledhallen - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg
Jan 13, 2024 2:54 PM
8-5
#
Viborg
Fælledhallen - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer
Jan 13, 2024 3:22 PM
7-11
#
Frederikshavn 1
Fælledhallen - Bane 1
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 1
Fælledhallen - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skanderborg
Jan 13, 2024 12:30 PM
7-6
#
Struer 2
Fælledhallen - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Viborg 2
Jan 13, 2024 12:46 PM
2-4
#
VRI
Fælledhallen - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
VRI 2
Jan 13, 2024 1:02 PM
2-4
#
Ebeltoft
Fælledhallen - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
VRI
Jan 13, 2024 1:18 PM
7-3
#
Skanderborg
Fælledhallen - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Struer 2
Jan 13, 2024 1:34 PM
3-4
#
Viborg 2
Fælledhallen - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Frederikshavn 2
Jan 13, 2024 1:50 PM
1-3
#
VRI 2
Fælledhallen - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Ebeltoft
Jan 13, 2024 2:06 PM
5-1
#
Viborg 3
Fælledhallen - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Viborg 2
Jan 13, 2024 2:22 PM
4-4
#
Skanderborg
Fælledhallen - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
VRI 2
Jan 13, 2024 2:38 PM
8-0
#
Viborg 3
Fælledhallen - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Frederikshavn 2
Jan 13, 2024 2:54 PM
2-2
#
Ebeltoft
Fælledhallen - Bane 2
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 1
Bellevuehallerne - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg
Mar 3, 2024 11:00 AM
11-8
#
Struer
Bellevuehallerne - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg
Mar 3, 2024 11:28 AM
6-6
#
Frederikshavn 1
Bellevuehallerne - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Viborg 3
Mar 3, 2024 11:56 AM
0-2
#
VRI 2
Bellevuehallerne - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer
Mar 3, 2024 12:12 PM
13-11
#
Viborg
Bellevuehallerne - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1
Mar 3, 2024 12:40 PM
6-6
#
Skalborg
Bellevuehallerne - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Struer 2
Mar 3, 2024 1:08 PM
4-5
#
VRI
Bellevuehallerne - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1
Mar 3, 2024 1:24 PM
5-9
#
Struer
Bellevuehallerne - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg
Mar 3, 2024 1:52 PM
9-9
#
Skalborg
Bellevuehallerne - Bane 1
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 1
Bellevuehallerne - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Struer 2
Mar 3, 2024 11:32 AM
1-6
#
Skanderborg
Bellevuehallerne - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
VRI
Mar 3, 2024 11:48 AM
3-0
#
Viborg 2
Bellevuehallerne - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Frederikshavn 2
Mar 3, 2024 12:04 PM
5-2
#
Ebeltoft
Bellevuehallerne - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Viborg 2
Mar 3, 2024 12:20 PM
4-4
#
Struer 2
Bellevuehallerne - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skanderborg
Mar 3, 2024 12:36 PM
0-5
#
VRI
Bellevuehallerne - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Ebeltoft
Mar 3, 2024 12:52 PM
6-0
#
Viborg 3
Bellevuehallerne - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Frederikshavn 2
Mar 3, 2024 1:08 PM
4-1
#
VRI 2
Bellevuehallerne - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skanderborg
Mar 3, 2024 1:24 PM
8-4
#
Viborg 2
Bellevuehallerne - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Ebeltoft
Mar 3, 2024 1:40 PM
0-0
#
VRI 2
Bellevuehallerne - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Frederikshavn 2
Mar 3, 2024 1:56 PM
6-3
#
Viborg 3
Bellevuehallerne - Bane 2
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 1
Arena Nord - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Frederikshavn 1
Apr 6, 2024 11:00 AM
2-5
#
Viborg
Arena Nord - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer
Apr 6, 2024 11:28 AM
6-8
#
Skalborg
Arena Nord - Bane 1
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Skanderborg
Apr 6, 2024 11:56 AM
6-6
#
Struer 2
Arena Nord - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Viborg
Apr 6, 2024 12:12 PM
6-8
#
Struer
Arena Nord - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg
Apr 6, 2024 12:40 PM
6-5
#
Frederikshavn 1
Arena Nord - Bane 1
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
VRI 2
Apr 6, 2024 1:08 PM
0-1
#
Ebeltoft
Arena Nord - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Skalborg
Apr 6, 2024 1:24 PM
8-13
#
Viborg
Arena Nord - Bane 1
A (Special Olympics Håndbold) A
Struer
Apr 6, 2024 1:52 PM
3-5
#
Frederikshavn 1
Arena Nord - Bane 1
Special Olympics Håndbold 23/24 - Region 1
Arena Nord - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Viborg 2
Apr 6, 2024 11:00 AM
3-1
#
Skanderborg
Arena Nord - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
VRI
Apr 6, 2024 11:16 AM
6-2
#
Struer 2
Arena Nord - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
VRI 2
Apr 6, 2024 11:32 AM
2-2
#
Frederikshavn 2
Arena Nord - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Viborg 3
Apr 6, 2024 11:48 AM
1-3
#
Ebeltoft
Arena Nord - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Viborg 2
Apr 6, 2024 12:04 PM
0-1
#
VRI
Arena Nord - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Ebeltoft
Apr 6, 2024 12:20 PM
3-2
#
Frederikshavn 2
Arena Nord - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Viborg 3
Apr 6, 2024 12:36 PM
1-5
#
VRI 2
Arena Nord - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
Struer 2
Apr 6, 2024 12:52 PM
7-5
#
Viborg 2
Arena Nord - Bane 2
C1 (Special Olympics Håndbold) C1
VRI
Apr 6, 2024 1:08 PM
10-2
#
Skanderborg
Arena Nord - Bane 2
C2 (Special Olympics Håndbold) C2
Viborg 3
Apr 6, 2024 1:24 PM
3-4
#
Frederikshavn 2
Arena Nord - Bane 2