You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Toggle navigation
TrackMyLeague
Signup
Login
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Regionsstævne Kolding 2022
Drenge (Regionsstævne Kolding)
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Tietgen Odense
3
3
0
0
16-0
9
IBC Fredericia
3
2
0
1
6-4
6
Det Blå Gymnasium, Sønderborg
3
1
0
2
2-10
3
Campus Vejle
3
0
0
3
2-12
0
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
IBC Fredericia
Sep 21, 2022 9:40 AM
4-1
#2
Campus Vejle
KB bane 1
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Tietgen Odense
Sep 21, 2022 10:20 AM
7-0
#1
Det Blå Gymnasium, Sønderborg
KB bane 1
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Det Blå Gymnasium, Sønderborg
Sep 21, 2022 11:00 AM
0-2
#3
IBC Fredericia
KB bane 1
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Tietgen Odense
Sep 21, 2022 12:00 PM
3-0
#5
IBC Fredericia
KB bane 1
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Det Blå Gymnasium, Sønderborg
Sep 21, 2022 12:40 PM
2-1
#4
Campus Vejle
KB bane 1
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Campus Vejle
Sep 21, 2022 1:20 PM
0-6
#6
Tietgen Odense
KB bane 1
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
Svendborg Handelsgymnasium
4
4
0
0
11-2
12
IBC Aabenraa
4
2
1
1
5-3
7
Det Blå Gymnasium, Vestfyn
4
1
2
1
2-5
5
Det Blå Gymnasium, Haderslev
4
1
0
3
2-7
3
IBC Kolding
4
0
1
3
0-3
1
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
IBC Aabenraa
Sep 21, 2022 9:00 AM
1-1
#
Det Blå Gymnasium, Vestfyn
KB bane 1
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
Svendborg Handelsgymnasium
Sep 21, 2022 9:00 AM
4-1
#
Det Blå Gymnasium, Haderslev
KB bane 2
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
IBC Kolding
Sep 21, 2022 9:40 AM
0-0
#
Det Blå Gymnasium, Vestfyn
KB bane 2
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
IBC Kolding
Sep 21, 2022 10:20 AM
0-1
#
IBC Aabenraa
KB bane 2
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
Det Blå Gymnasium, Vestfyn
Sep 21, 2022 11:00 AM
1-0
#
Det Blå Gymnasium, Haderslev
KB bane 2
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
Svendborg Handelsgymnasium
Sep 21, 2022 12:00 PM
1-0
#
IBC Kolding
KB bane 2
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
Det Blå Gymnasium, Vestfyn
Sep 21, 2022 12:40 PM
0-4
#
Svendborg Handelsgymnasium
KB bane 2
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
Det Blå Gymnasium, Haderslev
Sep 21, 2022 1:20 PM
0-2
#
IBC Aabenraa
KB bane 2
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
IBC Aabenraa
Sep 21, 2022 2:00 PM
1-2
#
Svendborg Handelsgymnasium
KB bane 2
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
Det Blå Gymnasium, Haderslev
Sep 21, 2022 2:00 PM
1-0
#
IBC Kolding
KB bane 1
Drenge (Regionsstævne Kolding) 2'er kamp
IBC Fredericia
Sep 21, 2022 2:50 PM
3-0
#
IBC Aabenraa
KB bane 1
Regionsstævne Kolding 2022
Piger (Regionsstævne Kolding)
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Tietgen Odense
5
4
0
1
13-2
12
IBC Kolding
5
3
1
1
20-4
10
Det Blå Gymnasium, Sønderborg
5
3
1
1
9-5
10
IBC Fredericia
5
3
0
2
13-7
9
Campus Vejle
5
1
0
4
7-12
3
IBC Aabenraa
5
0
0
5
0-32
0
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Det Blå Gymnasium, Sønderborg
Sep 21, 2022 9:00 AM
2-0
#
IBC Aabenraa
KB bane 4
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Campus Vejle
Sep 21, 2022 9:00 AM
0-2
#
IBC Fredericia
KB bane 3
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Tietgen Odense
Sep 21, 2022 9:40 AM
1-2
#
IBC Fredericia
KB bane 4
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
IBC Kolding
Sep 21, 2022 9:40 AM
10-0
#
IBC Aabenraa
KB bane 3
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
IBC Kolding
Sep 21, 2022 10:20 AM
1-1
#
Det Blå Gymnasium, Sønderborg
KB bane 4
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Tietgen Odense
Sep 21, 2022 10:20 AM
1-0
#
Campus Vejle
KB bane 3
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
IBC Aabenraa
Sep 21, 2022 11:00 AM
0-7
#
IBC Fredericia
KB bane 4
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Det Blå Gymnasium, Sønderborg
Sep 21, 2022 11:00 AM
3-1
#
Campus Vejle
KB bane 3
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
IBC Fredericia
Sep 21, 2022 12:00 PM
2-3
#
IBC Kolding
KB bane 4
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
IBC Aabenraa
Sep 21, 2022 12:00 PM
0-7
#
Tietgen Odense
KB bane 3
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
IBC Fredericia
Sep 21, 2022 12:40 PM
0-3
#
Det Blå Gymnasium, Sønderborg
KB bane 3
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Campus Vejle
Sep 21, 2022 12:40 PM
0-6
#
IBC Kolding
KB bane 4
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
IBC Aabenraa
Sep 21, 2022 1:20 PM
0-6
#
Campus Vejle
KB bane 4
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Det Blå Gymnasium, Sønderborg
Sep 21, 2022 1:20 PM
0-3
#
Tietgen Odense
KB bane 3
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Tietgen Odense
Sep 21, 2022 2:00 PM
1-0
#
IBC Kolding
KB bane 3
Regionsstævne Kolding 2022
KB bane 1
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
IBC Aabenraa
Sep 21, 2022 9:00 AM
1-1
#
Det Blå Gymnasium, Vestfyn
KB bane 1
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
IBC Fredericia
Sep 21, 2022 9:40 AM
4-1
#2
Campus Vejle
KB bane 1
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Tietgen Odense
Sep 21, 2022 10:20 AM
7-0
#1
Det Blå Gymnasium, Sønderborg
KB bane 1
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Det Blå Gymnasium, Sønderborg
Sep 21, 2022 11:00 AM
0-2
#3
IBC Fredericia
KB bane 1
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Tietgen Odense
Sep 21, 2022 12:00 PM
3-0
#5
IBC Fredericia
KB bane 1
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Det Blå Gymnasium, Sønderborg
Sep 21, 2022 12:40 PM
2-1
#4
Campus Vejle
KB bane 1
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Campus Vejle
Sep 21, 2022 1:20 PM
0-6
#6
Tietgen Odense
KB bane 1
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
Det Blå Gymnasium, Haderslev
Sep 21, 2022 2:00 PM
1-0
#
IBC Kolding
KB bane 1
Drenge (Regionsstævne Kolding) 2'er kamp
IBC Fredericia
Sep 21, 2022 2:50 PM
3-0
#
IBC Aabenraa
KB bane 1
Regionsstævne Kolding 2022
KB bane 2
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
Svendborg Handelsgymnasium
Sep 21, 2022 9:00 AM
4-1
#
Det Blå Gymnasium, Haderslev
KB bane 2
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
IBC Kolding
Sep 21, 2022 9:40 AM
0-0
#
Det Blå Gymnasium, Vestfyn
KB bane 2
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
IBC Kolding
Sep 21, 2022 10:20 AM
0-1
#
IBC Aabenraa
KB bane 2
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
Det Blå Gymnasium, Vestfyn
Sep 21, 2022 11:00 AM
1-0
#
Det Blå Gymnasium, Haderslev
KB bane 2
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
Svendborg Handelsgymnasium
Sep 21, 2022 12:00 PM
1-0
#
IBC Kolding
KB bane 2
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
Det Blå Gymnasium, Vestfyn
Sep 21, 2022 12:40 PM
0-4
#
Svendborg Handelsgymnasium
KB bane 2
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
Det Blå Gymnasium, Haderslev
Sep 21, 2022 1:20 PM
0-2
#
IBC Aabenraa
KB bane 2
Drenge (Regionsstævne Kolding) Pulje 2
IBC Aabenraa
Sep 21, 2022 2:00 PM
1-2
#
Svendborg Handelsgymnasium
KB bane 2
Regionsstævne Kolding 2022
KB bane 3
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Campus Vejle
Sep 21, 2022 9:00 AM
0-2
#
IBC Fredericia
KB bane 3
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
IBC Kolding
Sep 21, 2022 9:40 AM
10-0
#
IBC Aabenraa
KB bane 3
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Tietgen Odense
Sep 21, 2022 10:20 AM
1-0
#
Campus Vejle
KB bane 3
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Det Blå Gymnasium, Sønderborg
Sep 21, 2022 11:00 AM
3-1
#
Campus Vejle
KB bane 3
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
IBC Aabenraa
Sep 21, 2022 12:00 PM
0-7
#
Tietgen Odense
KB bane 3
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
IBC Fredericia
Sep 21, 2022 12:40 PM
0-3
#
Det Blå Gymnasium, Sønderborg
KB bane 3
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Det Blå Gymnasium, Sønderborg
Sep 21, 2022 1:20 PM
0-3
#
Tietgen Odense
KB bane 3
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Tietgen Odense
Sep 21, 2022 2:00 PM
1-0
#
IBC Kolding
KB bane 3
Regionsstævne Kolding 2022
KB bane 4
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Det Blå Gymnasium, Sønderborg
Sep 21, 2022 9:00 AM
2-0
#
IBC Aabenraa
KB bane 4
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Tietgen Odense
Sep 21, 2022 9:40 AM
1-2
#
IBC Fredericia
KB bane 4
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
IBC Kolding
Sep 21, 2022 10:20 AM
1-1
#
Det Blå Gymnasium, Sønderborg
KB bane 4
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
IBC Aabenraa
Sep 21, 2022 11:00 AM
0-7
#
IBC Fredericia
KB bane 4
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
IBC Fredericia
Sep 21, 2022 12:00 PM
2-3
#
IBC Kolding
KB bane 4
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
Campus Vejle
Sep 21, 2022 12:40 PM
0-6
#
IBC Kolding
KB bane 4
Piger (Regionsstævne Kolding) Pulje 1
IBC Aabenraa
Sep 21, 2022 1:20 PM
0-6
#
Campus Vejle
KB bane 4