Mix U6 - Uøvede Pulje 1 #1
Skødstrup SF Opdatér HEI
Mar 11, 2023 8:00 AM Bane 1
Mix U6 - Uøvede Pulje 1 #2
Skødstrup SF 2 Opdatér HEI 3
Mar 11, 2023 8:20 AM Bane 1
Mix U6 - Uøvede Pulje 1 #3
IF Lyseng 2 Opdatér Skødstrup SF
Mar 11, 2023 8:40 AM Bane 1
Mix U6 - Uøvede Pulje 1 #4
HEI Opdatér Skødstrup SF 2
Mar 11, 2023 9:00 AM Bane 1
Mix U6 - Uøvede Pulje 1 #5
HEI 3 Opdatér IF Lyseng 2
Mar 11, 2023 9:20 AM Bane 1
Mix U5 - (Begr) Pulje 1 #6
Odder Håndbold Opdatér Stavtrup IF
Mar 11, 2023 9:40 AM Bane 1
Mix U5 - (Begr) Pulje 2 #7
Stavtrup IF 3 Opdatér Brabrand IF
Mar 11, 2023 10:00 AM Bane 1
Mix U5 - (Begr) Pulje 1 #8
Stavtrup IF Opdatér Hasle KFUM
Mar 11, 2023 10:20 AM Bane 1
Mix U5 - (Begr) Pulje 2 #9
Brabrand IF Opdatér Stavtrup IF 2
Mar 11, 2023 10:40 AM Bane 1
Piger/Mix U6 - Uøvede Pulje 1 #10
Brabrand IF Opdatér Lystrup IF
Mar 11, 2023 11:00 AM Bane 1
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1 #11
Hasle KFUM Opdatér BMI
Mar 11, 2023 11:20 AM Bane 1
Piger/Mix U6 - Uøvede Pulje 1 #12
BMI Opdatér Brabrand IF
Mar 11, 2023 11:40 AM Bane 1
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1 #13
BMI Opdatér Team Favrskov
Mar 11, 2023 12:00 PM Bane 1
Piger/Mix U6 - Uøvede Pulje 1 #14
Lystrup IF Opdatér BMI
Mar 11, 2023 12:20 PM Bane 1
Mix U7 - Letøvede Pulje 2 #15
Team Favrskov Opdatér Odder Håndbold
Mar 11, 2023 12:40 PM Bane 1
Mix U7 - Letøvede Pulje 3 #16
TRIF Opdatér HEI 3
Mar 11, 2023 1:00 PM Bane 1
Mix U7 - Letøvede Pulje 2 #17
Odder Håndbold Opdatér HEI 2
Mar 11, 2023 1:20 PM Bane 1
Mix U7 - Letøvede Pulje 3 #18
HEI 3 Opdatér Sabro IF
Mar 11, 2023 1:40 PM Bane 1
Piger/Mix U7 - Uøvede Pulje 1 #19
Skødstrup SF Opdatér Solbjerg IF
Mar 11, 2023 2:00 PM Bane 1
Drenge/Mix U7 - Uøvede Pulje 1 #20
Skødstrup SF Opdatér Solbjerg IF
Mar 11, 2023 2:20 PM Bane 1
Piger/Mix U7 - Uøvede Pulje 1 #21
Solbjerg IF Opdatér Lystrup IF
Mar 11, 2023 2:40 PM Bane 1
Drenge/Mix U7 - Uøvede Pulje 1 #22
Solbjerg IF Opdatér Odder Håndbold
Mar 11, 2023 3:00 PM Bane 1
Drenge/Mix U8 - Letøvede Pulje 2 #23
Hasle KFUM Opdatér Brabrand IF 2
Mar 11, 2023 3:20 PM Bane 1
Piger/Mix U8 - Uøvede Pulje 2 #24
Team Favrskov Opdatér HEI 3
Mar 11, 2023 3:40 PM Bane 1
Drenge/Mix U8 - Letøvede Pulje 2 #25
TMG Mårslet Opdatér Hasle KFUM
Mar 11, 2023 4:00 PM Bane 1
Piger/Mix U8 - Uøvede Pulje 2 #26
TMG Mårslet Opdatér Team Favrskov
Mar 11, 2023 4:20 PM Bane 1
Drenge/Mix U8 - Øvede Pulje 1 #27
Harlev IK Opdatér HEI 2
Mar 11, 2023 4:40 PM Bane 1
Piger U8 - Øvede Pulje 1 #28
Skødstrup SF Opdatér IF Lyseng
Mar 11, 2023 5:00 PM Bane 1
Drenge/Mix U8 - Øvede Pulje 1 #29
HEI Opdatér Harlev IK
Mar 11, 2023 5:20 PM Bane 1
Piger U8 - Letøvede Pulje 1 #30
Hørning Opdatér Skødstrup SF
Mar 11, 2023 5:40 PM Bane 1
Scorekort Udskriv